ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мшанця

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

І – ІІІ ступенів

с. Мшанця Зборівського району Тернопільської області

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мшанця


Зміст

Адреса, телефони

вул. Центральна 143.
с. Мшанець
Зборівський район
Тернопільська область
Україна
47235

Телефон: (03540) 35-7-20
Post.jpgEmail: mshanetsschool@ukr.net
Сайт школи

Проблема, над якою працює школа

«Системний підхід до виховання учнів, підготовка їх до життя і праці»


Адміністрація

Директор школи Заступник директора

з навчально-виховної роботиРоган Василь ІвановичКара Ганна ВолодимирівнаWlm.png

Кадрове забезпечення школи

Список вчителів школи

Фотогалерея

P5123562.JPG DSC01268.JPG P4115314.JPG

Козачата.JPG Вечорниці.JPG День сміху.JPG

PC176524.JPG PC254521.JPG P5113532.JPG


З історії навчального закладу

При в’їзді в село Мшанець красується споруда загальноосвітньої школи. Зі слів старожилів, історія школи бере початок після революції в Австро-Угорщині, до якої належав наш край — Галичина (1848р.). До другої світової війни у Мшанці діяла початкова школа. Після звільнення нашого краю від фашистів школа функціонувала у сусідньому селі Дітківці, яка 1 березня 1946 року реорганізована у семирічну, а в1956 році перенесена у село Мшанець. У школі навчалися учні із навколишніх сіл: Дітківців, Хомівки і хутора Манюки. В зв’язку з недостатньою кількістю навчальних приміщень, поганими санітарними умовами у 1989 році розпочато добудову школи, але через відсутність коштів будівництво було припинено. В 2005 році, коли у наших краях почав свою діяльність Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ), врахувавши бажання громади, яка зібрала 10% вартості мікропроекту, було розпочато будівництво паливної та теплотраси школи. Слід подякувати тодішнім голові ОДА І.М.Стойку, голові РДА С.М.Демків, начальнику відділу освіти Я.В.Нечаю, сільському голові А.М.Дядьо, директору Кредобанку С.І.Кубіву, директору школи В.І.Рогану, педагогічному колективу, батькам, колишнім випускникам, місцевим підприємцям, мшанецькому лісництву та іншим причетним до будівництва, які знайшли кошти і доклали багато зусиль для того, щоб 1 вересня 2007 року був зданий в експлуатацію добудований корпус школи, а старий реконструйований під їдальню та навчальні кабінети. З 1 вересня 2008 року відповідно до наказу відділу освіти Зборівської РДА №385 від 18.08.2008р. загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Мшанця реорганізована у загальноосвітню школу І-ІІІ ст.с.Мшанця і в 2010 році із стін середньої школи вийшли перші випускники. За роки існування школи, її керівниками були: Є. Максим’як, А.А.Балицький, Р.П.Мачуляк, М.С.Кудрик, Г.Г.Єфимчук, В.В.Бондарєв, П.П.Панасюк. Не один десяток літ учительській праці в рідній школі віддали ветерани: М.С.Кудрик, О.В.Кудрик, О.В.Дядьо, Г.М.Дядьо, Є.М.Янів, К.С.Задорожна, Н.П.Бориско, П.О.Бодак, М.М.Бодак, В.М.Мудик, П.І.Майборода, які виховали цілі династії учнів, вирядили в життя сотні юнаків і дівчат. За сумлінну та клопітку працю на ниві освіти багато з них мають звання і державні нагороди. Є.М.Янів нагороджена медаллю за «Трудову доблесть», Л.Д.Балик — орденом «Трудової Слави ІІІ ступеня». З 2006року директором працює Василь Іванович Роган, навчально- методичну та виховну роботу здійснює заступник директора Г.В.Кара. Сьогодні у школі навчається 115 учнів. Навчально-виховний процес здійснюють 22 вчителі.

Наші традиції

Творчість учнів

У школі створено умови для творчого, всебічного розвитку дітей. Для цього є необхідна кількість приміщень, функціонує 7 кабінетів, спортзал, бібліотека, комбінована майстерня, кабінет швейної справи, шкільна їдальня, куточок живої природи, створено історико-краєзнавчий музей «Народна скарбниця».
Учні мають можливість займатися в гуртках, які діють у школі: військово-спортивному, хореографічному, хоровому, боксу, української народної вишивки.
Школярі беруть активну участь у художній самодіяльності, окремі з них є учасниками народного аматорського хору «Галичина», який діє при Мшанецькому будинку культури.
Виховання духовності учнів здійснюється завдяки співпраці школи і церкви. Діти є членами Марійської дружини, створеної при церкві Арх. Михаїла

Ми гордимося

За час свого існування школа дала путівку в життя багатьом випускникам. Гордістю школи стали відомі на Тернопіллі, Україні та за її межами люди. Це Степан Кубів — голова правління ВАТ Кредобанку (м.Львів), Мирослава Гнатюк — доц. Київського національного університету

ім. Т.Г.Шевченка, Іван Гаврищак —ректор Дрогобицького педагогічного університету, Андрій Мороз — кандидат технічних наук, Михайло Бородюк — директор Тернопільської меблевої фабрики. Серед випускників школи багато вчителів, військових, медиків, інженерів.
Перегляди
Особисті інструменти
Навігація
Інструменти