Кара Марія Григорівна

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Про себе

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/c/c4/Кара_М.Г.(вч.християнської_етики,заступник_директора_по_навчально-виховній_роботі).jpg

Я, Кара Марія Григорівна (заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель християнської етики), народилася 16 грудня 1972 року. В 1988 р. закінчила Загір’янську середню школу. Вищу освіту здобула в Тернопільському педагогічному інституті. З 1995 р. працюю вчителем обслуговуючої праці та християнської етики ЗОШ I-III ст. с. Загір’я. У 2006 р. призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Одружена. Виховую трьох дітей – сина і дві дочки. Професію свою люблю. На уроках обслуговуючої праці виготовляємо з дітьми цікаві та красиві вироби з бісеру,вишивки,аплікації. Як вчитель християнської етики втілюю в життя проект «Ми діти твої,Маріє» на основі діяльності дитячої християнської організації» Марійська дружина».


Мої інтереси

У вільний час від роботи захоплююсь в’язанням гачком,люблю мандрувати до святих місць та читати духовну літературу.

Мої роботи

Працюю над проблемою «Новітні форми і методи роботи у розвитку духовності особистості».DocumentDelete.png
Цю сторінку потрібно негайно вилучити!
Увага! Інформація на цій сторінці не відповідає тематиці порталу або ж не має логічного змісту, тому адміністратор видалить її в найближчі дні!Дана сторінка повинна бути видалена.

Особисті інструменти