Архів новин Збаразького району

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
12 травня 2012 року на майдані І.Франка міста Збаража відбулася урочиста церемонія вручення атестатів випускникам міських шкіл:
"Сьогодні юнь збирається в дорогу,
Спалахують зірки - їх ваблять небеса"
.
Документи було вручено творчим і кмітливим, непосидющим та гострим на слово, розумним та неповторним 49 випускникам Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Креативним, ініціативним, спортивним, чуйним, доброзичливим, переможцям змагань і конкурсів 29 випускникам баразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Ерудованим і талановитим, дотепним і вродливим, винахідливим і щирим 9 випускникам баразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Травневий день відлунює святково,
І сміх, і квіти, й гомін голосний.
Зібрало нині свято нас чудове -
Прощальний вечір, вечір випускний.
Непрохана сльозинка у зіницях,
В душі зі смутком радість обнялась,
Випускники сьогодні, як годиться,
З дитинством попрощатися зійшлись.

Випускник збараж.jpg
Випускник збараж1.jpg
Випускник збараж2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/52/Сем-школа-інтернат1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/9/9c/Сем-школа-інтернат6.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/c/c2/Сем-школа-інтернат5.jpg
27 квітня 2012 року на базі Збаразької обласної комунальної санаторної школи-інтернат для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу відбувся науково-практичний семінар директорів освітніх інтернатних закладів області на тему ”Використання здоров’язберігаючих технологій у процесі проектування особистісного розвитку вихованців в умовах санаторної школи-інтернату”.
Досвідом з упровадження інноваційної освітньої системи проектування особистісно розвивального змісту навчально-виховного процесу на основі сучасних інформаційно-комунікативних програм і технологій поділилася директор Збаразької школи-інтернату Рудник О.В. Перспективи розвитку освітніх інтернатних закладів окреслив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Григорович Запорожан. Аспекти психолого-педагогічного супроводу розкрили завідувач сектору спеціальної освіти та охорони дитинства управління Моравська Н.С. і директор обласної психолого-медико-педагогічної консультації Лоза С. І. Про медичні аспекти формування особистісного розвитку дитини в умовах загальноосвітньої санаторної школи-інтернату вів мову кандидат медичних наук, старший науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України та Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України Руденко С.А.
Перспективи співпраці освітніх інтернатних закладів області з Інститутом обдарованої дитини НАПН України з питань проектування особистості учня та роль освітнього середовища навчального закладу у проектуванні особистісного розвитку вихованців окреслили Ханзель Ж. І., завідувач лабораторії інноваційно-методичного забезпечення розвитку освіти ТОКІППО, молодший науковий співробітник ІОД НАПН України та Сеньків В.М., методист лабораторії інноваційно-методичного забезпечення розвитку освіти ТОКІППО. Творча лабораторія використання здоров’язберігаючих технологій та реалізації системи проектування закладу була представлена цілим блоком різнопланових уроків , годинами дозвілля, заняттям з лікувальної фізкультури та психологічним практикумом. Учасники семінару оплесками зустрічали виступи вихованців на заході “Країна здоров´я”.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/37/Сем-школа-інтернат7.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/18/Сем-школа-інтернат4.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5d/Сем-школа-інтернат2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/ff/Сем-школа-інтернат3.jpg
3 квітня 2012 року на базі Киданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання постійно діючого семінару директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на тему „Педагогічний аналіз в управлінській діяльності керівника закладу освіти”.
Про алгоритм вивчення стану викладання, дослідження рівня навчальних досягнень учнів у процесі вивчення стану викладання навчальних предметів та особливості педагогічного аналізу в управлінській діяльності говорили керівники навчальних закладів на круглому столі, який вела завідувач районного методичного кабінету Бойко Л.О.
Учасники семінару оглянули навчально-матеріальну базу, оформлення та оснащення навчальних кабінетів, класних кімнат. Згідно розкладу відвідали відкриті уроки, переглянули презентацію робіт гуртка “Народні промисли“, роботи переможців олімпіад з образотворчого мистецтва та виставку робіт педагогів “Талановитий учитель - талановитий в усьому“. Зворушливою була духовна хвилинка ”Зупинись на мить”.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/f6/Семінар_киданці3.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/ec/Семінар_киданці.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/52/Семінар_киданці1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/8a/Семінар_киданці2.jpg
23 березня відбулась інструктивно-методична нарада керівників загальноосвітніх шкіл району з питань закінчення 2011-2012 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району, особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/00/Нарада_керівників1.jpg.jpg
Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи методичних центрів Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №2 вели мову щодо моніторингових досліджень якості освіти на засіданні постійно діючого семінару, який відбувся 15 березня 2012 року у Кретівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Адже, моніторинг поряд з прогнозуванням виступає як один із найважливіших елементів системи інформаційного забезпечення,що дозволяє розглядати його як складову частину системи управління освітою.
Учасники семінару також відвідали відкриті уроки, виховний захід ” Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття ”,оглянули навчальні кабінети, шкільний музей, ознайомились з роботою учнівського самоврядування.


Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/0c/Сем.зав.Кретівці1.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/16/Сем.зав.Кретівці2.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/f6/Сем.зав.Кретівці3.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/02/Сем.зав.Кретівці4.jpg.jpg
13 березня 2012 р. на базі Черниховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. районним методичним кабінетом було проведено засідання постійно діючого семінару для директорів шкіл «Планування роботи навчального закладу в системі проектування навчально-виховного процесу. Управлінський аспект». З презентаційними матеріалами щодо теми семінару виступили Бойко Л.О.,завідувач Збаразьким районним методичним кабінетом, Добровольська Л.Є., директор Черниховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Рудник О.В.,директор Збаразької обласної комунальної школи-інтернат для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу. Керівники шкіл ґрунтовно обговорювали особливості планування роботи навчального закладу, яке велось під девізом”Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб управляти”. Приємним було спілкування з членами виробничої бригади ”Чернихівчанка”, які презентували матеріали дослідницької роботи та розповідали про участь у Всеукраїнському зльоті виробничих бригад в рамках проекту “Юний дослідник-еколог”. Про те, що в кожній школі є особливо талановиті учні всі присутні переконалися переглянувши калейдоскоп шкільних талантів “У серці кожного - зерно таланту пророста ”. Учасники семінару також ознайомились з історією навчального закладу, його традиціями та здобутками, оглянули навчально-матеріальну базу, оформлення та оснащення кабінетів, класних кімнат.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/6e/Сем._дир.Чернихівці3.jpg.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/3c/Сем._дир.Чернихівці1.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/33/Сем._дир.Чернихівці.jpg.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/06/Сем._дир.Чернихівці2.jpg.jpg
Найважливіший капітал нації - моральні якості народу.
13 березня 2012 року на базі Романовоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум педагогів-організаторів шкіл І-ІІ ступенів на тему: "Моральне виховання в загальноосвітній школі". В ході семінару розглянуто основні завдання морального виховання та форми моральної освіти. Учасники семінару презентували свою роботу з питань морального виховання з органами учнівського самоврядування, батьками та громадскістю. Педагоги-організатори відвідали виховний захід "Вчимося бути добрими людьми", підготовлений учителями та учнями школи.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/2/27/Пед.орг.Р.С..jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b6/Пед.орг.Р.С.1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/87/Пед.орг.Р.С.2.jpg
6 березня відбулось засідання творчої групи учителів початкових класів на базі Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У засіданні творчої групи взяли участь 18 учителів з різних шкіл району. Адміністрація школи та педагогічний колектив гостинно зустріли педагогів. Директор школи Пахлан В.І. розповів про навчальний заклад, його історію та сьогодення. Флінта Н.В.- керівник творчої групи ознайомила присутніх з темою заняття «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі на уроках у початкових класах». На уроці математики у другому класі вчитель Калитюк С.В. ефективно використала комп’ютер. Учні виконували завдання, які демонструвались на моніторі.У третьому класі вчителька Ратушняк Л.А. на уроці зв’язного мовлення організувала заочну подорож по весняному лісу. При проведенні презентації весняних квітів діти виконували роль письменників. Вчителька провела цікавий, творчий урок з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Після цього учні школи провели свято весни. Учасниками концерту були учителі та батьки учнів. Вони співали, декламували вірші, даруючи присутнім радість та задоволення. Хоча на дворі ще лежав сніг, пощипував морозець, педагогічний колектив Колодненської школи зігрів серце учителів теплом, добром, натхненням до творчої праці.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/71/Творчагрупа_Колодно.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/a4/Творчагрупа_Колодно1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/ba/Творчагрупа_Колодно2.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/be/Творчагрупа_Колодно3.jpg
24 лютого у Доброводівському технічному ліцеї ім. О.Смакули відбулося засідання творчої групи вчителів української мови та літератури. Авторський проект "Акорди творчості" презентувала вчитель-методист Назар М.І. 7 акордів творчості - 7 граней діяльності вчителя: акорд навчальний, акорд творчий, акорд методичний, акорд шевченкознавчий, акорд науково-дослідницький, акорд просвітницький, акорд захоплень. Кожен з них був підтверджений відповідними матеріалами з досвіду роботи вчителя та виступами директора Каплун Л.І. та заступника з навчально-виховної роботи ліцею Найди Б.М., методиста РМК Муравки І.В., членів творчої групи Рудник О.К. та Пограничної М.В., учнів Марії Іванівни, колишніх і теперішніх, а також пароха села Добриводи - отця Володимира. Гостями і активними учасниками засідання творчої групи були головний спеціаліст управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Біловус Н.Ю. та методист ТОКІППО Кондирєва М.М.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/c/c3/Ліцей_творча_група.jpg
24.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/d/d4/Ліцей_творча_група1.jpg
24.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/ab/Ліцей_творча_група2.jpg
24.02.2012
23 лютого 2012 року на базі Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з навчально- виховної роботи на тему ” Стимулювання педагогічних кадрів до формування особистісно орієнтованих траєкторій професійного зростання на основі використання ІКТ”. Директор школи Котяш І. Д. ознайомив учасників семінару з історією навчального закладу, його традиціями та здобутками, навчально-матеріальною базою, оформленням та оснащення кабінетів. Жвавою була розмова за ” круглим столом ” щодо шляхів професійного зростання педагога через впровадження інноваційних педагогічних технологій та використання ІКТ, функцій завуча та методичного супроводу підвищення ефективності самоосвітньої діяльності та шляхів активізації дослідницько-пошукової, наукової діяльності освітян. Заступники директорів шкіл з навчально- виховної роботи обмінювалися досвідом створення сприятливих умов щодо активізації особистого творчого потенціалу педагога та стимулювання його до професійного зростання та роль у цьому портфоліо як засобу оцінювання й професійного розвитку учасників освітнього процесу.З презентаційними матеріалами щодо формування особистісно орієнтованих траєкторій професійного зростання педагогів виступили Бойко Л.О., завідувач Збаразьким районним методичним кабінетом та Барановський П.Т., заступник директора з навчально-виховної роботи Доброводівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Учасники семінару переглянули панораму методичних ідей та знахідок,яка була представлена проектними роботами педагогів та учнів школи та побували на чудовому святі «Причасти мене розмовою – українською мовою. Зачаруй мене славнозвісною українською піснею».
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/ba/СемінарДобриводи.jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/ed/СемінарДобриводи1.jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/05/СемінарДобриводи2.jpg
23.02.2012
Естафету проведення нестандартних уроків перейняли Вишнівецькі педагоги. 23 лютого у Вишнівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулось аж 2 семінари-практикуми: учителів англійської та учителів німецької мови. В рамках семінару вчителі Філіц Наталія Миколаївна та Петрук Наталія Федорівна провели високоефективний бінарний урок з англійської та німецької мов на тему «Подорож». Учителі не лише довели свою майстерність, але й переконали присутніх у тому, що учні можуть на однаковому рівні володіти двома іноземними мовами.

За традицією волонтер Корпусу Миру Елізабет Кодра Роблез провела тренінг «Музика на уроках англійської мови». В той час, коли вчителі англійської мови насолоджувались чарівною музикою «Бітлз» і виконували тренувальні вправи, учителі німецької мови відвідали урок Якубовської Руслани Петрівни на тему «Київ». Ефективне використання мультимедійної дошки, групова та парна робота учнів, цікава інсценізація легенди про Київ, уявна подорож до столиці України свідчать про те, що вчитель досконало володіє новітніми технологіями, творчо підходить до навчального процесу, а, найголовніше, вміє створити атмосферу співробітництва та взаєморозуміння.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/83/СемінарВишнівець(англійська).jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/d/dd/СемінарВишнівець(2).jpg.jpg
23.02.2012
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1f/СемінарВишнівець(33).jpg.jpg
23.02.2012
Учителі іноземної мови Збаразького району беруть на озброєння новітні педагогічні технології викладання предмета. Особливо захоплюються педагоги проведенням інтегрованих уроків.

16 лютого на базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови. Учасники семінару мали змогу відвідати інтегрований урок з англійської мови та біології у 10 класі на тему «Екологія. Майбутнє посилає SOS». Учитель англійської мови Любов Юріївна Бєлікова разом з учителем біології Наталею Олександрівною Шокало провели заняття не лише на високому науково-методичному рівні, але й змогли повністю реалізувати виховну мету уроку. Вони спонукали дітей до роздумів про глобальні проблеми людства та шляхи їх вирішення. Після уроку відбувся позакласний захід, присвячений Дню Святого Валентина, який підготувала Ірина Ярославівна Сарабун. На мультимедійній дошці учасники семінару переглянули презентацію «День Святого Валентина». Учні 10-А та 10-Б змагались у КВК. Вони представили свої команди, читали скоромовки, декламували вірші про кохання. Чудовим співом та грою на гітарі зачарували присутніх Іванна Сарабун та Олег Романишин. Активну участь у семінарі взяла волонтер Корпусу Миру США Одрі Бейс. Вона залучила педагогів до цікавої дискусії про дискримінацію людей.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e7/СемінарЗОШ№1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b5/СемінарЗОШ№1(1).jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/4f/СемінарЗОШ№1(2).jpg
31 січня відбулося засідання обласної творчої групи вихователів дошкільних закладів з питання:

"Організація роботи з обдарованими дітьми" на базі Збаразького міського комунального ясла-садка №1 "Калинонька"

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e7/Калинонька12.JPG.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/ea/Калинонька22.JPG.jpg
З метою пошуку і підтримки творчо працюючих педагогів району, активізації роботи з поширення кращого педагогічного досвіду та педагогічних інновацій в грудні 2011 – січні 2012 рр. було проведено районний тур конкурсу „Учитель року -2012” в номінаціях: „Українська мова та література”, „Біологія“, „Етика”, „Іноземна мова (англійська)”, „Фізична культура”.В районному турі конкурсу взяли участь 13 педагогів з 11 шкіл району (двох конкурсантів представили Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 та Доброводівський районний комунальний технічний ліцей ім.О.Смакули). Зокрема, в номінаціях „Українська мова та література ”, „Етика ” та „Фізична культура” по 2 учасники, в номінації „Іноземна мова (англійська)” - 4 учасники, в номінації „Біологія” - 3 учасники.

Серед учасників - 6 вчителів вищої кваліфікаційної категорії, 5 вчителів - з першою, 2 вчителів – з другою кваліфікаційними категоріями, 1 вчитель – „вчитель–методист”. За педагогічним стажем учасники конкурсу розділились: -5-10років - 2 учасники, 12-16років - 4 учасників, 21-24 роки - 6 учасників, 21-24 роки - 6 учасників, 34 роки - 1 учасник. Журі в усіх номінаціях відзначили високий рівень фахової майстерності, оригінальність педагогічних технологій конкурсантів, вміння творчо працювати з учнями, впроваджувати елементи інноваційних технологій. Розглянувши матеріали оргкомітету та фахових журі районного туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2012” переможцями визначено:
- Коник Наталію Вікторівну - вчителя української мови та літератури Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
- Барановську Тетяну Іванівну - вчителя біології Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім. О. Смакули
- Миндзар Ілону Миколаївну - вчителя англійської мови Старовишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
- Вальчук Олену Акісівну - вчителя етики Великовікнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
- Кармана Володимира Євгеновича - вчителя фізичної культури Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім О.Смакули
Всі переможці нагороджені Грамотами відділу освіти Збаразької районної державної адміністрації та грошовими преміями, які надала районна організація профспілки працівників освіти.

Переможець районного туру конкурсу ”Учитель року-2012” у номінації ”Українська мова та література” — Коник Наталя Вікторівна - вчитель української мови та літератури Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Коник.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/c/c7/Коник1.jpg
Переможець районного туру конкурсу ”Учитель року-2012” у номінації ”Фізична культура” Карман Володимир Євгенович - вчитель фізичної культури Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім .О.Смакули
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/ee/Карман1.jpg
Карман.jpg
Переможець районного туру конкурсу ” Учитель року-2012” у номінації ” Біологія ” — Барановська Тетяна Іванівна - вчитель біології Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім. О.Смакули
Барановська.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/4b/Барановська1.jpg
Переможець районного туру конкурсу “Учитель року-2012” у номінації ”Етика” Вальчук Олена Акісівна - вчитель етики Великовікнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вальчук.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/82/Вальчук1.jpg
Переможець районного туру конкурсу “Учитель року-2012” у номінації ”Іноземна мова(англійська)” - Миндзар Ілона Миколаївна - вчитель англійської мови Старовишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5d/Миндзар_Ілона.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/7c/Миндзар_Ілона1.jpg
12 січня на базі Доброводівського районного комунального технічного ліцею ім.О.Смакули та 17 січня на базі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 2 було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Збаразької філії Тернопільського відділення МАН України. У конкурсі-захисті взяли участь 16 учнів-членів МАН з семи відділеннь: філології та мистецтвознавства(2 учні), історії(1 учень), наук про землю(2 учні),математики, фізики (по 1 учню), хімії та біології (5 учнів), екології і аграрних наук (4 учні). Учасники конкурсу захищали свої роботи в 14 секціях та виконували контрольні завдання з 6 базових дисциплін.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну спрямованість, вміння учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/fd/КонкурсМАН.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/9/90/КонкурсМАН1.jpg
22 грудня 2011року на базі Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з навчально – виховної роботи загальноосвітніх шкіл району на тему “ Розвиток традиційних і нових форм методичної роботи з педагогічними кадрами як один із шляхів компетентнісного підходу до підвищення професійної майстерності в умовах модернізації освіти ”. Учасники семінару відвідали “Школу професійного вдосконалення”,переглянули ряд презентацій, виставок методичних надбань педагогів школи , учнівських робіт та проектів,брали участь у тренінгових занятях.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1d/СемінарЗОШ№2.jpg
23 листопада 2011р. районним методичним кабінетом на базі Великокунинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. проведено засідання постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи методичного центру Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на тему « Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу : проблеми, завдання, шляхи вирішення».
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/18/СемінарКунинець.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/ac/СемінарКунинець1.jpg.jpg
17 листопада 2011р. районним методичним кабінетом на базі Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено засідання постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи методичного центру Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 « Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу : проблеми, завдання, шляхи вирішення».
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5a/СеміінарЗаруддя1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e1/СеміінарЗаруддя.jpg
БутинОбласний.jpg
16 листопада 2011 року на базі Бутинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-практикум для методистів з української мови та літератури районних методичних кабінетів районних методичних кабінетів та інформаційно-методичного центру м. Тернополя на тему: «Підвищення якості мовно-літературної освіти: система науково-методичної роботи».

З системою науково-методичної роботи з педпрацівниками в Збаразькому районі ознайомила колег Л. О. Бойко – завідувачка районним методичним кабінетом. Про структуру, зміст і форми методичної роботи з вчителями-словесниками розповіла методист з української мови і літератури І. В. Муравка, а вчителі шкіл Збаражчини: М. І. Назар, О. К. Рудник, Н. В. Коник, А. О. Бенько, Н. І. Копець поділилися досвідом роботи з проблеми підвищення якості мовно-літературної освіти. В захопленні гості були від чудового дійства зустрічі з письменниками Тернопільщини, яке організували для них вчителі та учні Бутинської загальноосвітньої школи під керівництвом М. В. Пограничної – вчителя української мови та літератури. В роботі семінару взяли участь кандидат педагогічних наук ТКІППО О. І. Когут та методист лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін М. М. Кондирєва.

БутинОбласний1.jpg.jpg
11 листопада 2011р. на базі Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. районним методичним кабінетом проведено семінар-презентацію для директорів шкіл «Планування роботи навчального закладу в системі проектування навчально-виховного процесу. Управлінський аспект.»
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/3e/СемінарШили.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/4/49/СемінарШили1.jpg.jpg
10 листопада 2011р. районним методичним кабінетом на базі Стриївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено засідання постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи « Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу : проблеми, завдання, шляхи вирішення».
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e6/СемінарСтриївка.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b7/СемінарСтриївка1.jpg
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b0/Вишнівець-семінар1.jpg
Вишнівець 2011
Вишнівецький мистецький Парнас "У кожній миті доторкнись до змісту."

14 квітня 2011 року на базі Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Збаразького району відбувся обласний семінар методистів районних методичних кабінетів з предметів художнього-естетичного циклу. Учасників заходу зустріли мешканці шкільного Парнасу та музи всіх видів мистецтв, які супроводжували гостей на протязі їх роботи. Темою семінару було: «Мистецтво рідного краю на уроках естетичних дисциплін», в ході якого, акцентовано увагу на необхідності вивчення учнями творчості митців рідного краю на уроках музичного та образотворчого мистецтв, художньої культури. Презентувалась творчість мистецьких діячів Збаражчини, з якою познайомила присутніх Кониш Н.М. - вчитель художньої культури Черниховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Відкриття виставки робіт живопису «Голос серця» та творчу зустріч із митцями Вишнівеччини, організувала Зіліневич Т.М. - вчитель художньої культури Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Учні школи мали можливість провести «діалог поколінь» із творчими особистостями. Зокрема, своїм мистецьким доробком поділись: Бас П., Бурковський А., Дроботюк Б., Зіліневич І., Лотоцький В., Міхевич І., Навроцький Р., Присяжнюк А., Скаржевський О. Учасники семінару мали можливість переглянути фрагмент уроку образотворчого мистецтва у 6 класі, який показала Бодасюк М.Д. - вчитель образотворчого мистецтва Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На арт-терапію «Аромати душі» запросила в кабінет психологічного розвантаження Мінакова М.В.- практичний психолог даної школи, а Зіліневич Т. М., познайомила із всіма аспектами створення кінофільмів. Перегляд виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Душе моя», яку підготували вмілі руки Морошнік Н.Д. та Степанюк Н.В.- вчителів школи, супроводжувався виконанням однойменного хорового твору ансамблем вчителів під керівництвом Кошак А.С. Екскурсією у Вишнівецький палац завершилась робота обласного семінару. Тут, хореографічним мистецтвом, показом роботи з дитячим однорідним хором (керівник Кошак А.С.), та виконанням власних пісень місцевими композиторами Майструком В.П., Ванжулою В.Г. поділились митці краю. Актуально та зворушливо прозвучали пісні на слова вишнівчанина, майстра поетичного слова, Ігоря Філика. В роботі семінару взяли участь методист Тернопільського ОКІППО - Саранчук Н.Р., головний спеціаліст, інспектор шкіл Збаразького районного відділу освіти - Ткач В.П., завідуюча Збаразьким районним методичним кабінетом – Бойко Л.О., методисти області, які відповідають за викладання предметів художньо-естетичного циклу та вчителі району. Районний методичний кабінет висловлює щиру подяку адміністрації Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Островський А.А.),педагогічному та учнівському колективам за високий рівень організації та проведення обласного семінару методистів районних методичних кабінетів з предметів художнього-естетичного циклу.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/35/Вишнівець-семінар2.jpg
Вишнівець 2011
20 квітня 2011 року на базі Колодненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено показовий день цивільного захисту із залученням начальників цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів району. В даному заході взяли участь представники відділу управління МНС України в Тернопільській області.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1b/Цивільна_оборона.JPG
Соколи
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b1/Цивільна_оборона1.JPG
Соколи
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/bc/Цивільна_оборона2.JPG
Соколи
Військово-спортивна патріотична гра "Сокіл"("Джура"), яка нещодавно була проведена в районі, сприяє зміцненню здоров'я юного покоління, виховує готовність захищати Вітчизну та удосконалює навички, набуті на уроках Захисту Вітчизни.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/0/03/Соколи.jpg
Соколи
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/f/f9/Соколи2.jpg
Соколи
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/bf/Соколи1.jpg
Соколи
В залі засідань Збаразької районної ради відбувся форум обдарованої і талановитої учнівської молоді освітніх установ району «З іскринок таланту засяяли зорі», який зібрав переможців районних, обласних олімпіад, призерів різноманітних конкурсів, фестивалів, спортивних змагань та їх наставників. Юні таланти були представлені в шести номінаціях: «Олімпійська гордість району», «Юні дослідники», «Творча еліта», «Спортивна гордість», «Юні митці» та «Учнівські лідери». Всього було 60 обдарованих дітей. Кожну номінацію представляли самі учні - лауреати конкурсів та олімпіад та спортивних змагань. Святковим подарунком для всіх були виступи юних аматорів сцени – переможців мистецьких конкурсів, фестивалів а також їхніх вчителів.
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b8/Форум_Збараж.JPG
Форум
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/1/1f/Форум_Збараж1.JPG
Форум
Особисті інструменти