ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мильного

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук


Зміст

Адреса, телефони

47233, вулиця Крассовеччина, 5, Зборівський район, Тернопільська область.
Телефон: (03540) 3-31-40
Мильно

Адміністрація

Директор школи:
Horis1.jpg
Горішній Михайло Орестович
Заступник директора по навчанню:
IMG 1422.jpg
Мастикаш Ганна Андріївна
Заступник директора по виховній роботі:
IMG 1415.jpg
Видойник Оксана Михайлівна

Список вчителів:
IMG 2760.JPG

Фотогалерея

На Дністрі 09091.jpg 01011.jpg
0707.jpg IMG 0539.jpg 0808.jpg

З історії навчального закладу

Парафіяльна початкова школа учнів при церкві Рождества Пресв'ятої Богородиці у Мильно, як стверджує Шематизм Львівської архієпархії, почала діяти з 1839 року. 1873 року в Мильно відкрилася тривіальна школа, тобто така, в якій вчили трьох головних наук (читати, писати, рахувати), латинською мовою trivium. У селі з'явився народний вчитель - Іван Любинец. 1878 року у с. Мильно відбулася реорганізація школи в дві окремі однокласні: українськомовну і польськомовну. Багато років у міжвоєнний період українськомовну народну школу очолював українець Г. Рожанський.

Вчителі Мильно.jpg

Восени 1944 року школа у селі діяла як початкова, у ній навчалось близько 70 дітей. Помітним явищем в історії Мильнівської школи був перехід її з початкового на семирічне навчання у 1945 році. У зв'язку з тим до неї були направлені Залозецьким райвно фахові вчителі - предметники. До керівництва школою були залучені прибулі із східних областей України вчителі.
У 1950 році директором школи став наш земляк Богдан Семенович Зозуля. Протягом 1952-53 навчальний рік у такій семирічній школі працювало 12 вчителів і навчалось 193 учні. 1960 - 61 навчального року Мильнівська семирічна школа реорганізована у восьмирічну. 1961 року в початковій і восьмирічній школі навчалось 200 дітей, 1963 р. їхня кількість становила 218 учнів.
Але школа і дальше знаходилась у старому приміщенні, тому виникла велика необхідність побудови нового приміщення. Правління колгоспу (голова З. Курант) йде на зустріч дирекції і весною 1967 року у центрі села Мильно починається будівництво школи. 1 вересня 1968 року відкрилися двері нового приміщення школи. Тут все стало до послуг учнів і вчителів: і світлі класи-кабінети, і нові меблі, і столова із дворазовим харчуванням, і спортзал. А ще завдяки унікальним насадженням декоративних дерев та кущів та оригінальному оформленню території, школа стала однією з найкращих в районі і області.
Новий етап в історії Мильнівської школи – перехід на десятирічне навчання в 1974-75 навчальному році. Перший випуск учнів, що закінчили Мильнівську середню школу, відбувся у 1976 навчальному році. Довгі роки працювали у школі, заслуживши повагу і вдячність односельчан: М. Кліш – вчитель німецької мови; Б. Зозуля – багатолітній директор, вчитель хімії і біології; М. Бондар - вчитель російської мови і літератури. За відданість педагогічній роботі всі вони нагороджені почесними званнями.
З 1983 по1987 роки педагогічний колектив очолював С. С. Скибіцький. Протягом чотирьох років, з 1987р. по 1991 директором у школі працював В. Г. Демчук, з 1991 по 2010 рік - Л. М. Кульчинська . Сьогодні директор - М.О. Горішний.
Завдяки творчим і професійним педагогам школа залишається однією з кращих серед шкіл району. На базі школи відбулися обласні семінари методистів географії, 2004 рік; заступників директорів з навчально-виховної роботи, 2007 рік; керівників експедиційних загонів, методичних об'єднань, активістів Всеукраїнського руху «Моя земля – земля моїх батьків», 2008 рік. Команди юних геологів під керівництвом вчителя географії М.О.Горішнього є багаторазовим переможцем обласних геолого - географічних змагань. Численні спортивні досягнення з л/а, тенісу, волейболу, баскетболу є заслугою вчителя фізкультури Г.П.Біляка. Традиційними стали родинні свята на базі початкової школи, в рамках яких реалізовується проект «Божу іскру – в дитячі серця». Вчителька О.Г. Томашівська – лауреат обласного конкурсу «Вчитель року – 2008» в номінації «Початкові класи»
На даний час в школі навчається 124 учні , працюють 26 вчителів , з яких 8 мають вищу категорію ,та 10 звання «Старший вчитель»

Наші традиції

Школа в усі часи була Храмом Науки, де сіялось і сіється розумне, добре,вічне. У молодому віці дуже важливо виховувати любов до рідного дому, школи,вулиці, країни, символіки. З цією метою класоводами нашої школи було проведено такі види виховної діяльності: - година спілкування "Мово моя материнська";- бесіди: "Обов’язок. Відповідальність. Совість ";- «Державні символи »;- урок - подорож в минуле рідного краю «Сторінки історії мого села»;- вікторина « Знавець звичаїв і традицій рідного народу». .
У старшому шкільному віці пріоритетними рисами є служіння Батьківщині, захист її, повага до Конституції, свободи, демократії. У кожному класі є кутки «Державні символи України» .Щорічно проводяться заходи щодо святкування Дня Незалежності, покладаються квіти до символічної могили Героїв України, до річниць утворення УПА, до Дня Соборності України, пам'яті Героїв Крут, Дня Збройних Сил України. .
У школі створено дитяче об’єднання «Курінь». До нього входять учні 5_11 класів. Вже стало традицією щорічно проводити шкільне свято Здоров'я ,тиждень репродуктивного здоров'я. .
В школі проводяться дні правових знань, місячники, тижні правової освіти. Ведеться профілактична робота щодо шкідливих звичок, які руйнують здоровий організм людини. .
Вивченню культури сприяє рух учнівської молоді України за збереження і примноження традицій, звичаїв і обрядів народу «Моя земля-земля моїх батьків». У школі створено і діє учнівське самоврядування, яке допомагає педагогічному колективу здійснювати якісно навчально-виховний процес. .
Школа не зупиняється на досягнутому, а йде вперед до нових перемог, до здійснення головної мети - формування свідомої особистості, готової до вибору свого місця в житті та здатної успішно реалізувати себе в усіх сферах життєдіяльності.

Творчість учнів

Ми гордимося

Районні змагання

2009-2010

День Соборності Мильно.jpg

1.ІІ - місце у кросі
2.ІІІ- місце по баскетболі ( хлопці )
3.ІІІ - місце по баскетболі ( дівчата )
4.І місце - по настільному тенісу
5.ІІІ місце з пішохідного туризму

2009-2010

І місце - Біняшевський Володимир (легка атлетика 3000 м.)
І місце - Мінаков Віталій (легкоатлетичний крос 3000 м.)
ІІ місце - Біняшевський Володимир (легкоатлетичний крос 3000 м.)
ІІІ місце- Мінакова Ганна (легкоатлетичний крос (1000 м.)
ІІ місце - Шкорупа Ірина (легка атлетика штовхання кулі)
ІІ місце - Марчус Ірина (легка атлетика штовхання кулі)

Обласні змагання по ДСШ

І місце- Шкорупа Ірина по настільному тенісу

2010-2011
Районні змагання
І місце - Біняшевський Володимир (легкоатлетичний крос 3000 м.)
ІІ місце - Свистак Петро (легкоатлетичний крос 3000 м.)

ІІ місце -по баскетболу (хлопці)
Особисті інструменти