Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Шановні вчителі інформатики, заберіть, будь ласка, диски з конкурсу "Бобер" 18.05.12

До уваги директорів ЗНЗ району!

18.05 та 19.05.2012р. відбудеться гра "Джура", "Сокіл", вся відповідальність за команду, за дітей покладається на керівника команди та дирекцію школи. Якщо команда не приїде, то в підсумковому наказі директорам не буде вказуватись за не участь в грі. Методист Петрів С.М.


До уваги директорів ЗНЗ району!

Надсилаємо для керівництва у роботі Наказ "Про організацію та проведення районної військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл», «Джура»" [1], Положення про проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва „Сокіл”, „Джура” [2] та програму змагань [3]. Методисти РМК Кашуба Р.О., Петрів С.М.

P.S. Зверніть увагу на розділ VI. Положення (Конкурсні види. Ватра "Слава Героям").До уваги директорів ЗНЗ району!

Для співпраці загальноосвітніх закладів з освітньою мережею "Щоденник.ua"надається договір [4], який потрібно роздрукувати, заповнити, завірити та переслати на адресу проекту(адреса є в договорі) в 2-х екземплярах. Після підписання, зі сторони "Щоденник.ua" один екземпляр даного договору буде повернуто школі.

Кривокульський Любомир, завідувач лабораторією інформатики ОКІППО, обласний координатор проекту. Татарин Л.Я, методист РМК.


Терміново ! До уваги адміністраторів "Щоденник.ua" та керівників шкіл до 17.05.2012 активувати всіх користувачів даної мережі.


До уваги директорів освітніх установ!

Наказ №184 від 23.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012р.[5]

Наказ №192 від 24.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу фестивалю загонів юних інспекторів дорожнього руху" [6]

Наказ №210 від 04.05.2012р. "Про вивчення стану психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку, які перебувають у дошкільних навчальних закладах району, до навчання в школі" [7]


'До уваги керівників ЗНЗ району!'


Просимо до 15.05.2012р. подати інформацію про впровадження в навчальних закладах програм підготовки молоді до подружнього життя та формування відповідального батьківства, а також забезпечення роботи батьківського всеобучу в навчальних закладах. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

До 15 травня 2012 року Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводиться конкурс "Хліб очима дітей".Мета- виховання ціннісного та шанобливого ставлення до хліба, розвитку образного мислення і емоційної чуйності. До участі у конкурсі запрошуються учні 3-5, 6-8, 9-11 класів. До кожної роботи додається етикетка(10х6) на зворотній стороні малюнка, де вказано :назва роботи, прізвище, ім'я автора,техніка виконання, повна назва навчального закладу.Фортат А-2.Матеріали:гуаш, акварель, воскова крейда. Роботи здати у РМК до 11 травня. Мачишина В.М.

До уваги вчителів французької мови!

11.05.2012 року відбудеться засідання семінару-практикуму вчителів французької мови у Джуринській ЗОШ І-ІІІ ступенів.Від'їзд автобусом Чортків-Джурин о 9.10.(військомат)До уваги директорів ЗНЗ району! Пам'ятка вивчення роботи педагогічного колективу навчального закладу з питань виховної роботи

1. Наявність нормативних документів щодо організації виховного процесу.

2. Державна символіка.

3. Правила для учнів.

4. Питання, що обговорювалися на засіданнях педрад. Накази з питань виховної роботи. Наради при директорові, заступникові з виховної роботи.

5. Впровадження програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»:

6. Заходи

7.Відвідування учнями школи: - журнал відвідування.

8. Наявність і ефективність виховної системи закладу: - модель; -презентація.

9. Інформаційні стенди з питань виховної роботи.

10. Річний план виховної роботи:

11. Робота МО класних керівників:

12. План роботи класних керівників:

13. Діагностування учнів.

14. Контроль за станом виховної роботи в школі:

15. Організація змістовного дозвілля ; -план-сітка;

16. Участь у районних заходах.

17. Робота учнівського самоврядування:

18. Робота з батьками:

-батьківський всеобуч (план).

19. Робота шкільної Ради профілактики:

20. Гурткова робота:


До уваги керівників ЗНЗ району! Надсилаємо для керівництва у роботі Положення про проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва „Сокіл”, „Джура”, яка відбудеться 18.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІІ ст. та 19.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІ ст. на базі урочища "Білавіно", с. Ягільниця, Чортківського р-ну [8]. Методист РМК Кашуба Р.О.

Особисті інструменти