ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чернихова

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чернихова

Зміст

Адреса, телефони

Тернопільська обл., Зборівський р-н., с. Чернихів, вул. Ровиська 5., тел. 34-6-21. Індекс: 47251. E-mail: chernuhiv_zosh@ukr.net
Сайт школи

Адміністрація

Різник О.Р. - директор школи
Заяць І.М. - заступник директора з НВР

Список вчителів школи


Фотогалерея

Директор Заступник директора з НВР Педагог-організатор

Riznuk O R.jpgРізник Ольга Романівна

Zajac I M.jpg


Заяць Ігор Михайлович

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/14/Кудласевич_НІ.jpg


Кудласевич Наталія Іванівна

З історії навчального закладу

Чернихівська восьмирічна школа, яка була розміщена у чотирьох приміщеннях, 1 вересня 1992 р. реорганізована в середню школу. В січні 1993 р. навчання розпочали у новозбудованому 3-х поверховому приміщенні. З 1973 по 1999 рр. директором школи був Юрик Степан Іванович. З 1999 р.— директор школи — Різник Ольга Романівна, заступник з навчально-виховної роботи — Заяць Ігор Михайлович, педагог-організатор — Кудласевич Наталія Іванівна. В школі працює 16 вчителів. З них: 3 вчителі вищої категорії (1 старший вчитель), 6 — першої категорії, 3 — другої і 4 — спеціалістів. Середню школу закінчив 245 учнів, з них: із золотою медаллю 13 учнів, із срібною — 3 учні. На сьогоднішній день у школі навчається 111 учень.

Наші традиції

В школі діє учнівське самоврядування – організація життя дитячого колективу, яке сприяє виробленню в учнів почуття господаря в ньому. Самоврядування складається з шести комісій:

  • “Правознавець”
  • “Відпочинок”
  • “Чистота і порядок”
  • “Спортсмен”
  • “Книголюб”
  • “Знання”

Головою учкому є Бутрин Соломія, а заступником Глинський Степан. Засідання учнівського самоврядування проводяться кожного місяця.

Творчість учнів

У школі працюють гуртки художньої самодіяльності і військово-патріотичного виховання (керівники гуртків Греля О.Б., Козловський Ю.П.) Учасники художньої самодіяльності постійно беруть участь у районних оглядах-конкурсах. За зайняті призові місця учасники художньої самодіяльності нагороджені грамотами відділу освіти. Учні є активними учасниками усіх урочистих подій, що відбуваються на територіях Чернихівської та Малашівецької сільських рад. У школі діє молодіжне дитяче об'єднання “Січ” із своїм статутом. Завданням козацької “Січі” є виховання у дітей та юнацтва історичної свідомості, національної гідності й самосвідомості, активної громадської позиції, любові до своєї Батьківщини, готовності захищати свій край. Плідна робота в школі проводиться з військово-патріотичного виховання. Під час військово-польових зборів учні мають можливість відчути себе “справжніми” солдатами. Учні школи з 2000-го року є постійними учасниками районних змагань з туризму та геолого-географічних змагань. Вже кілька років, як у школі створена команда КВК. Крім виступів на шкільній сцені, учасники КВК проводять змагання з учнями інших шкіл.

Ми гордимося

  • академіком Шаблієм О.М. – першим ректором Технічного університету.
  • Германом О.М. – поетом-піснярем
Особисті інструменти