Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Хмелева

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук


Зміст

Адреса, телефони

індекс:48683 с.Хмелева Заліщицький район Тернопільська область тел. школи (03554)3-68-98

Адміністрація

директор школи - А.О. Бабич заступник - Г.І. Головецька

Фотогалерея

З історії навчального закладу

                   Історія  школи 

Будівництво Хмелівської восьмирічної школи розпочалося ще в далекому 1966 році, коли керівництво колгоспу «Молода гвардія» і жителі сіл Хмелева і Свершківці почали будівництво школи власними коштами, на трудодні, оскільки держава не виділяла грошей на будівництво. Самі копали фундамент, добували камінь. Будували два роки під керівництвом голови колгоспу Михайла Юрковича Драгана. Головою сільської ради в той час був Степан Михайлович Баб’юк, секретарем партійної організації – Остап Ількович Головецький. Школу будували на межі двох сіл – Хмелева і Свершківці. У 1968 році силами колгоспу і жителів сіл було побудовано школу. 1 вересня 1968 року красуня наповнилась дитячим щебетом. Школу було відчинено для 480 дітей. На першому дзвонику були присутні: Володимир Романович Тригуба – завідуючий районним відділом освіти , голова району – Володимир Іванович Пилявський та заступник Констянтин Іванович Маципура. Символічний ключ вручено директору школи Євгену Олександровичу Барцехівському. Завучем стала Емілія Василівна Белендюк.


Педагогічний колектив Хмелівської ЗОШ І-ІІ ст.


Вчителі молодших класів :

       Ганна Іванівна Курчак
       Марія Павлівна Доскоч
       Олена Назарівна Готарук 

Вчителі укр. мови і літератури – Грирорій Готарук

математики і фізики – Ганна Степанівна Рубісь

історії і німецької мови - Василь Петрович Рипужинський

біології і хімії – Марія Володимирівна Гульник

географії – Євген Олександрович Барцехівський

фізкультури – Валерій Вікторович Гульник

трудового навчання – Василь Іванович Гнатюк


Старша піонервожата – Марія Кіндратівна Кісілюк

Вимогливими директорами, умілими та творчими організаторами в історію школи ввійшли

            Богдан Васильович Ландяк  
            Іван Павлович Сасанчин
            Роман Богданович Григорків
            Алла Олександрівна Бабич   - працює 28 років
 

Обов'язки заступників директорів з навчальної роботи виконували

         Марія Петрівна Конет
         Ярослав Миколайович Золотий
         Галина Іванівна Головецька  

З 1969 по 2010 рік школу закінчили …. випускників. Багато з них поступило на навчання до вищих та середніх спеціальних навчальних закладів міст Чорткова, Тернополя, Львова, Чернівців, Києва, Одеси, Кракова, Варшави. Пишається школа своїми випускниками. Слід згадати також про родинні учительські династії. Школа сильна своїм педагогічним колективом, в якому працює 15 вчителів. З них з вищою освітою 13 , вищу кваліфікаційну категорію здобули 5 вчителів, звання «Старший вчитель» мають 7 педагогів, спеціалістів І категорії – 5, спеціалістів ІІ категорії - Педагоги працюють як колектив однодумців, здатних до постійної творчості. Між вчителями панує атмосфера щирості, терпимого, дбайливого ставлення один до одного. Директором школи працює А.О. Бабич заступником з навчально–виховної роботи Г.І. Головецька

Наші традиції

Традиційними стали в нашій школі такі виховні заходи:

Свято Першого дзвоника.

Учителю, вклоняємся доземно!

Лінійка-памяті жертвам голодомору.

День Захисника Вітчизни

Ой хто, хто Миколая любить!

Зустріч з випускниками.

День Святого Валентина

Шевченківські дні

Свято 8 - Березня

Дзвін Чорнобиля

Свято Останнього дзвоника.

"Випускний бал"


Свято першого дзвоника

1 вересня відбувається зустріч дітей зі школою, вчителями, однокласниками. На урочистій лінійці лунає перший дзвінок, який запрошує учнів до нового навчального року.

День учителя

Традицією вже стало проведення вечорів випускниками 9 класу, присвячених Дню вчителя. Цього дня учні школи вітають своїх вчителів із професійним святом, готують для них концерт, стінгазети, фотовиставки. Багато посмішок, квітів, щирих теплих слів дарують діти своїм улюбленим учителям - це є найдорожчий подарунок для всього колективу школи.

День Захисника Вітчизни

У цей день дівчата нашої школи вітають усіх хлопців, чоловіків, рідних. Дівчата дарують хлопцям сувеніри, готують святкові концерти.

Фольклорні свята

На початку грудня вчителі початкових класів запрошують учнів та батьків школи на свято Святого Миколая Цей день залишається у пам'яті кожного надовго.

Зустріч випускників різних поколінь

Не менш цікаво проходять в школі вечори-зустрічі з випускниками різних поколінь. Незабутньо пройшла зустріч із першими випускниками школи 1969 р., який організувала Л.Ф. Мохнач. У 2003 році школа святкувала своє 40-річчя. Організатор В.О. Романюк запросила всіх випускників, а також засновника школи М.Ю. Драгана Цікаво організували вечір-зустріч випускники 2007 року із своїм наставником С.Я. Золотою

День закоханих

14 лютого в школі святкують День закоханих. Працює святкова пошта, послугами якої всі діти можуть висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учні школи запрошуються на розважальний вечір. На цьому вечорі глядачі вибирають найромантичнішу пару.

Свято 8 Березня

У цей день учні нашої школи вітають усіх дівчат, жінок, рідних. Хлопці дарують дівчатам сувеніри, готують святкові газети та велику фотовиставку.

Свято останнього дзвінка

На свято останнього дзвінка до школи запрошується багато гостей: священники, представники району, вчителі-ветерани праці, випускники школи. На урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року, директор школи нагороджує похвальними грамотами відмінників навчання, почесними грамотами та дипломами - переможців Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, учасників Всеукраїнських конкурсів та змагань, активних у шкільному житті учнів, вчителів та батьків.

Випускний вечір

Це душевне, тепле, дуже зворушливе і трошки сумне свято, бо школа прощається з випускниками. На святі випускникам вручаються атестати, лунають вітання адміністрації школи, вчителів, батьків, гостей, побажання йти по життю з високо піднятою головою, досягати поставлених цілей, бути гідними громадянами України, і, звичайно, ніколи не забувати школу, яка дала їм путівку в життя.

Творчість учнів

Виявляти та розвивати творчі здібності і таланти кожної дитини – одне з основних завдань педагогічного колективу школи.З цією метою проводиться значна робота з обдарованими дітьми і талановитою молоддю. Робота проводиться в різних напрямках.

Ми гордимося

Наші досягнення

Дипломанти конкурсу логічних задач у м. Вінниця

Учні нашої школи часто займають призові місця в районних олімпіадах з різних предметів. Були учасниками обласних олімпіад випускники: В.М. Мельник, О.В. Головецька. Василь Мельник зайняв призове місце в VIII Соросівській олімпіаді з фізики (Артек, АР Крим, 2000р.). У 2010р. учень нашої школи Роман Понюк був учасником 24 міжнародного чемпіонату з ров’язування логічних математичних задач у м.Вінниці. Гордістю школи стали славнозвісні випускники, котрі, озброївшись знаннями, здобули певних висот у тій галузі, куди повело їх життя.


Наші колишні учні мають вчені ступені, займаються науковою роботою, обіймають високі посади.

Михайло Васильович Мартинюк – головний інженер ВАТ «Мостобуд», має звання «Заслужений будівельник України», випускник 1973р.

Микола Якович Головецький – полковник, викладач військової кафедри у Москві, випускник 1973р. Василь Мартинович Баб’юк – директор «ТУіс-ТУР», переможець Всеукраїнського конкурсу туристичного маршруту в 2009р, випускник 1974р.


АДМІНІСТРАТОР СТОРІНКИ

 вчитель інформатики - Золота Світлана Ярославівна 
Особисті інструменти