Дитячий садок с. Панасівка

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Де фото?--Антонів Галина 16:35, 26 січня 2011 (EET) d8azqi I am getting married on the 15th of November. Congratulate me! Then will be here rarely!....

Зміст

Адреса, телефони

47211
с.Панасівка
Зборівський район
Тернопільська область
+38(096)837-789-88

Адміністрація

Фотогалерея

Сьогодні ми чергові
Заняття "Ознайомлення з світськими тваринами"
На прогулянці
Юні автомобілісти
У салоні краси

З історії навчального закладу


У вересні 1988р. в с. Панасівка в пристосованому приміщенні відкрито школу-садок. У 1995р. в зв'язку з припиненням фінансування місцевим колгоспом, садок було закрито.
Влітку 2008р. з ініціативи сільського голови Ковтун Г.Д. за кошти місцевого бюджету та завдяки спонсорській допомозі ТзОВ "Дружба",почалися відновлювальні роботи.
19 грудня 2008р. дитячий садок "Водограй" відкрив свої двері для маленьких дошкільнят.
За короткий час молодий колектив зробив усе для того, аби діти з великим задоволення поспішали в заклад: частково обладнаний спортивно-ігровий майданчик, естетично оформлені усі кімнати закладу. Усі працівники разом з батьками зроблять усе для того, щоб дитячий садок "Водограй" став для діток справжнім дивограєм іграшок, казок, веселих ігор та пісень.

Наші традиції


Традиційним у нашому закладі стало проведення Новорічних свят, свята св. Миколая, прощання з дитячим садком, дня казки, дня гумору. Також вихованці разом з працівниками закладу щороку беруть участь у святкуванні Великодня біля церкви села.
Не випадково для дитячого садка була обрана назва "Водограй", адже на території нашого села є багато джерел і тому у закладі влітку відзначається день Джерельця.

Творчість учнів

Творчість учнів

Ми гордимося

Наша гордість
Особисті інструменти