Баран Тамара Костянтинівна

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Про себе

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/48/Баран_Т.К.(вч.зарубіжної_літератури).jpg

Баран Тамара Костянтинівна(вчитель зарубіжної літератури). Народилася 18 грудня 1957 року в с.Сераховичі Старовижівського району Волинської області. В 1975 році закінчила місцеву десятирічку і поступила на філологічний факультет Луцького державного педагогічного інституту ім..Л.Українки,який закінчила в 1979 році. Після закінчення інституту була направлена на роботу в Загір’янську середню школу на посаду вчителя російської мови та літератури. В 1983 році переїхала на проживання в Німецьку Демократичну Республіку за місцем служби чоловіка-військовослужбовця Радянської Армії. Працювала вчителем російської мови та літератури в школі №51 ГРВН.В 1988 році повернулася назад в Тернопільську область. В цьому ж році була прийнята на посаду вихователя групи продовженого дня Загір’янської середньої школи,пізніше була переведена на посаду вчителя російської мови і літератури,а з 1991 року – вчителя зарубіжної літератури. Вісім років працювала заступником директора з виховної роботи. Зараз працюю вчителем зарубіжної літератури. Замужем,разом з чоловіком виховуємо двох синів.

Мої інтереси

Захоплююсь вишиванням,в’язанням,дуже люблю вирощувати квіти.

Мої роботи

В даний час працюю над впровадженням інтерактивних форм роботи при вивченні світової літератури. Беру участь в роботі метод. об’єднання вчителів світової літератури.

Особисті інструменти