ЗОШ І-ІІ ст. с.Беримівців

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
ЗОШ I-II ст. с. Беримівців

Зміст

Назва навчального закладу

Загальноосвітня школа I-II ступенів с.Беримівців

Адреса, телефони

47227 с. Беримівці Зборівського району Тернопільської області
номер телефону школи - 5-37-50 сайт школи

Адміністрація

Висоцький Віктор Васильович - директор школи

Список вчителів

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Кожна людина пишається своєю маленькою Батьківщиною – місцем, де вона народилася і живе. Таким місцем для нас є улюблене село Беримівці і наша рідна школа,адже в ній навчалися наші прадіди , діди, батьки, а зараз навчаємось і ми.
Школа – окрема країна знань, у якій живемо, якою подорожуємо протягом усього шкільного життя, яка щодня приносить нам нові знання.
У 1933р. в Беримівцях була 4-класова школа, якою опікувався отець Степан Хабурський. Діти вивчали українську мову, історію, географію, математику, пізнавали релігійні і моральні чесноти.
В 1945р. завідуючим школою був Михайло Романович Вархоляк, вчителі: Стельмах Ганна Пилипівна, Мельничайко Михайло Володимирович. У роки війни було пошкоджено покрівлю школи, через те діти навчалися у хаті ГласаМатвія Михайловича , а вчителькою працювала Лобур Ганна Марківна.
У 1946 р. перекрили покрівлю і діти перейшли навчатися у приміщення школи.
У 50-х роках в даній школі працювали Слюсаренко Ніна Іванівна і Мельничайко Михайло Володимирович, а навчалось тут більше 50-ти учнів.
На початку 80-х років школа була закрита , а відновлена у 1986р. Білою Марією Стефанівною.
У 1989р. було відкрито навчально- виховний комплекс школа – сад. Завідуючою працювала Гуменна Анастасія Кирилівна, згодом Пащак Надія Петрівна та Бурій Надія Йосипівна.
В 2000р. початкову школу реорганізовано у ЗОШ I-II ступенів. Ініціатором і засновником школи був Двійний Борис Михайлович, голова сільської ради Паш Василь Михайлович та громади сіл Беримівці та Кудинівці. Їх підтримали голова районної адміністрації Я. М. Дерев'яний та начальник відділу освіти Я.В. Нечай. Директором школи став Холод Володимир Павлович. На той час у ній навчалося 80 дітей. З 2006р. директором школи працює Томків Зіновія Йосифівна. Школа має багату навчально – матеріальну базу: комп'ютерний комплекс, спортивна кімната, кабінети біології , географії, фізики, кімната духовності, методичний кабінет, бібліотека, обладнаний спортивний майданчик. Тут є чудова столова з усіма зручностями і великим залом. Умови навчально – виховного процесу школи відповідають стандартам і вимогам санітарних та екологічних норм. Школа є культурним і освітнім центром села. На даний час тут працює 15 учителів.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти