Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги адміністрації шкіл, вчителів математики та іноземної мови! У зв'язку із запровадженням карантину вихідного дня, олімпіади з математики та іноземної мови відміняються.

Консультант Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Нагадуємо про проведення конкурсу "Юних дослідників природи" [1]

Наталія Сороківська


До уваги адміністрації шкіл та вчителів математики! Олімпіада з математики відбудеться 14.11.2020р. в режимі онлайн на платформі Google Meet. Завдання та посилання на приєднання буде надіслано о 9.00 год. в день олімпіади. Члени оргкомітету та журі тут [2]

Консультант Кастранець Л.М.


До уваги вчителів образотворчого мистецтва ЗЗСО району!!!

Про проведення олімпіади з образотворчого мистецтва в 8-11 класах [3]

Консультант ЦПРПП Уляна Мандзюк


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2020/2021 навчальному році XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика"розміщено у "Пораднику методиста" (рубрика "Конкурси")

Консультант ЦПРПП Світлана Махно


До уваги адміністрації ЗЗСО та учасників конкурсу "Вчитель року-2021" в номінації "Математика"! На платформі Classroom у "Методичному пораднику для вчителів математики" розміщено умови проведення І туру конкурсу "Вчитель року" Прохання підготувати матеріали згідно умов та до 20.11.2020 р. завантажити матеріали на дану платформу.

Консультант ЦПРПП Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Наказ "Про підсумки проведення в районі у 2020 – 2021 навчальному році ХІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" розміщено у "Пораднику методиста" (рубрика "Конкурси")

Консультант ЦПРПП Світлана МахноДо уваги учителів природничих дисциплін та трудового навчання!

11 листопада 2020 року відбудеться обласний онлайн - тренінг за освітньою програмою короткострокового підвищення кваліфікації «Формування екологічно- толерантної особистості та створення освітнього простору шляхом використання навчальних програм проєктування озеленення територій для реалізації у професійній діяльності учасників освітнього процесу». Початок роботи о 10. 00 год. Місце проведення: платформа meet.google. До участі запрошуються вчителі та викладачі природничих дисциплін і трудового навчання. Реєстрація учасників обласного онлайн-тренінгу на сайті лабораторії за покликанням https://tinyurl.com/y5klm8n5 обов’язкова.

Консультанти ЦПРПП Наталія Сороківська, Наталія Соботяк, Руслан Кашуба


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Терміново!. Забрати в РМК підручники для 3 та 7 класів. Попередньо передзвонити.

Методист РМК Володимир Маслянко.До уваги керівників ЗЗСО!

Наказ "Про проведення в районі у 2020/2021 навчальному році XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" розміщено у "Пораднику методиста" (рубрика "Конкурси")

Консультант ЦПРПП Світлана Махно


До уваги педагогічних працівників !

Запрошуються педагогічні працівники стати спікерами зимової сесії і представити теоретично-практичний досвід з питань STEM для всіх рівнів освіти за напрямами:

• науково-методичні аспекти розвитку напрямів STEM/STREAMосвіти;

• моделі реалізації STEM-освіти в різних установах;

• STEM-урок/заняття: теорія та практика;

• STEM-проєкти: теорія та практика;

• партнерська взаємодія для кращих результатів.

Бажаючим стати спікерами необхідно до 20 листопада 2020 року заповнити реєстраційну Google форму https://cutt.ly/DgpahH4 та завантажити до неї портфоліо матеріалів. Спікери зимової сесії будуть обиратися організаційним комітетом на конкурсній основі за критеріями: новизна та актуальність теми/матеріалів, науковість, інформативність та змістовність доповіді/матеріалів, якість презентаційних відеоматеріалів.

Результати відбору буде повідомлено учасникам на електронну пошту листом після 11 грудня

Методист Татарин Л.Я


До уваги працівників психологічної служби!

Надсилаємо лист ТОКІППО "Про проведення конференції для праціників психологічної служби"[4]

Консультант ЦПРПП Наталія Соботяк


До уваги керівників ЗЗСО!

Наказ "Про проведення у районі І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020 /2021 навчальному році" розміщено у "Пораднику методиста"(рубрика "Олімпіади")

Консультант ЦПРПП Світлана МахноДо уваги вчителів фізики ! Прошу зареєструватись та взяти участь у заході [5]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!!!

- Надсилаємо до відома та відповідного реагування:

- листи МОН України та ТОКІППО "Про участь у Всеукраїнському конкурсі грантів серед учителів-новаторів у рамках програми «Нова фізична культура»" [6], [7]. Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 14 жовтня 2020 року на електронну адресу konkurs.grantiv@gmail.com;

- листи МОН України та ТОКІППО "Про співпрацю вчителів фізичної культури у проєкті «Так, я можу!»" [8], [9].

Методист РМК Руслан Кашуба


До уваги вчителів та асистентів інклюзивних класів!

16 та 19 жовтня 2020 року відбудеться дводенний онлайн-семінар для педагогів (вчителів та асистентів вчителів), що розпочинають працювати в інклюзивних класах «Інклюзивна модель освіти для учнів з ООП у ЗЗСО». Тривалість роботи: 12.30 – 15.30 Для реєстрації в заході необхідно перейти за посиланням: [10]

Місце проведення: платформа сервісу відеоконференцій Google Meet; посилання на вебінар буде надіслано на електронні скриньки (@gmail.com) усім зареєстрованим учасникам об 11.30 у день проведення заходу.

Методист РМК Наталія Соботяк


До уваги педагогічний працівників !

16 жовтня 2020 року відбудеться вебінар на тему «Використання хмарних сервісів Google в роботі вчителя ЗЗСО».

З метою ефективності проведення тренінгу кількість учасників обмежена до 70 чоловік.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/EQosnM77sBWZLtys7 Початок роботи о 13:00 год. Місце проведення: онлайн кімната Google Meet.

З метою ефективності проведення тренінгу кількість учасників обмежена до 70 чоловік. Місце проведення: онлайн кімната Google Meet.

Методист РМК Леся Татарин


До уваги ВСІХ керівників ЗЗСО району(Іст., І-ІІст., І-ІІІст.)!!!

Оновлення інформації про заклади освіти у довіднику інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти [11]

Методист РМК Уляна Мандзюк


До уваги вчителів інформатики!

9-11 листопада проводиться Міжнародний конкурс "Бобер 2020.

Учасникам прохання зареєструватись за посиланням [12]

Реєстрація до 1 листопада.


Всеукраїнська юніорська олімпіада з інформатики та Всеукраїнська дівоча олімпіада з інформатики!

Ці дві олімпіади будуть проведені одночасно на одному наборі задач. Найкращі учасники будуть запрошені на Європейську юніорську олімпіаду з інформатики та Європейську дівочу олімпіаду з інформатики. В юніорській олімпіаді можуть взяти участь усі школярі України, які народилися у 2006-му році або пізніше. У дівочій олімпіаді можуть взяти участь усі дівчата, які навчаються у школі. У відбірковому етапі можуть взяти участь усі охочі. Він буде складатися з трьох турів, кожен з яких триватиме дев’ять з половиною днів. Усі відбіркові тури будуть проходити онлайн.

Сайт олімпіади – https://olymp.oi.in.ua/

Перший тур почнеться 16-го жовтня. Реєстрація уже триває. Детальніше: https://oi.in.ua/ujgoi/

Методист РМК Леся Татарин


До уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!!!

- ТЕРМІНОВО подати інформацію про проведення в закладах загальної середньої освіти району Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня (наказ відділу освіти від 11.09.2020 №96-од) [13]. Інформацію надсилати на електронну адресу ruskash76@gmail.com;

- Лист МОН України "Щодо проведення у жовтні 2020 року навчально-практичних семінарів з дзюдо" [14].

Методист РМК Руслан Кашуба


До уваги вчителів української мови і літератури!

Для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструмента для внутрішнього контролю 15 жовтня 2020 року відбудеться XI Всеукраїнський конкурс фахової майстерностi для вчителiв-українiстiв «Соняшник-учитель». 14 жовтня 2020 року завершується реєстрація на конкурс.Участь у конкурсі безкоштовна.

Методист РМК Світлана Махно


До уваги ВСІХ керівників ЗЗСО району(Іст., І-ІІст., І-ІІІст.)!!!

Оновлення інформації про заклади освіти у довіднику інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти [15]

Методист РМК Уляна Мандзюк


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Наказ відділу освіти "Про підсумки викладання предмета "Захист України» у закладах загальної середньої освіти Чортківського району у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік" [16].

Методист РМК Руслан Кашуба


До уваги вчителів інформатики!

01.10.2020 р. в режимі онлайн для вчителів інформатики відбудеться тренінг з теми «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання».

Місце проведення: онлайн-платформа Meet. Тривалість роботи: 14:00 – 17:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PgA5AWQvkJR7L6qNA

Методист РМК Татарин Л.Я


До уваги керівників методичних об'єднань вчителів математики! 30 вересня 2020р. о 10.00 год. в режимі відеоконференції на платформі сервісу Google Meet відбудеться онлайн-студія "Ключові моменти якісної підготовки вчителів математики до участі в конкурсі "Учитель року - 2021". Запршую до участі зацікавлених осіб. Обов'язкова попередня реєстрація учасників за покликанням https://tinyurl.com/y6lkqc2p

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Прохання терміново подати оновлені списки дітей, батьки яких є учасниками АТО за формою: № | повна назва закладу ЗСО | прізвище,ім"я, по батькові дитини | вік | клас | статус сім"ї на електронну адресу Sobotyak@gmail.com

Методист РМК Наталія Соботяк


До уваги працівників психологічної служби!

Прохання терміново заповнити таблицю за покликанням [17]

Методист РМК Наталія Соботяк


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Надсилаємо до відома та використання у роботі:

- Лист МОН України "Про проведення семінарів-тренінгів Школи виховників джур гри "Джура"" [18].

- Лист управління освіти і науки облдержадміністрації та наказ МОН України "Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура") [19], [20].

Методист РМК Руслан Кашуба


До уваги вчителів іноземної мови!

Графік проведення лінгвістичних конкурсів [21]

Методист Волошина Л.І.До уваги керівників ЗЗСО району!!! Надсилаємо до відома та використання у роботі лист "Про організацію ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства"[22]

Методист РМК Світлана Махно

Особисті інструменти