Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
'''До уваги вчителів математики!''' 03.11.2019р. в приміщенні Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться олімпіада з математики. Початок о 10.00 год. члени журі: 6 клас- Гуменюк Л.Й. (Шманьківська ЗОШ),Сенів Л.П. (Шульганівська ЗОШ), 7 клас - Прокопів М.І. (Бичківська ЗОШ),Цинкалюк Р.В. (Милівецька ЗОШ), 8 клас - Дяків М.А. (Ягільницька ЗОШ), Винник Н.В. (Заболотівська ЗОШ), 9 клас - Пирен Г.І.(Нагірянська ЗОШ), Музика М.О. (Мухавська ЗОШ), 10 клас - Кушнірик У.І.(Джуринська ЗОШ), Дмитровська Н.І. (Росохацька ЗОШ),11 клас - Синявська О.І. (Білобожницька ЗОШ), Кишкан Г.М. (Пробіжнянська ЗОШ) Перевірка робіт 04.11.2019 р. о 11.00. в РМК.
 +
 +
Методист Кастранець Л.М.
 +
----
'''До уваги керівників ЗЗСО району!'''
'''До уваги керівників ЗЗСО району!'''

Версія 12:13, 29 жовтня 2019

До уваги вчителів математики! 03.11.2019р. в приміщенні Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться олімпіада з математики. Початок о 10.00 год. члени журі: 6 клас- Гуменюк Л.Й. (Шманьківська ЗОШ),Сенів Л.П. (Шульганівська ЗОШ), 7 клас - Прокопів М.І. (Бичківська ЗОШ),Цинкалюк Р.В. (Милівецька ЗОШ), 8 клас - Дяків М.А. (Ягільницька ЗОШ), Винник Н.В. (Заболотівська ЗОШ), 9 клас - Пирен Г.І.(Нагірянська ЗОШ), Музика М.О. (Мухавська ЗОШ), 10 клас - Кушнірик У.І.(Джуринська ЗОШ), Дмитровська Н.І. (Росохацька ЗОШ),11 клас - Синявська О.І. (Білобожницька ЗОШ), Кишкан Г.М. (Пробіжнянська ЗОШ) Перевірка робіт 04.11.2019 р. о 11.00. в РМК.

Методист Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!

Надсилаємо склад журі районних олімпіад з історії, основ правознавства, географії, економіки [1]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!

На виконання заходів до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС організувати та провести уроки пам’яті «Пам’ятай Чорнобиль», лекції, бесіди, демонстрацію тематичних

фільмів; оформити тематичні кутки, стенди, виставки літератури у бібліотеках закладів загальної середньої освіти району.

Забезпечити висвітлення на сайтах навчальних закладах та соцмережах інформацію про проведені заходи. Інформувати про виконану роботу РМК (Гедеон Л.М. luda111625@gmail.com)

до 09 грудня 2019року.

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗЗСО району!

Надсилаємо до відома та виконання наказ відділу освіти "Про участь педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл району в обласних курсах з цивільного захисту" [2].

Методист Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗЗСО району!

Надсилаємо до виконання лист № 01-08/818 від 23.10.2019 "Про стан екологічної освіти та природоохоронної роботи у закладах загальної середньої освіти" [3]. Шавновні колеги прошу заповнити таблицю, доступ до редагування буде відкрито з 25.10.19 до 08.11.19.

Методист Сороківська Н. Р.


Терміново! Нагадування! До уваги вчителів біології та хімії!

Реєстрація учасників у грі "Геліантус" триває до 25.10.19 Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації на персональній сторінці навчального закладу.

Методист Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗЗСО району та вчителів іноземної мови!

Склад журі та оргкомітету олімпіади з іноземної мови [4]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗЗСО району та молодих вчителів іноземної мови!

29 жовтня (вівторок) о 10.00 на базі НВМК відбудеться заняття ШМВ. Запрошуються вчителі зі стажем до 3 років та новопризначені.

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗЗСО району!

Прохання подати інформацію про використання варіативної складової навчальних планів (включаючи вивчення другої іноземної мови та викладання мови у школах І ступеня) на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net (хто не подав)

Методист Волошина Л.І.


До уваги працівників психологічної служби!

До 25.10. подати інформацію про роботу з дітьми учасників АТО та вимушених мігрантів на електронну адресу Sobotyak@gmail.com

Методист РМК Соботяк Н.В.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!

Нагадування!!! До 26.10.2019 р.продовжується реєстрація учасників у IV МІЖНАРОДНІЙ ГРІ ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER». Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації («Реєстрація учасників») або за телефонами: (099)-505-20-44, (073)-464-11-65, (067)-721-46-77.

Методист РМК Світлана МахноДо уваги керівників ЗЗСО та шкільних бібліотекарів району!!!

Наказ "Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2020" [5]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги вчителів інформатики!

Прошу терміново заповнити таблицю кадрового забезпечення викладання інформатики у 5-11 класах.[6]


5 листопада відбудеться районний семінар для вчителів інформатики на базі Ягільницької ЗОШ для вчителів 5-11 класів.

10-12 листопада проводиться Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер". В додатку інструкції шкільним та районним координаторам. Повідомляємо, що зараз почали діяти реквізити всіх рахунків у новому IBAN-форматі. Наші нові реквізити - Отримувач: Благодійний фонд "Ліцей" Назва банку отримувача: ПАТ "Укрексімбанк Код ЄДРПОУ: 22360064 IBAN: UA693223130000026004000028621 Старі реквізити рахунку паралельно дійсні лише до 1 листопада 2019 року.

Методист РМК Татарин Л.Я.
До уваги керівників ЗЗСО району!

Поступили підручники для 6 та 11 класів. Рознарядка [7]

Методист РМК Маслянко В.О.До уваги керівників ЗЗСО району!

Повідомлення про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів [8]

Методист РМК Світлана МахноДо уваги керівників ЗЗСО району!

Наказ "Про проведення в районі у 2019/2020 навчальному році X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"розміщено у "Пораднику методиста"(рубрика "Конкурси")

Методист РМК Світлана МахноДо уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!!! (нагадування)

Терміново!

Подати інформацію щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів закладів загальної середньої освіти району [9]. Інформацію подати на електронну адресу ruskash76@gmail.com

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги вчителів суспільних дисциплін!

МОН освіти України рекомендує взяти участь у конкурсі «Радянське минуле: (пере)осмислення історії». Надсилаємо умови конкурсу.

[10]

[11]

Методист РМК Гедеон Л.М.До уваги керівників ЗЗСО району!

Наказ "Про проведення у районі І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019 /2020 навчальному році" розміщено у "Пораднику методиста"(рубрика "Олімпіади")

Методист РМК Світлана МахноДо уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!!!

1. Наказ відділу освіти райдержадміністрації "Про проведення ХXІV Спортивних ігор школярів Чортківського району у 2019/2020 навчальному році" [12]

2. "ПОЛОЖЕННЯ про проведення ХXІV Спортивних ігор школярів Чортківського району у 2019/2020 навчальному році" [13] [14]

Методист РМК Кашуба Р.О


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Надсилаємо до відома й використання в роботі лист «Про проведення Всеукраїнського уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин" [15],[16]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!!!

Лист відділу освіти "Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів закладів загальної середньої освіти району" [17].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗЗСО та шкільних бібліотекарів!!!

Терміново!!! У системі ІСУО в програмі "Курс:Школа" у пункті "Підручники" - "Розподіл" заповнити надходження підручників до ЗЗСО для 2,6 та 11 класів.

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги керівників ЗЗСО району!

Нагадування!!!

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує X конкурс «Соняшник–учитель»–2019 для вчителів української мови та літератури, українознавства, початкових класів. Конкурс відбудеться 16 жовтня 2019 року з 15.00 до 16.00. Участь у конкурсі безкоштовна. Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися можна у розділі «Соняшник-учитель» або за посиланням http://www.gra-sonyashnyk.com.ua/teacher/

Методист РМК Світлана МахноДо уваги керівників ЗЗСО району

Нагадування!!!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», рішення центрального організаційного комітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (протокол №01 від 12.08.2019) надсилаємо умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». [18] Просимо довести інформацію до відома педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Завідувач РМК Петрів СвітланаДо уваги керівників ЗЗСО та вчителів фізичної культури району!

Наказ відділу освіти "Про проведення в закладах загальної середньої освіти району Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня" [19].

Інформацію подавати у паперовому та електронному вигляді (ruskash76@gmail.com)

Методист РМК Кашуба Р.О.До уваги керівників ЗЗСО району!

Просимо довести до відома педагогічних працівників про проведення навчання-тренінгів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації у 2019 [20]

Методисти РМК---До уваги керівників ЗЗСО району та шкільних бібліотекарів!

До відома та використання в роботі лист "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек"[21] [22]

Методист РМК Маслянко В.О.
До уваги керівників ЗЗСО району та вчителів суспільних дисциплін !!!

Надсилаємо лист Тернопільського управління освіти і науки Тернопільської обладміністрації « Про проведення конкурсу «Радянське минуле: (пере)осмислення історії» та Умови проведення Конкурсу.

Рекомендуємо зареєструватися та взяти участь у Конкурсі як практичної складової педагогічної діяльності вчителів у між атестаційний період.

Методист РМК Гедеон Л.М.[23]


До уваги керівників ЗЗСО району та вчителів іноземної мови!

Графік проведення лінгвістичних конкурсів [24]

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

До відома та використання в роботі лист "Про впровадження норм нової редакції Українського правопису в освітньому процесі" [25]

Методист РМК Світлана МахноДо уваги класних керівників!!!!!

ЗРАЗОК ПОМІСЯЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ ЗА НОВОЮ ВИХОВНОЮ ПРОГРАМОЮ!!!![26]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів інформатики, які будуть читати інформатику у початкових класах (2-4)! Прошу внести свої дані у таблицю[27]

Методист РМК Татарин Л.Я.


До уваги вчителів інформатики ЗНЗ району!

Бажаючим пройти курс "Інформаційна безпека" від академії cisco прохання зареєструватись [28]

Методист Татарин Л.Я


Особисті інструменти