Календар подій

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Календар подій

Зміст

Конкурс для вчителів на краще застосування онлайн-інструментів на уроці

Шановні педагоги,

Повідомляємо вам, що з нагоди всесвітнього тижня медіаграмотності, проводиться конкурс для шкільних вчителів «Ефективне застосування онлайн-інструментів на уроці».

Конкурс організовує Український інститут медіа та комунікації (УІМК) за підтримки Коледжу Європи у Натоліні в рамках проекту WEASA(Warsaw Euro-Atlantic Summer Acedemy).

Закликаємо вас поширити інформацію серед колег!

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити цю онлайн-форму до 18 листопада https://goo.gl/dkjXP1 та розповісти, який саме інструмент використовується, пояснити, як цей інструмент допомагає розкрити тему уроку та формувати в учнів критичне мислення та медіаграмотність.

Під онлайн-інструментами ми розуміємо різні інтернет-сервіси, які дозволяють, наприклад, створювати візуалізації, карти, ігри, тести, таймлайни, хмари слів, дозволяють працювати із великими даними, комунікувати, виявляти фейки, дбати про власну кібербезпеку + безліч інших варіантів.

П’ять кращих учасників одержать сертифікати, тематичні навчальні матеріали (книжки) та добірку професійних видань для педагогів від цифрового видавництва MCFR. Вчитель/яка, який/яка посяде перше місце, одержить менторство від діджитал-експертки Марії Жданової (викладачка курсу «Нові медіа» у Могилянській школі журналістики), яка приїздить у школу та разом з учнями вчителя-переможця створить спільний продукт із застосуванням інноваційних інструментів. Кращі приклади уроків будуть адаптовані та опубліковані у міжнародному збірнику вправ з медіаграмотності «Медіанавігатор». https://medianavigator.org/toolkit

Конкурс організований для того, щоб зацікавити вчителів інноваційними інструментами, які дозволяють підвищити інформаційну та цифрову компетентність. Це пілотний проект, на основі якого буде вибудувана стратегія щодо подальших ширших проектів. На нашу думку, саме заклади післядипломної освіти мають найбільше можливостей, аби впроваджувати інновації у підготовку педагогів, та ставити осередками змін.

За лінком ви можете знайти детальнішу інформацію щодо організаторів, партнерів та умов. https://www.facebook.com/events/165417917735745/

Будемо раді відповісти на будь-які питання!

Марина Дорош

Український інститут медіа та комунікації

з 05 листопада по 16 грудня 2018 року

Онлайн навчання за методикою дизайн-мислення "Мова і школа: як викладати ефективно"

з 23 по 28 листопада 2018 року

Фінальний етап XXVII Всеукраїнського турніру юних фізиків

17 травня 2018 року

Урочисте закриття XVIІI Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та нагородження переможців

24 грудня 2010 року

Методисти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти освоюють простір ТерноВікі.

3 грудня 2010 року

Методисти інформатики нашої області зареєструвалися у ТерноВікі

26 листопада 2010 року

Розпочався треніг "Освітній простір ТерноВікі"
Особисті інструменти