Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги директорів Базарської, Джуринської, Пробіжнянської, Білівської, Улашківської, Ягільницької, Горішньовигнанської, Колиндянської, Великочорнокінецької, Косівської, Росохацької шкіл! Прохання до 30.11.2017 р. подати в РВУДСНС (пожежна частина) заповнений графік спеціальних об'єктових тренувань. Зразок знаходиться на сторінці "Допомога керівнику школи" (додаток 3 район)


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Нагадуємо, що термін подання робіт на конкурс "Мій рідний край" до 27 листопада 2017 року [1]


До уваги вчителів Інформатики

5 грудня відбудеться районний семінар для вчителів-інформатиків на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Початок семінару о 10.00. Прошу прибути вчителів які викладають інформатику в 9-11 класах. Явка всіх вчителів обовязкова!

З метою популяризації програмування, покращення результатів та залучення дітей до основ програмування прошу ЗНЗ району долучитись до світової спільноти і провести годину коду з 4-10 грудня ( зручну дати вибрати самостійно). Рекомендуємо прийняти участь учням 2-11 класів. Програмування відбувається в зручній формі на основі улюблених мультфільмів чи ігор. Є різні рівні складності. Для участі потрібно підключення до мережі інтернет та комп'ютер. Ніякого спеціального програмного забезпечення встановлювати не потрібно.Більше інформації за посиланням[2].

Методист Татарин Л.Я.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!

Прошу забрати в РМК завдання та бланки для відповідей гри «Sunflower».

Методист РМК Махно С.І.


До відома директорів ЗНЗ та вчителів історії.

6 грудня 2017 року, о 13 годині, в приміщенні актової зали Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ, за адресою м. Чортків, вул. Монастирська, 1, відбудеться наукова конференція на

тему: «Чортківська офензива: відгомін призабутого тріумфу».

До участі у роботі конференції запрошуються вчителі історії, персонально: методист РМК Гедеон Л.М., Хитра О.В. (Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ремінник І.О. (Горішньовигнанський НВК), Горин Н.І.

(Джуринська ЗОШ І-ІІІст.), Мельник Н.З. (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Андрухів О.Ю. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), Ковальчук В.Д. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.) Шмадило І.І. (Ягільницька ЗОШ І-ІІІ

ст.), Слота О.Р. (Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.), Герман І.П. (Свидівська ЗОШ І-ІІ ст.), Конопельська Т.Б. (Джуринськослобідківська ЗОШ І-ІІ ст.).

Начальник відділу освіти Гулька І.М.До уваги педагогів-організаторів!

22 листопада 2017 року (10.00 год.) на базі Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання районного методичного об'єднання педагогів-організаторів. До участі запрошуються педагоги-організатори району. Від’їзд автобусом Чортків- Бичківці від зупинки «Ореол» о 9.30.

Методист РМК Госович І.І.До уваги вчителів трудового навчання

У середу, 22 листопада 2017р. (10.00) на базі Чортківського РМК відбудеться засідання районного методичного об’єднання Просимо приготуватися до виступу згідно програми: [3] Мати з собою інструменти та приладдя для бісероплетіння. Явка представника кожного навчального закладу обов’язкова

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів суспільних дисциплін!!!

На підставі наказу управління освіти Тернопільської ОДА № 320 від 08.11.2017року «Про підсумки обласного конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Тернопільщини» учень 9 класу Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Горин Олександр отримав диплом ІІІ ступеня за пошукову роботу «Шануймо подвиг повстанок із Джурина»,(керівник - вчитель Горин Н.І.)

Вітаємо переможця та дякуємо вчителю за кропітку та плодотворну працю!!!

Методист РМК Гедеон Л.М.


Шановні керівники навчальних закладів

Прошу подати заявки(хто ще не подав) на олімпіади з інформатики та інформаційних технологій, які відбудуться 10.12 та 23.12.

здати завірену форму забезпеченості ПК навчального закладу.

Методист Татарин Л.Я. lesiatataryn@gmail.com 0961394338

До уваги директора навчального закладу

Надсилаємо до відома та врахування в роботі інформацію комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільський обласний наркологічний диспансер” щодо епідемічної ситуації з питань розповсюдження захворюваності з ВІЛ-інфекції/СНІДу. [4] Доручаємо активізувати інформаційно-просвітницьку роботу з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та проінформувати до 1 грудня. Електронний варіант тексту, а також фото проведених заходів надсилати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу

13 грудня 2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться районний етап виставки – конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет». Початок роботи о 10.00. Пропонуємо підготувати роботи у номінаціях «Дідух - різдвяний дух» для шкіл Улашківського, Джуринського шкільних освітніх округів, ЦНТТДУМ, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст., Угринська ЗОШ І-ІІ ст. «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» для шкіл Ягільницького освітнього округу,ЦНТТДУМ; Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст., Давидківська ЗОШ І-ІІ ст., Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. «Новорічна композиція «Різдвяна казка» для навчальних закладів Пробіжнянського, Приміського освітніх округів, ЦНТТДУМ; Ромашівська ЗОШ І-ІІ ст., Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокінецько-Волянська ЗОШ І-ІІ ст.[5], [6] Виступ-захист роботи учнями до 5 хв.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Результати районного етапу олімпіади [7]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів основ християнської етики!!!

CЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ! З благословення Преосвященного Владики Бучацької єпархії УГКЦ Дмитра Григорака запрошуємо вчителів «Основ християнської етики району на семінар-практикум:"ПОКЛИКАНІ ДО ЛЮБОВІ ТА ВИТРИВАЛОСТІ", який відбудеться у четвер 16 листопада 2017 р. у Бучацькому Єпархіальному управлінні за адресою : м.Чортків ,вул.Монастирська,1. Початок- 10.00 год.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів географії!

15 листопада 2017 року на базі Бичківської ЗОШ І-ІІ ст. відбудеться засідання районного методичного об»єднання вчителів географія на тему: «Впровадження сучасних освітніх технологій - шлях до формування творчої особистості вчителя географії та учня ”. До участі у роботі засідання РМО запрошуються керівники методичних об»єднань вчителів географії освітніх округів та по одному вчителю від округу. Від’їзд автобусом Чортків- Бичківці від зупинки «Ореол» о 08.05.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги заступника директора з НВР Просимо спланувати тиждень профорієнтації: заходи, відповідальних та вказати орієнтовні строки проведення для погодження з працівниками центру зайнятості Інформацію надіслати на електронну адресу gykavairyna@gmail.comдо 15 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу та вчителя основ здоров’я

Запланувати і провести Тиждень безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017р. [8], [9] Про виконану роботу інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com до 20 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги практичних психологів

До 15 листопада інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com про надання психологічної допомоги дітям учасників антитерористичної операції за напрямками роботи: психодіагностична робота, психологічне консультування, корекційно-розвивальна робота, психологічна просвіта. Додати фото.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2017/2018 навчальному році ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"[10]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів інформатики!

Прошу заповнити форму кадрового забезпечння викладання інформатики у ЗНЗ району [11]

Шановні вчителі інформатики прошу вибачення, за повторну роботу і прошу перевірити чи є дані вашого навчального закладу в таблиці забезпечення пк. Велике прохання до всіх обережно заповнювати не видаляючи нічого

Прошу заповнити форму забезпеченя ЗНЗ компютерною технікою в електронному та подати в паперовому варіанті завіреною керівником школи[12]

Методист Татарин Л.Я


До уваги вчителів трудового навчання ЗНЗ району (технічні види праці)!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) [13].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів суспільних дисциплін!

Тернопільський ОКІППО рекомендує вчителям суспільних дисциплін взяти участь у заході « У Бандерівські читання». Інформація

тут [14]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів англійської мови!

Шановні колеги! Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст оголошують Всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови – TEACHERtalks. Умови конкурсу та реєстрація для участі [15].

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів математики та фізики! Прошу терміново заповнити форму "Вчителі", яка знаходиться на сторінці методиста.

методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги директора навчального закладу

До відома та врахування в роботі лист Громадської організації Ла Страда-Україна [16]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів основ здоров'я

Просимо взяти участь в проведенні он-лайн опитування у межах проекту «Вчимося жити разом» [17]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Під час проведення районного етапу олімпіади з трудового навчання дозволяється використовувати свої швейні машини, оскільки швейний цех МНВК обладнаний промисловими машинами. Просимо учасників олімпіади та керівників команд прибути в національному одязі, для виконання практичного туру олімпіади необхідно мати спецодяг.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів іноземної мови! Склад оргкомітету та журі [18].

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії

Про проведенення ХУІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Інформація тут [19]

У конкурсі беруть участь всі ЗНЗ району. Роботи представити в паперовому та електронному варіанті до 20 січня 2018 року на адресу: м. Чортків, РМК, Гедеон Л.М.

Методист РМК Гедеон Л.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про проведення ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності"[20]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про відзначення в районі в 2017 році Дня Гідності та Свободи" [21]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів трудового навчання ЗНЗ району (технічні види праці) !!!

Надсилаємо доповнення до переліку матеріалів для виконання практичного завдання учнями 11 класу (технічна праця) на ІІ етапі олімпіади з трудового навчання [22]. Дякуємо за розуміння!

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Управління освіти Тернопільської ОДА рекомендує вчителям історії та правознавства району взяти участь у відкритому конкурсі короткометражних кіно, відеороликів, присвячених правам людини. Інформація тут [23]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги педагогів-організаторів!

У середу 08.11.2017 р. на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться засідання лідерів учнівського самоврядування (план роботи додається) [24]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про відзначення 70-річчя операції «Захід». Інформація на електронну пошту

luda111625@gmail.com [25] до 17 листопада 2017 року

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-202 роки [26]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги педагогів-організаторів!!!

Надсилаємо для ознайомлення та виконання план роботи "Клуб старшокласників "Точка зору"[27]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про підсумки проведення в районі у 2017– 2018 навчальному році VІІІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка[28] Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів екології!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з екології [29]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги адміністрації шкіл та вчителів математики! Члени журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики: 6 клас - Сенів Л.П. (Шульганівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ментинська Н.С.(Залісянська ЗОШ І-ІІ ст.); 7 клас - Синявська О.І. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.),Гуменюк Л.Й. (Шманьківська ЗОШ І-ІІ ст., 8 клас - Кушнірик У.І. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пирен Г.І.(Нагірянська ЗОШ І-ІІ ст.), 9 клас - Прокопів М.І. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.), Дмитровська Н.І. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), 10 клас - Лемець О.О.(Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Клак Г.Ю.(Заводська ЗОШ І-ІІІ ст), 11 клас - Кишкан Г.М. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мельничук О.Д. (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.). Для перевірки робіт членам журі прибути В МНВК 06.11.2017р. на 9.00 год.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!!!

Звертаємо Вашу увашу, що реєстрацію у Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower"продовжено до 11 листопада. З умовами участі можна ознайомитися на сайті гри за посиланням: gra-sunflower.com.ua .

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА від 26.10.2017р. №218-од "Про підсумки районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА" [30]

Методисти РМК Госович І.І., Мандзюк У.З.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2017/2018 навчальному році XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика" [31]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА від 26.10.2017р. №217-од «Про проведення у районі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» [32]

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів екології!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного)етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2017-2018 навчальному році [33]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення Тижня права

[34]

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги вчителів інформатики! Починається реєстрація на конкурс "Бобер". Інформація на сторінці методиста.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Склад журі районних олімпіад з історії, географії, правознавства

[35]

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення районного конкурсу на кращу розробку виховного заходу «Що таке права людини? Чому вони важливі".[36]

методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА №208-од від 17.10.2017р. "Про підсумки районного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" [37]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 20.10.2017 року №21.1/10-2306 продовжено період реєстрації учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», визначений Умовами та порядком проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» (лист Міністерства освіти і науки від 19.09.2017 №1/9-508) продовжено до 30 жовтня 2017 року включно.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Терміново!!! Протягом понеділка 23.10 - середи 25.10 забрати у РМК підручники для 9 класу. Рознарядка [38]


Методист РМК Маслянко В.О.До уваги керівників ЗНЗ та вчителів англійської мови!

1.Умови участі у конкурсі ораторського мистецтва [39]

2.Умови участі у конкурсі "Puzzle" [40]

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів української мови і літератури !!!

Шановні колеги! Нагадую, що до 24 жовтня 2017 року необхідно зареєструватися для участі в конкурсі «Соняшник-учитель». Реєстрація на конкурс відбувається на сайті гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua у розділі «Соняшник-учитель».

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Вивчення стану викладання історії та суспільних дисциплін в районі.

[41]

Гедеон Л.М.До уваги директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів

Просимо терміново до 12.10.2017р. проінформувати методиста Гикаву І.Л. gykavairyna@gmail.com про наявність гуртків військово-патріотичного спрямування за формою, що додається [42]


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Прохання забрати підручники для 9 класу. Рознарядка [43]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА [44]

Методисти РМК Мандзюк У.З., Госович І.І.До уваги керівників та вчителів предмета "Захист Вітчизни" ЗНЗ району!!!

Лист відділу освіти "Щодо проведення декади Захисника України" [45].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!!!

30 листопада 2017 р. відбудеться ІI Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»—2017 для учнів 1-11 класів. Пам'ятаймо, що реєстрація учасників у грі - до 28.10.2017 р.Залучивши до участі в «Sunflower» наших учнів, ми даємо їм додаткові шанси випробувати себе в інтелектуальних змаганнях загальнодержавного масштабу, що проходять у форматі ЗНО!!! З умовами проведення гри можна ознайомитись на http://gra-sunflower.com.ua/

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів української мови і літератури!!!

Конкурс «Соняшник–учитель»–2017 відбудеться 25 жовтня 2017 року з 15.00 до 15.30. З умовами Конкурсу можна ознайомитись на http://gra-sonyashnyk.com.ua/teacher/

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників та вчителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти "Про проведення ХXІІ Спортивних ігор школярів Чортківського району у 2017/2018 навчальному році" [46].

П О Л О Ж Е Н Н Я про проведення ХХІІ Спортивних ігор школярів Чортківського району в 2017/2018 навчальному році [47] (1 ст.), [48].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників та вчителів предмета "Захист Вітчизни" ЗНЗ району!!!

Лист ТОКІППО від 29.09.2017 №01-02/879 "Про відзначення Дня захисника України" [49].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів фізики! Ще раз переконливо прошу забрати в РМК замовлену літературу!!!

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Надсилаємо для використання у роботі зразки таблиць для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів ЗНЗ району [50]. Інформацію про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів ЗНЗ району подати до 16 жовтня 2017 року в районний відділ освіти або районний методичний кабінет за зразком [51] у паперовому та електронному (на електронну адресу ruskash76@gmail.com) вигляді .

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Повідомлення про всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».Для участі у районному етапі Конкурсу вчителям необхідно у період з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.), висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність; за бажанням можуть бути розміщені матеріали з досвіду роботи (відео та розробки уроків, позаурочних заходів, презентації, дидактичні матеріали тощо).

Орієнтовний план відеорезюме учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» У чому полягає унікальність Вашого навчального закладу? Як Ви реалізуєте свою педагогічну ідею/новацію/розробку? Наведіть приклади. Чому, на Вашу думку, саме ці ідеї є ефективними? Які Ваші основні досягнення? Чим Ви пишаєтеся? Що Ви очікуєте від конкурсу?

Анкета для реєстрації [52]

інструкція зі створення профілю [53]

Про організацію районного та обласного етапів конкурсу «Учитель року – 2018» буде повідомлено додатково.

Завідувач РМК Петрів С.М.


Термінове оголошення! До відома директорів та вчителів історії!

З 6 листопада 2017 року розпочинається вивчення стану викладання історії та суспільствознавчих дисциплін в області та районі.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Повідомлення про проведення олімпіад [54]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Просимо до 06.10.2017 подати інформацію щодо діяльності гуртків в загальноосвітніх навчальних закладах району (на електр. адресу hosovych@gmail.com). Зразок додається.[55]

Методист Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про підсумки проведення в районі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та

післявоєнні роки на території Тернопільщини [56]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення у районі у 2017/2018 навчальному році VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"[57]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення у районі І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 /2018 навчальному році"[58]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам"яті Героїв Небесної Сотні" [59]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів фізики! Прохання забрати в РМК дидактичний матеріал та книги конкурсу "Левеня-2017"

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Обов"язкова участь у конкурсі всіх ЗНЗ [60]

Методисти РМК Гедеон Л.М., Мандзюк У. З., Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів іноземної мови"

Методичні рекомендації для вчителів іноземних [61], [62].

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

28.09.2017р. (четвер) на базі Чортківського МНВК відбудеться нарада вчителів фізичної культури району щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів району та проведення ХХІІ Спортивних ігор школярів Чортківського району. Початок роботи о 12.00 год.. Явка вчителів обов'язкова!

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до відома та виконання лист " Щодо міжнародного інтелектуального конкурсу «50 слів»[63]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Щодо Міжнародного конкурсу з українознавства"[64]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Про V Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»[65]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ, вчителів суспільних дисциплін, вчителів початкових класів!

Рекомендаціїі Міністерства освіти та науки України [66]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Нагадування!!! Подати матеріали пошукових науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" оргкомітету районного етапу до 10.10.2017р. Наказ №292-од від 12.12.2016р. [67]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ відділу освіти "Про підсумки викладання предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році та завдання на 2017/2018 навчальний рік" [68].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Прохання забрати підручники для 9 класу. Рознарядка [69]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗНЗ району та педагогів-організаторів!

Лист ТОКІППО "Про проведення Всеукраїнського флешмобу “Дзвін миру”" [70]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Подати інформацію «Про заходи щодо активізації науково-технічної та інноваційної діяльності в районі» (жовтень 2017 - грудень 2017) на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net у поданій таблиці (зразок)[71]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Подати інформацію про використання варіативної складоваї навчальних планів на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [72]

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів історії!

Прохання забрати календарно-тематичне планування з історії ( понеділок, середа).

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги директорів Горішньовигнанського НВК,Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ освіти та методичний кабінет рекомендує взяти участь [73]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників та вчителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти "Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів району" [74].

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 року №4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» [75].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ району!!!

Лист ТОКІППО "Про проведення занять для вчителів фізичної культури з методики викладання футболу" [76]. Просимо, до 20.09.2017, повідомити районний методичний кабінет про участь у зазначеному заході.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Лист управління освіти і науки Тернопільської ОДА "Щодо участі у загальнодержавному видавничому проекті" [77]

Методист РМК Маслянко В.О.


Терміново! До уваги директорів ЗНЗ та вчителів історії'

Про реалізацію в області проекту "Місця пам"яті Української революції 1917-1921 років"

[78]

Методист РМК Гедеон Л.М.


Терміново! До уваги вчителів географії!

На допомогу вчителям: надійшов конспект з географії 9 класу.

Методист Гедеон Л.М.


До уваги директорів ЗНЗ!

Про проведення заходу «Краща STEM-публікація – 2017» [79], [80].

Методист Волошина Л.І.


До уваги директорів ЗНЗ району та вчителів біології!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Управління освіти Тернопільської державної адміністрації про участь у Всеукраїнському біологічному форумі "Дотик природи" [81]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


Терміново! До уваги директорів ЗНЗ!'

Нагадую про завершення конкурсу « Про проведення в районі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Тернопільщини» (наказ відділу освіти №68-од від 27.03.2017 року). Останній строк подачі матеріалів ( паперовий та електронний варіант)- 12 вересня 2017 року. По завершенні конкурсу буде виданий підсумковий наказ по відділу освіти. Хто передав тільки електронний варіант пошукових матеріалі, обов"язково передати паперовий для опрацювання їх членами журі.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів предмета Захист Вітчизни"!!!

Надсилаємо програму гуртка військово-патріотичного напряму "Юний рятувальник" [82], схвалену МОН України для використання в ЗНЗ у 2017/2018 н.р.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги учителів зарубіжної літератури!!!


Календарно-тематичне планування із зарубіжної літератури (5-9 класи) можна забрати у понеділок 11.09.2017р.

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів предмета Захист Вітчизни"!!!

Надсилаємо програми гуртків військово-патріотичного спрямування, схвалені МОН України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 н.р. [83] (вік 6-10 років), [84] (11-15 років), [85](16-18 років).

Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги педагогів-організаторів!

Надсилаємо "Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах на 2017/2018 н.р." [86]

Методист РМК Госович І.І.

Особисті інструменти