Давидківська ЗОШ I-II ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

12:04
Сьогодні
середа 1 грудня 2021

Зміст

Назва навчального закладу

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/6f/Картинка.png

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/a2/Давидківська_ЗОШ_І-ІІ_ст..JPG


Давидківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів

Адміністрація

Wlm.png

Педагогічний колектив школи

3.gif

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/0e/Колектив_школи.jpg


Педагогічний колектив школи

З історії навчального закладу

11.gif

Наша школа була побудована на державні кошти в 1970 р. До цього часу діти навчалися в старому приміщенні, яке було початковою школою в ті далекі часи, але до цих пір споруда не збереглася.
Біля школи є старий сад, посаджений десь біля 60 років тому вчителем біології Мадзеєм В. Ф.. Вздовж доріжки, яка веде до нової школи, є березова алея, посаджена випускниками 1970 навчального року. За 39 років існування нашої школи було випущено приблизно біля шести тисяч учнів.
У нашій школі велика увага приділяється всебічному розвитку дітей: естетичному, трудовому, фізичному вихованню.
З 1983р. по 1986 р. діяв танцювальний гурток, який був частим гостем на всіх районних і сільських святах. Багато дітей, як і колись, займаються в хоровому гуртку, вони виступають на районних оглядах художньої самодіяльності.
Школа є центром культурної діяльності села, випускники не забувають дороги до рідної школи, є частими гостями наших свят вдячні вчителям за навчання і виховання їх.
Щовересня школа гостинно відкриває двері для нових школярів, а навесні з радістю і сумом проводжає своїх випускників у дорогу життя. Багато їх здобули професію педагога і працюють в нашій школі, всіх 15 чоловік.
За часи існування школи склалися вчительські династії: Грубенюк, Кінасевич, Скриник, Кришівські.
Протягом сорока років в школі працювало вісім директорів школи: Процьків Роман Михайлович, Машталяр Тарас Михайлович (4 роки), Грубенюк Зіна Миколаївна (8 років), Ільницький Михайло Миколайович (2 роки), Ковальчук Віктор Дмитрович (6 років), Скриник Віталій Ярославович (12 років), Мельничук Галина Євгенівна (5 років), Віват Олена Богданівна.

Наші досягнення та традиції

Вже 18 років у школі створене і діє дитяче товариство «Сокіл». Члени організації збирають матеріали про односельчан, учасників визвольної боротьби, проводять зустрічі з ними, проводять велику роботу по відродженню національних традицій, беруть участь у районних вишколах, де займають призові місця, відзначені грамотами райво та Палацу школяра.
З метою відродження національних традицій в школі діє «Вертеп», учасники якого проводять щороку «Різдвяну зірничку», вітають з Різдвом Христовим односельчан.
Велика увага в школі приділяється учнівському самоврядуванню, регулярно засідає учнівський комітет, на якому вирішуються всі шкільні проблеми. Майже всі випускники продовжують навчання в середніх та вищих навчальних закладах.
У школі дві спортивні секції: футбольна та баскетбольний, які займають вже декілька років підряд призові місця і відзначені грамотами спорткомітету і райво.
Вже 12 років туристичний гурток бере участь в обласних туристських змаганнях. Там попадають наші туристи в десятку кращих.
Нещодавно діти школи побували в Почаївській лаврі з метою розвитку їх духовності.

Творчість учнів

Ми гордимося

Серед випускників школи є вчителі, викладачі ПТУ, технікумів, вузів, мають наукові ступені. А саме: Журба Світлана Степанівна – викладач в Криворізькому педуніверситеті, кандидат філологічних наук, доцент; Скриник Олег Ярославович – викладач Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, кандидат фізико-математичних наук; Ходоровський Олег Йосипович – кандидат економічних наук.
Багато з випускників школи займають керівні посади: Сцібан Євген Григорович – генерал, працює в Київському управлінні внутрішніх справ; Шептицький Володимир Степанович працював багато років начальником районного відділу ОБХС; Журба Ярослав Євстахович – директор Чортківського ремзаводу; Скриник Богдан Львович - директор Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів; Копоть Віра Ярославівна – директор Тарнавської початкової школи; Скриник Віталій Ярославович – директор школи № 7 м. Чортків.

Серед випускників є 2 духовні пастері: отець Богдан (Слонь) та отець Олег (Семчишин).
Рудзік Володимир Петрович – капітан першого рангу Військово-Морського Флоту був командиром авіаносця «Адмірал Горшков».

Цікаві посилання

Home.png Тернопільська область Чортківський район село Давидківці
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/6f/Телефон.png
+380355256740
Chalkboard.gif Календар школи
Blog 400.jpg Блог школи
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/c/c7/Фото_сайт.png
Сайт школи на Google

Сайт школи Facebook

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5a/Щоденник.jpg
Щоденник
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/2/2f/Герб_України.png
ІСУО
Globe-email-graphic.jpg E-mail школи

Адміністратор сторінки

Особисті інструменти