Чортківський ПДЮ

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Замінено вміст на « Головна»)
 
(1 проміжна версія не показана.)
Рядок 1: Рядок 1:
-
==
 
-
Чортківський ПДЮ Зміст [сховати]
 
-
1 Назва навчального закладу
 
-
2 Адреса, телефони
 
-
3 Адміністрація
 
-
4 Кадрове забезпечення ПДЮ
 
-
5 Фотогалерея
 
-
6 З історії навчального закладу
 
-
7 Професії, яких навчаємо
 
-
8 Профорієнтаційна служба
 
-
[ред.]
 
-
Назва навчального закладу
 
-
Чортківська районна комунальна організація Палац дітей та юнацтва
 
-
 
-
[ред.]
 
-
Адреса, телефони
 
-
вул.І. Франка,2
+
[[Категорія:ЧортківМіськВікі| Головна]]
-
 
+
-
тел. 2-12-71;
+
-
 
+
-
тел. директора 2-15-07
+
-
 
+
-
 
+
-
сайт ПДЮ
+
-
[ред.]
+
-
Адміністрація
+
-
 
+
-
Директор ПДЮ - Пироговський Руслан Михайлович
+
-
 
+
-
Методист ПДЮ - Лижечка Оксана Євстахівна
+
-
 
+
-
Заступник з виховної роботи -Козак Оксана Михайлівна
+
-
[ред.]
+
-
Кадрове забезпечення ПДЮ
+
-
 
+
-
Керівники гуртків ПДЮ
+
-
[ред.]
+
-
Фотогалерея
+
-
[ред.]
+
-
З історії навчального закладу
+
-
  Історія сьогодення районної комунальної організації Чортківський Палац    дітей та юнацтва Чортківської районної ради бере свій початок у 50-ті роки минулого століття.
+
-
  Перші письмові згадки про навчальну установу ми знаходимо у наказі №4 по Чортківському міськвно від 05.02.1947 р., початкова назва якої  була «Будинок піонерів». Він знаходився  в приміщенні школи №4 . На той час в навчальній установі діти могли приймати участь в таких видах самодіяльності : хор , декламація, хореографія, фізкультурні вправи, інсценізація, музика. У 1957 році Палац піонерів був перенесений в інше приміщення. Директором було призначено Ліщук-Бусарову Л. М.. Згодом, за сумлінну працю та добросовісне  відношення до своїх обов’язків,  Лідії Михайлівні було присвоєно звання «Відмінник народної освіти». Одночасно було розширено мережу гуртків. Тепер діти могли займатися в танцювальному та вокально-хоровому, керівниками  яких були Чайка М. М.,Заслужений працівник культури.  Також працювали драматичний (Ліщук Л.М.), образотворчого мистецтва (Лозінський Я.), «Крою і шиття» (Новікова З.Ф.), «Умілі руки» ( Товпига І.І.), «Фотогурток» (Чекалюк М.Г.) і Судноавіамодельний» (Іванов В.І.). Одночасно працювала ігротека, якою  керував Горячий Р.О.
+
-
  На початку 60-тих років  площа закладу розширилась (був добудований другий поверх). Після добудови збільшилась  і  сітка гуртків. В процесі роботи діяло біля 30-ти гуртків та клубів за інтересами. Були створені відділи: технічний, естетичний. Пізніше -туристичний. У 60-тих роках на базі Палацу був створений військово-спортивний клуб «Орлятко», який діяв до 1991 року. З 1965 року постійною базою для таборування орлят стала база «Білавіно». Починаючи з 1969 і по 1991 р.р. незмінним начальником табору був Горячий Р.О.
+
-
Коли дану установу очолювала Бусарова Л.М., колектив зріс чисельно, відповідно зросла і кількість гуртків. Якщо в 1960 роках в колективі працювало 15 педагогів,  функціонувало 30 гуртків і було  450 гуртківців , то 80-х роках гуртківці могли знайти собі справу до душі у  87 гуртках . В Палаці працювало  37 педагогічних працівників і займалось 1200 гуртківців.                        З 1983 по 1987 директорам став Ковальчук Ф.В..  В той же період Палац піонерів зав’язав  дружні зв’язки із містом Слівен (Болгарія),а  посол Болгарії в Україні був гостем навчального закладу.  З 1996 по 2000 роки директором Палацу була  Хамчук  Т.В.. У зв’язку із складною економічною ситуацію кількість гуртків різко скоротилась . В Палаці залишилось 32 гуртки , які об’єднували 412 гуртківців ,з ними працювало 18 педагогів . Однак , не дивлячись на це, в навчальній установі  працювало 2 зразкових колективи: танцювальний колектив «Яблунька» (кер. Гудов В.), а також вокально-інструментальний  ансамбль «Оберіг» (кер. Скрипник Я.) У той же час було перейменовано Палац піонерів на Палац позашкільної роботи , а  у 2008 році на Палац дітей та юнацтва.
+
-
  У 2000 році директором навчальної установи став  Пироговський Р.М. , який працює  і  сьогодні. На даний момент навчально-виховний процес даної установи проводиться  24 педагогічними працівниками . У ПДЮ працюють 44 гуртки  : естетичного відділу - 19 ; туристсько-краєзнавчих – 5; гуманітарні – 6; фізкультурно-оздоровчих – 9; еколого-натуралістичних-3; технічних-2. Відвідують заклад 648 дітей.  Гуртківці є учасниками міських, районних, обласних, всеукраїнських конкурсів.
+
-
 
+
-
Колектив Палацу позашкільної роботи 2002 р.
+
-
Ансамбль  «Гармонія»  Клуб аеробіки «Наталі»
+
-
+
-
    На базі Палацу дітей та юнацтва відкрили у  2008 році навчально-оздоровчий комплекс , в якому діє басейн та  тренажерний зал.
+
-
+
-
Учасники фольклорного колективу
+
-
 
+
-
 
+
-
+
-
 
+
-
Конкурс «Найрозумніший»
+
-
+
-
Вокально-інструментальний ансамбль
+
-
+
-
Сокільський «Зліт»
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
[ред.]
+
-
Професії, яких навчаємо
+
-
 
+
-
наші професії
+
-
[ред.]
+
-
Профорієнтаційна служба
+

Поточна версія на 12:16, 13 вересня 2016

Особисті інструменти