Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Просимо повідомити електронним листом про наявність веб-камери в навчальному закладі та скайп-адресу. (ltsiata@mail.ru)


До уваги керівників ЗНЗ!

Підсумки районного конкурсу "Дружать діти на планеті!" відбудеться у Палаці дітей і юнацтва 20 березня 2012 року о 10.00 год.(роботи здавати у ПДЮ).Мачишина В.М.


До уваги керівників ЗНЗ!

21.03.2012 року о 10.00 год. в ПДЮ відбудеться навчальний збір школи управлінської майстерності "Лідер". Прибути лідеру учнівського самоврядування та педагогу - організатору. Методист Петрів С.М.


До відома керівників ЗНЗ району! Повторно просимо до 16.03.2012 р подати в РМК (Хом'як С.В.) (поновити)списки дітей , які потребують психолого-педагогічного обстеження з метою забезпечення адекватними формами навчання у вигляді: /номер пп/ /Прізвище, ім'я та по батькові/ /Дата народження/ /клас/ /Навчальний заклад/ /причини звернення/


До уваги керівників ЗНЗ!

20 березня 2012 року о 14.30 на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №5 відбудеться нарада-конферекнція в мережі онлайн із старшими інструкторами,які будуть залучені до проведення пробного ЗНО. 21 березня 2012 року о 14.00 -з інструкторами та черговими теж на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №5, відповідно до списку. [1]


До уваги вчителів математики!

Просимо терміново забрати в РМК завдання для конкурсу "Кенгуру-2012". Конкурс відбудеться 15 березня 2012 року.


Результати ІІ етапу районних предметних олімпіад [2] зведена таблиця по школах [3]


До уваги директорів освітніх установ!

Просимо до 20.03.2012р. надіслати в РМК методисту Гикавій І.Л.письмовий звіт про стан виконання заходів з питань профорієнтації [4]та програми "Стоп насильству [5] протягом І кварталу 2012р.


До уваги вчителів англійської мови!

15 березня о 9.00 засідання опорної школи (гімназія).

Запрошуються вчителі Чортківських ЗОШ І-ІІІ ступенів №№2,4,5,6,7, інтернату, Білівської, Горішньовигнанської, Колиндянської, Косівської, Пробіжнянської, Росохацької, Улашківської, Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Мати з собою зошити самоосвіти.

Методист Волошина Л.І. (ludmyla-voloshyna@ukr.net; 2-03-28; 0969007132)


До уваги вчителів математики та фізики!!!

28.03.2012 року о 10.00 год. на базі Чортківської школи-інтернат відбудеться засідання районного методичного об'єднання вчителів математики та фізики з питань організованого закінчення 2011-2012 н.р. та атестації вчителів. Вчителям математики та фізики, які атестуються на вищу категорію та звання (присвоєння та підтвердження) бути готовим до виступу-презентації свого досвіду роботи (5 хв.) та підготувати буклет. За бажанням можуть виступати і вчителі, що будуть атестуватись на вищу категорію та звання у наступному навчальному році.

До уваги вчителів інформатики, що проводили курси Інтел

Дирекція освітніх програм Intel планує впроваджувати нові курси та оновлені версії програми Intel “ Навчання для майбутнього”, запроваджувати дистанційні курси та фасилітовані тренінги Intel Elementse. У зв'язку з цим, необхідне поновлення інформації по тренерах програми Intel "Навчання для майбутнього" для організації їхнього подальшого професійного зростання. Прохання зареєструватись за посиланням [6]


Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Міністерство закордонних та європейських справ Франції (MAEE) відкривають новий конкурс в

рамках програми «Дніпро». Метою цієї програми є розвиток наукових та технологічних обмінів на високому рівні між дослідницькими лабораторіями двох країн, із наданням

особливої підтримки новим співробітництвам та участі у проектах молодих науковців. Конкурс відкрито для всіх українських та французьких наукових команд, які бажають

створити чи розвинути спільний науковий проект. Заявка на участь має бути подана спільно українськими партнерами до Агентства та французькими партнерами до оператору

МAEE Ежід до 14 травня 2012 року (14.00, паризький час) детальніше: [7]Методист Волошина Л.І. (ludmyla-voloshyna@ukr.net; 2-03-28; 0969007132)


До уваги керівників ЗНЗ!

Повідомляємо, що редакція журналу «Заступник директора школи» видавничого дому МЦФЕР запрошує творчих, ініціативних, креативних педагогічних працівників до участі в конкурсі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу». Метою конкурсу є сприяння опануванню учителями сучасних ІКТ, підтримання ініціативи учителів щодо розроблення та впровадження в навчально-виховний процес мультимедійних програмних засобів навчання, а також сприяння професійній самореалізації освітян.

Конкурсні роботи приймаються з 25 січня по 15 червня 2012 року. Положення [8] про Конкурс опубліковано в журналі «Заступник директора школи» №1/2012 (див. Додаток). За детальнішою інформацією звертайтесь до Ольги Воляник: тел./факс (044) 586-56-06, моб.067-662-32-44, e-mail: ovolyanik@mcfr.com.ua.

Завідувач РМК О.П. Захарчук


До уваги керівників ЗНЗ! 5 березня 2012р.на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться засідання семінару-практикуму вчителів основ здоровя. Бути готовим до обміну досвідом по темі уроку "Допомога людям з обмеженими можливостями" (5 клас) Методист РМК Гикава І.Л.До уваги керівників ЗНЗ!

Просимо терміново ознайомитися зі змістом наказу "Про додаткові заходи щодо пожежної безпеки й профілактики травматизму [9]. Інформацію про хід виконання даного наказу подати в РМК Гикавій І.Л. до 5 березня 2012р.


До уваги керівників ЗНЗ!

06 березня 2012 року на сайті ІФРЦОЯО test.if.ua для випускників загальноосвітніх навчальних закладів буде проведено онлайн-конференцію за участю представників Інституту туризму Прикарпатського національного університету о 14.30.Доступ- за логінами і паролями навчальних закладів. Протокол проведення конференції з підписами учнів та завірені печаткою і підписом керівника повернути у РМК 12 березня 2012 року. Мачишина В.М.


До уваги керівників ЗНЗ!

Надсилаємо для ознайомлення та керівництва у роботі спільний наказ відділу освіти та райвійськкомату "Про проведення у 2011/2012 навчальному році навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із «Захисту Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах району" [10]До уваги керівників ЗНЗ міста, а також ЗОШ І-ІІ ст. Просимо ознайомитись з вимогами конкурсу "Молодь обирає здоровя" [11] та методичними рекомендація ми [12] Графік проведення відбіркових конкурсів на базі шкільних освітніх округів:

Колиндянський ш.о.о. - 23.03.на базі Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст.(9.00),

Ягільницький ш.о.о.- 26.03.на базі Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст.(9.00),

Білобожницький ш.о.о., Джуринський ш.о.о. - 27.03.на базі Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст.(9.00),

Чортківський ш.о.о. - 29.03.на базі Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича(9.00),

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ!

Відповідно до листів Уповноваженого Президента України з прав дитини від 27.01.2012 р. № 32-07.2/54 та Українського державного центру позашкільної освіти від 30.01.2012 р. № 01-40 з метою формування у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на Міжнародному рівні, розвитку культурних, освітніх навичок у юних громадян в рамках співпраці України і Литви та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей, листа управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від10 лютого 2012 р. №69 «Про проведення обласного етапу I-го Міжнародного литовсько-українського конкурсу плакатів, малюнків і фотографій "Дружать діти на планеті!". Проводиться перший тур Міжнародного конкурсу плакатів, малюнків і фотографій "Дружать діти на планеті!" в наступні етап: 1 етап (районний) – до 15 березня 2012 року.Повну інформацію та Положення читати тут [13].


До відома керівників ЗНЗ району!

До 25 березня 2012 року триває конкурс малюнків, плакатів, віршів, поробок з глини та пластиліну "Податки очима дітей".

До 25 квітня 2012 р.- конкурс малюнків "Охорона праці очима дітей".Малюнки здавати у райметодкабінет для реєстрації. Мачишина В.М.


До відома керівників ЗНЗ!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 №36 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Ми господарі Євро – 2012» Інститут інноваційних технологій

і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки ТОВ «Щоденник» проводить конкурс «Ми господарі Євро – 2012», мета якого – інформування учнівської

молоді про підготовку і проведення в Україні фінального етапу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Термін проведення з 20 січня 2012 р. по 10 червня 2012 р. До участі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів України.

З детальною інформацією про умови проведення конкурсу можна ознайомитись на сайтах http://shodennik.ua/ та http://iitzo.gov.ua/

Просимо надати інформаційну та організаційну підтримку вищезазначеному конкурсу.

Методист РМК Кашуба Р.О.

Особисті інструменти