Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Шановні вчителі району запрошуємо до участі в конкурсі

Історії успіху учителів та дітей – учасників освітніх програм корпорації «Intel» в Україні» - для загальноосвітніх навчальних закладів, педагогічних колективів та окремих педагогів. [http://osvita.carshe.com/index.php/konkursna-programa/konkursi-vid-korporatsii-intel/istoriya-uspikhu-uchiteliv-ta-dstey.html ] Останній термін подачі заяв на участь – «06» лютого 2012 року. Детальна інформація та заповнення електронної анкети за адресою [1] вимоги до написання [2] Контактні телефони оргкомітету виставки: 044 – 461-91-06, 461-96-47, 461-96-51, 461-96-53, e-mail: exhibitions@carshe.com Детальнішу інформацію про умови участі у виставці можна отримати на сайті: www.osvita.carshe.com

Переможці одержують мультимедійну техніку, або навчально-компютерний комплекс на школу.

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів

Відділ освіти Чортківської райдержадміністрації та РМК повідомляє, що Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського Біблійного товариства проводить 29-30 березня 2012 року Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії». До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються учні 1-11 класів, які вивчають предмети «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі бажаючі.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії, виховання духовно багатої, національно свідомої особистості, залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування, інформування педагогічної громадськості, батьків про предмети духовно-морального спрямування. До конкурсних випробувань входять: До 15 лютого 2012 року надіслати роботи на вказану в бланку електронну чи поштову адресу ТОК1ППО; Для учнів 1-4 класів - творчу роботу (малюнок, колаж зроблені власними руками на А3) на тему: «Все живе потребує любові» (якщо це об'ємна робота, на відбірковий тур може бути відправлене її фото);

Для учнів 5-8 класів: - твір-роздум обсягом від 2 до 5 друкованих сторінок на тему:

1. 5 клас - «Боротьба добра і зла в нашому житті»;

2. 6 клас - «Служіння - відповідь на покликання»;

3.7 клас - «Проблема вибору цінностей в моєму житті»;

4. 8 клас – « Що спільного між поняттям моралі та права?».

5. Для учнів 9- 11 класів: - розробити соціальний проект для допомоги дітям-сиротам, малозабезпеченим сім'ям чи іншим соціальним групам, яким необхідна допомога. Проект має мати обсяг до 5 друкованих сторінок. У проекті мають бути такі елементи: актуальність, мета, методи виконання, план виконання, розрахунок необхідних коштів. Списки, а також матеріали на кожного переможця шкільного етапу подати в друкованому вигляді (1 прим.) і електронному варіанті (на диску або пересилаються поштою) за адресою: РМК, Petrivsvitlana@gmail.com Всі матеріали оформляються шрифт Times New Roman; розмір шрифту - 14; інтервал - 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє - 20 мм.


Список учасників районного відбіркового етапу Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» від ЗОШ

№ п/п ПІБ Назва закладу клас П І Б вчителя


Заочний етап районного конкурсу відбудеться 10 лютого 2011р. Матеріали на олімпіаду подавати на електронному та паперовому носіях.


Начальника відділу освіти Т.В. Яремко


До уваги вчителів музики НАКАЗ

Про проведення районного фестивалю - конкурсу духовної пісні хорових колективів «Святе Причастя – цвіт надії», На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.08. 2011 року №1691 з метою виховання учнівської молоді почуття духовності та патріотизму, формування християнського світогляду, створення умов для розвитку хорових колективів у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах, та на виконання наказу обласного управління освіти і науки від 03.12.2011 року № 642 НАКАЗУЮ: 1. Провести у загальноосвітніх навчальних закладах району фестиваль-конкурс , хорових колективів «Святе Причастя – цвіт надії» у три етапи: 1 етап (шкільний) - до 04.02. 2011року; Другий етап - по освітніх округах:

07.03. Чортківський освітній округ на базі палацу дітей та юнацтва, поч. о 12.00 год.

05.03. Джуринський освітній округ на базі Джуринської ЗОШ1-Ш ст поч. о 10.00 год,

05.03. Білобожницький освітній округ ва базі Бїлобожняцької ЗОШІ-Ш ст.. поч. о 12.00.,

06.03. Ягільницький освітній округ на базі Ягільницької ЗОШ І-ІПст., поч.. о 12.00,

07.03. Колиндянський освітній округ на базі Колиндянської ЗОШ І-Ш ст. поч. о 10.00.

Третій етап – районний (обласний) - у будинку культури ім. Рубчакової, дата буде повідомлено додатково. 2. Затвердити: 2.1. Положення про районний фестиваль-конкурс хорових колективів «Святе Причастя – цвіт надії» , (додаток №1) 2.2.Склад оргкомітету, журі (додаток №2). 4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів, ПДЮ Пироговському Р.М., забезпечити участь обдарованих дітей у конкурсі. 5. Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Торончук Г.С.) здійснити оплату відрядження учасникам обласного конкурсу. 6. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Волошин С.І.


Начальника відділу освіти Т.В. Яремко Петрів С.М. т. 2- 03 -28


До уваги керівників ЗОШ І-ІІІ ступенів!

08 лютого 2012 року на сайті ІФРЦОЯО test.if.ua для випускників загальгоосвітніх навчальних закладів району буде проведено онлайн-конференцію за участю представників приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка(початок о 14.30).Доступ - за логінами та паролями навчальних закладів, дійсними у 2011 році.Просимо класних керівників підготувати з дітьми запитання, які їх цікавлять щодо вступу.(Мачишина В.М.)До уваги вчителів інформатики ЗОШ І-ІІ ст!

08.02.2012. о 10.00 відбудеться районний постійно-діючий семінар вчителів-інформатиків у Давидківській ЗОШ І-ІІст.

До уваги вчителів інформатики ЗОШ І-ІІ ст!

10.02. 2012 о 10.00 відбудеться районний постійно-діючий семінар-вчителів інформатиків в Чортківській ЗОШ І-ІІ ст. №2


До уваги вчителів фізики!

Пропонуємо Правила проведення Всеукраїнського Конкурсу "Левеня 2012" [3]


До уваги вчителів фізики!

Відкритий урок в Росохачі переноситься.


До уваги вчителів інформатики!

Терміново до 01.02.обов'язково впорядкувати сайт свого навчального закладу. На сайті школи вказуйте назву сайту, та знищіть рекламні банери.

назву сайту Список робочих сайтів можна подивитися на тестовому форумі http://forum.chortkiv-osvita.com.ua

Давидківці працює на 3.chortkiv-osvita.com.ua

Улашківці - працює ylash.chortkiv-osvita.com.ua

Милівцям і Коцюбинцям добавляється піддомен mul і koc

поки що активні піддомени 1.chortkiv-osvita.com.ua і 2.chortkiv-osvita.com.ua

7 школа - сайт активний поки що по адресу 7.chortkiv-osvita.com.ua

сайти викладати на webfile.ru

а на ovodigr@gmail.com відправляти адресу

завантажених сайтів, в разі потреби надсилати логін і пароль


Вчителям християнської етики району 30.01.2012р.у понеділок о 12.00 год. прибути у Чортківську ЗОШ І-ІІІст. №7 на нараду у звязку з проведенням олімпіади та вчитель року з християнської етики. Методист РМК Петрів С.М.

Для керівників ЗНЗ повідомляємо, що 06-10 лютого в області працюватиме комісія МОН МС та державної інспекції щодо виконання програм з інформатизації. Перевірятимуть уміння педагогів використовувати ІКТ.


До уваги вчителів району, котрі мають персональні сайти, або предметні блоги прохання повідомити адресу (WWW ________) методисту Татарин Л.Я до 30.01.2012

До уваги вчителів інформатики терміново здати макети сайтів шкіл для розміщення в Інтернет просторі протягом 26-27 січня. (Чортківська ЗОШ №6 кабінет інформатики з 8.30-до 16.00)


До уваги керівників ЗОШ І-ІІІ с. №2, 4,5,6, Колиндянської ЗОШ , Білобожницької ЗОШ НАКАЗ

« 23» січня № 41 Про проведення фінального туру КВК « Моя країна – Україна » З метою виявлення інтелектуальних, імпровізуючи здібностей та розвитку взаємопідтримки, винахідливості, гумору, пропаганду здорового способу життя, розвитку національної свідомості, почуття справедливості Н А К А З У Ю : 1.Провести фінальну гру КВК між командами старшокласників загальноосвітніх шкіл району. Зустріч команд відбудеться 27січня 2012року о 14.00 годині в РБК ім.К.Рубчакової.2Безпосередню підготовку і проведення фінальної гри КВК покладаю на Чортківський районний Палац дітей та юнацтва (відповідальна Музичка Н.А. – педагог-організатор ПДЮ). 3.Відповідальність за підготовку команд, збереження життя і здоров’я учасників та дотримання техніки безпеки під час проведення гри і перевезення дітей покладаю на директорів шкіл, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів. 4.Контроль за виконанням даного наказу доручити головному спеціалісту відділу освіти - Волошин С.І.01 Начальник відділу освіти Яремко Т. В.

Музичка Н. А 2-12-71


Вчителі , що проходили курси Інтел заберіть, будь-ласка, свої сертифікати.(на базі тієї школи, де проходили курси)


Наказ №33 від 19.01.2012 "Про відзначення 100-річчя від дня народження провідника ОУН Я.Стецька". Провести інформаційно-просвітницькі години, бесіди, усні журнали, засідання "круглих столів", семінарські заняття, лекції; у кабінетах історії, музеях навчальних закладів оформити виставки літератури, публікації, фотодокументів про життя та громадську діяльність Ярослава Стецька. Про проведену роботу інформувати РМК (Гедеон Л.М.) до 28 січня 2012 р.

Наказ № 35 від 19 січня 2012 р. "Про відзначення Дня пам"яті Героїв Крут" Протягом січня - лютого 2012 року провести уроки патріотичного виховання, тематичні виховні години, історичні читання, лекції, семінарські заняття; тематичні книжкові виставки, бібліографічні огляди літератури, оформити інформаційні стенди у бібліотеках, музеях, кабінетах історії. Інформацію про проведену роботу подати у РМК (Гедеон Л.М.) 'до 1 березня 2012 р.

Наказ №36 від 19 січня 2012 р. "Про відзначення 360-ї річниці з дня народження новгород-сіверського князя Ігоря Святославовича". Провести тематичні інформаційно-просвітницькі години, виховні літературні години, присвячені 825- річчю написання "Слово о полку Ігоревім"; презентації книжково-ілюстративних виставок, провести огляд літератури, оформити стенди на тему:" Похід князя Ігшоря - свідчення джерел; тематичні вечори, бесіди, "круглі столи" на тему: "Ігор Святославович - державний і військовий діяч", "Князь Ігор - захисник Руської землі". Про проведену роботу інформувати РМК (Гедеон Л.М.) до 1 квітня 2012р.

'До уваги директорів ЗНЗ району та ПДЮ!

Відповідно до листів Першого віце-прем'єр-міністра України-міністра економічного розвитку і торгівлі України А Клюєва від 10.01.2012 року №375/1/1-12 та Держгірпромнагляду України від 27.12.2011 р. №10114//0/8-6/11 у січні-травні 2012 року організовується проведення конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей" з нагоди Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці.Просимо малюнки учасників конкурсу надсилати за адреою:48006, м.Тернопіль, вул.Шпитальна, 7;управління Держпромнагляду по Тернопільській області, тел.факс (0352)25 45 09; електронна адреса:tetu@ukrpost.ua.Про результати конкурсу інформуйте методкабінет відділу освівти до 20 травня 2012 року ( для рейтингу).Мачишина В.М.


На виконання розпорядження голови обласної ради від 16 січня 2012 р № 7 "Про відзначення в Тернопільській області 100-річчя від Дня народження провідника ОУН Ярослава Стецька" провести у січні 2012 року наступні заходи: тематичні інформаційно-просвітницьеі години, бесіди, усні журнали, засідання "круглих столів", семінарські заняття, лекції; у бібіліотеках, кабінетах історії оформити тематичні виставки літератури, публікації, фотодокументів про життя та грмадську діяльність Ярослава Стецька.Інформувати РМК (Гедеон Л.М.) до 28січня 2012 року


Шановні керівники Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Звиняцької ЗОШ І-ІІ ст., Нагірянської ЗОШ І-ІІ ст., Ромашівської ЗОШ І-ІІ ст., Заболотівської ЗОШ І-ІІ ст.

Просимо до 23.01.2012р. подати в РМК методисту Гикавій І.Л. письмову інформацію за підписом директора школи про хід виконання пропозицій, зафіксованих у наказі відділу освіти Чортківської РДА №14 від 12.01.2008р. «Про рівень розвитку психосоціальних компетенцій , формування свідомого ставлення до свого життя і здоров’я на уроках ОБЖ та основ здоров’я у Білобожницькій, Пробіжнянській, Росохацькій, Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Звиняцькій, Нагірянській, Ромашівській, Заболотівській ЗОШ"[4]


Шановні керівники ЗНЗ подайте інформацію, про володіння ІКТ вчителями за вказаним зразком [5]. У графі навчальний заклад потрібно вказати навчальний заклад , що закінчив педагог.

Подати дані в паперовому варіанті (завірені директором школи з вихідним номером) та в електронному варіанті у форматі Exel(не змінювати) до 26.01.2012

Вимоги до оформлення: орієнтація листа альбомна, двохсторонній друк листа, шрифт 10-12 пт. Татарин Л.Я.


До уваги вчителів англійської мови!

24 січня - семінар-практикум вчителів англійської мови в Угринській ЗОШ І-ІІ ст. Від'їзд о 9.00 від адміністрації. Запрошуються: керівник РМО Захарчук Р.І., вчителі Чортківських ЗОШ І-ІІІ ст. №№2,4,5,6,7, інтернат, Шманьківської, Бичківської, Давидківської, Залісянської, Звиняцької ЗОШ І-ІІ ступенів. Мати з собою зошити самоосвіти.


До уваги директорів ЗОШ та ПДЮ!

З метою забезпечення кращої обізнаності учнівської молоді про професії, Чортківський районний центр зайнятості організовує конкурс малюнків "На світі тисячі професій, і лиш одна із них - твоя" для учнів 5-9 класів.Просимо Вас 3-5 найкращих малюнків з кожної школи та ПДЮ подати в Чортківський районний центр зайнятості до 15 лютого 2012 року. Переможці конкурсу будуть нагороджені призами і включені до рейтингу.Мачишина В.М.

До уваги директорів ЗОШ та ПДЮ, ЦНТТДУМ, ДЮСШ!

Нагадуємо, що до 20.02.2012 р. триває районний етап конкурсу "Школа сприяння здоровю". [6]

До уваги працівників психологічної служби ЗОШ!

27.01.2012р. на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. (10.00) відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності на тему: "Формування гендерної культури молоді через використання інноваційних підходів у соціальному становленні особистості чоловіка і жінки" .Мати з собою квитанції про передплату фахових періодичних видань з психології на 2012р., перелік тем для батьківського радіолекторію та перелік заходів, проведених у дочірних школах І-ІІ ст. Відїзд рейсовим автобусом о 9.00 від зупинки "Ореол" (центр) Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги заступника директора з виховної роботи

Надсилаємо методичні рекомендації з питань організації роботи з дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку Методист РМК Гикава І.Л. [7]


До уваги вчителів математики!

Доводимо до Вашого відома правила проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру - 2012" [8]


До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст.!

Під час реєстрації учнів 11-класів на ЗНО, на довідці, яку будете видавати кожному обов'язково ставити вихідний номер та дату видачі.Мачишина В.М.

Особисті інструменти