Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

У п'ятницю, 17 березня 2017 року о 11.00 год. на базі Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст.відбудеться засідання методичного об'єднання шкільних бібліотекарів Джуринського освітнього округу.

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома та виконання лист "Про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля "" [1]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо для врахування в роботі та неухильного виконання вимог копію листа МОНУ від 02.03.2017 №1/9-119 «Щодо проведення в навчальних закладах кампанії з питань пропаганди психічного здоров’я» [2]

З метою попередження дітей про небезпеку та недопущення вчинення підлітками суїцидів, про створення небезпечних груп у соцмережах та їх вплив на свідомість дітей надсилаємо методичні рекомендації для працівників психологічної служби та класних керівників з метою організації просвітницької роботи батьківської громадськості (лист ТОКІППО від 09.03.2017 №01-02/212 [3]).

Крім того, просимо провести в навчальних закладах району відповідну роботу щодо пропаганди та збереження психічного здоров’я дітей та учнівської молоді, а у випадку виявлення складних життєвих обставин, що несуть загрозу життю дитини, інформувати у встановленому порядку служби у справах дітей.

Про вжиті заходи проінформувати методиста РМК Гикаву І.Л. gykavairyna@gmail.com до 1 квітня 2017 року.


До уваги керівників ЗНЗ району!

У п'ятницю, 17 березня 2017 р. на базі Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності вчителів обслуговуючої праці Улашківського та Ягільницького освітніх округів Від'їзд о 10.45 від зупинки "Сільгоспхімія" автобусом "Чортків-Сосулівка".

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

У середу, 15 березня 2017 р. на базі Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності вчителів основ здооров'я ЗОШ І-ІІІ ст. Від'їзд о 10.35 від зупинки "Ореол" автобусом "Біла-цукровий завод". Мати з собою розробку уроку у 8 класі на тему: "Забруднення навколишнього середовища і здоров'я".

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відповідно до листа Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка від 13.02.2017 № 09.00/108 доводимо до відома, що однією з умов організації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами є наявність в інклюзивних закладах вчителів-дефектологів та асистентів вчителів [4]


До уваги вчителів історії!

13,14 березня 2017 року забрати у РМК завдання до Всеукраїнського історичного конкурсу " Лелека", який відбудеться 15 березня 2017 року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Наказ "Про підсумки роботи за 2016 рік та основні завдання цивільного захисту в освітній галузі району на 2017 рік" [5].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Нагадування !!! До 10.03.17 провести крнкурс "Земля - наш спільний дім" в округах. До 14.03.17 подати заявки на районний етап конкурсу, який відбудеться 16.03.17 о 10.00 год. на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів.[6]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

До 15.03.2017 року подати інформацію щодо популяризації вивчення англійської мови (грудень 2016 - березень 2017) на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [7].

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників!

До 20 березня подати інформацію «Про заходи щодо активізації науково-технічної та інноваційної діяльності в районі» (грудень 2016 - березень 2017) на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [8]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

Інформація про конкурсний відбір на участь у Програмі педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (The Teaching Excellence and Achievement Program – TEA) на 2018 рік [9].

Методист Волошина Л.І.


'До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо наказ "Про проведення в районі дитячого хорового фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну».[10]

Методисти РМК Мандзюк У.З, Госович І.І.


До уваги директора навчального закладу

Просимо підготувати по 2 роботи образотворчого або декоративно-ужиткового мистецтва для організації районної виставки в рамках святкування Шевченківських днів. Роботи передати директору ЦНТТДУМ Зуляк О.Б. у вівторок, 7 березня до 11.00.

Методисти РМК Гикава І.Л., Мандзюк У.З.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ст! Надсилаємо Вам інформацію про День відкритих дверей в ТНТУ, а також оголошення про проведення в університеті олімпіади з математики і біології. Просимо довести цю інформацію до учнів. [11]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів біології!!!

Прохання забрати результати гри "Геліантус". Список шкіл додається [12]

Методист РМК Сороківська Н.Р.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!!!

Прохання забрати результати гри "Sunflower".

Методист РМК Махно С.І.


До уваги директора навчального закладу

План профілактичних заходів "Безпечна дорога дитинства" [13]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів біології та хімії!!!

Нагадування !!! Триває реєстрація у конкурсі "Геліантус-вчитель" (до 22.03.2017 р.). З умовами його проведення та участю у ньому можна ознайомитися на сайті http://helianthus.com.ua. Прохання до всіх взяти участь.

Методист РМК Сороківська Н.Р.


На допомогу працівникам психологічної служби

Просимо повторно опрацювати лист МОН України від 28.03.2014 р. №1/9-179 "Щодо профілактики суїцидальних тенденцій серед учнів" [14], лист МОН України від 07.08.2015 р. №2/3-14-1572-15 "Щодо профілактики учинення дітьми навмисних самоушкоджень" [15]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо для широкого інформування та відповідного реагування лист "Про створення небезпечних груп у соціальних мережах" [16]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги директора навчального закладу

Просимо до 28 лютого 2017 року розробити та надіслати план заходів з питань безпеки дітей в інтернеті та упередження учнівських самогубств. Рекомендуємо залучити працівників психологічної служби, батьківську громадськість та інших зацікавлених осіб; зареєструвати дані питання у протоколах батьківських зборів та документації практичного психолога. До 3 березня інформувати про виконання запланованих заходів, зазначивши відповідальних виконавців та дату проведення заходу. Детальнішу інформацію отримати за посиланнями[17] [18] [19] Методист РМК Гикава І.Л (gykavairyna@gmail.com)


До уваги керівників ЗНЗ району та всіх зацікавлених осіб!

Надсилаємо інформацію про проведення Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету [20]

Методисти РМК Волошина, Сороківська


До уваги керівників та педагогів ДНЗ та ЗНЗ району!

Районний методичний кабінет щиро вітає переможців та лауреатів обласного конкурсу серед педагогічних працівників на кращий конспект уроку/заняття з базових дисциплін у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах! Бажаємо нових педагогічних перемог та творчого натхнення у роботі! [21]

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги дирекції шкіл! Повідомте батьків та запропонуйте випускникам взяти участь. Інформація тут [22]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів фізичної культури!

Наказ відділу освіти райдержадміністрації "Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури на кращий інноваційний урок фізичної культури та кращий урок фізичної культури з елементами футболу" [23].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги педагогів-організаторів району!

У середу, 1 березня 2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться збір лідерів учнівського самоврядування "Клуб старшокласників"Точка зору".Початок роботи 0 10.00 год. Програмка додається.[24]

Методист РМК Госович І.І.


Терміново!!! До уваги вчителів української мови! Лист про відзначення Міжнародного дня рідної мови [25]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці Улашківського та Ягільницького освітніх округів

7 березня 2017 року на базі Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності на тему: «Технологія виготовлення сувенірів з текстильних матеріалів». Від’їзд о 8.30 рейсовим автобусом «Чортків-Росохач» від зупинки «Пожежна частина».

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Надсилаємо до виконання лист управління освіти і науки Тернопільської ОДА «Про виготовлення символу до Дня Перемоги – червоного маку». [26] Готові роботи передати до 18 квітня 2017 року в ЦНТТДУМ особисто Зуляк Оксані Богданівні. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

У середу, 22 лютого 2017 року, на базі Чортківського МНВК (швейний цех) відбудеться ІІІ засідання районного методичного об'єднання на тему: «Особливості організації уроків трудового навчання учнів 8 класу. Блок 3 «Технологія виготовлення виробів інтер'єрного призначення». Початок роботи о 10.00. План проведення заходу додається [27] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Вчителів біології, екології, природозавства та всіх зацікавлених осіб!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Міністерства освіти та науки України "Про проведення конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз» [28]. Про участь в конкурсі прохання повідомити на електронну адресу sorokivska9990@gmail.com

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Відділ освіти та районний методичний кабінет рекомендує вчителям та учням загальноосвітніх навчальних закладів району відвідати виставку-галерею видатних діячів української історії, яку представляє Інститут національної пам"яті. Виставка працює у приміщення районного будинку культури ім. К Рубчакової до 28 лютого 2017 року .Під час відвідування виставки просимо залишати у книзі відгуків записи про свої враження.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про проведення « Дня Відкритих Дверей» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка" [29]


До уваги керівників ЗНЗ району!

1. Наказ "Про організацію та проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)" [30].

2. Наказ "Про проведення у 2016/2017 навчальному році навчально-польових зборів (занять у лікувально-оздоровчому закладі) із предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах району" [31], [32], [33], [34], [35], [36].

Методист РМК Кашуба Р.О.


'До уваги керівників ЗНЗ району!'

Надсилаємо для використання в роботі методичні рекомендації щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в загальноосвітніх навчальних закладах району.[37], [38]

Методист РМК Госович І.І.


ВАЖЛИВО!!! До уваги дирекції шкіл! Обов'язково провести бесіди з дітьми на тему безпеки в Інтернеті. Інформація тут [39] [40]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про методичні рекомендації щодо організації виконання завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у школах з малою чисельністю учнів" [41]

Методист Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району Подати інформацію про транскордонне співробітництво до 20.02.2016 року на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net [42]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів основ християнської етики!

На виконання Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» від 22.12.2016 №1807- VІІІ надсилаємо методичні рекомендації щодо відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах області 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів, РМК та відділу освіти.[43][44]

Завідувач РМК Петрів С.М.

---

До уваги педагогів-організаторів району!

Надсилаємо до виконання проект «Громадські ініціативи» [45]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів історії!

22 лютого 2017 року на базі Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання районного методичного об»єднання вчителів суспільних дисциплін.

Запрошуються: керівник РМО, керівники методичних об»єднань вчителів суспільних дисциплін освітніх округів, вчителі.

Від’їзд автобуса « Чортків- Ромашівка» 22 лютого 2017 року о 8.50 ( без запізнення) від зупинки «Ореол».

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги вчителів математики! Прохання взяти участь у педагогічних читаннях. Інформація тут [46]

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів іноземної мови!

Згідно плану роботи відділу освіти та РМК у 2016-2017 н.р. вивчається питання на колегію «Розвиток комунікативних компетенцій учнів шляхом впровадження новітніх технологій в навчальний процес в Косівській, Ягільницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, Звиняцькій, Коцюбинчицькій, Кривеньківській ЗОШ І-ІІ ступенів». Методист Волошина Л.І.


Директору навчального закладу та вчителю основ здоров’я

Протягом 1 лютого - 1 квітня триває районний етап конкурсу «Безпека в житті-життя в безпеці» . Просимо передати роботи в районний методичний кабінет Положення [47] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до відома план роботи ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ [48]

Методист РМК Сороківська Н. Р.До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про проведення конкурсу «Змагаймось за нове життя!»"[49]

Методист РМК Махно С.І.До уваги вчителів української мови і літератури!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про літературний конкурс «Ми за тверезе життя!»"[50]

Методист РМК Махно С.І.До уваги керівників ЗНЗ району!!! Вчителів екології !

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про проведення регіональної альтернативної учнівської Інтернет-олімпіади з екології» [51] Про участьпрохання повідомити на електронну адресу sorokivska9990@gmail.com

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!!! Вчителів біології, екології та природозавства!

Надсилаємо до відома та використання у роботі лист Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної освіти "Про проведення конкурсу «Вода - це життя» [52]. Про участь в конкурсі прохання повідомити на електронну адресу sorokivska9990@gmail.com

Методист РМК Сороківська Н. Р.
Курсив

Особисті інструменти