Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
'''До відома керівників ЗНЗ району!'''
 +
 +
18 грудня 2012р. на базі Чортківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. (поч. о 10.00 в приміщенні актового залу)буде проходити виставка-конкурс «Новорічно-різдвяний подарунок» у 3 номінаціях: '''«Новорічна композиція» за напрямком новорічна флористика''' для шкіл ''Джуринського та Чортківського шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ'';'''«Український сувенір»''' для шкіл ''Колиндянського та Ягільницького шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ''; '''«Дідух, різдвяна атрибутика»''' для шкіл  ''Пробіжнянського, Білобожницького, Улашківського  шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ.''
 +
 +
----
 +
'''До уваги вчителів основ здоров'я ЗОШ І-ІІІ ст!'''
'''До уваги вчителів основ здоров'я ЗОШ І-ІІІ ст!'''

Версія 19:51, 6 грудня 2012

До відома керівників ЗНЗ району!

18 грудня 2012р. на базі Чортківської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. (поч. о 10.00 в приміщенні актового залу)буде проходити виставка-конкурс «Новорічно-різдвяний подарунок» у 3 номінаціях: «Новорічна композиція» за напрямком новорічна флористика для шкіл Джуринського та Чортківського шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ;«Український сувенір» для шкіл Колиндянського та Ягільницького шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ; «Дідух, різдвяна атрибутика» для шкіл Пробіжнянського, Білобожницького, Улашківського шкільних освітніх округів, ПДЮ, ЦНТТДУМ.


До уваги вчителів основ здоров'я ЗОШ І-ІІІ ст!

11 грудня 2012р. на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться ІІ засідання семінару-практикуму вчителів основ здоров'я ЗОШ І-ІІІ ст. [1]Початок роботи семінару о 9.30.Бути готовим до виступу по темі семінару. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів іноземної мови!

Прошу забрати матеріали для проведення конкурсів "Гринвіч", "Орлятко" та "Галлус".

Методист Волошина Л.І.

До відома керівників ЗНЗ району! У приміщенні єпархії УГКЦ, що по вулиці Монастирська, 1 знаходиться музей більшовицького терору, політв'язнів та репресованих. На даний час призначено нового директора цього громадського музею - Дзісяка Ярослава Ігоровича, викладача Чортківського інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ. Дирекція музею просить директорів ЗНЗ посприяти участі учнів в екскурсіях даного музею. Методист РМК Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ст. району 07.12.2012р. на базі Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання районного постійно-діючого семінару вчителів інформатики на тему "Сучасні технології навчання інформатики у 5 класі. Огляд інноваційних технологій при викладанні курсу". Початок роботи о 10.00 год. Методист РМК Прокопів М. І.

До відома керівників окремих ЗНЗ району!

5 грудня на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (10.00 год) відбудеться засідання методоб"єднання вчителів світової літератури на тему:"Нові освітні технології як засіб підвищення якості та результативності уроку, його виховного потенціалу, практичної спрямованості". На засідання запрошуються керівники міжшкільних методичних об"єднань вчителів світової літератури шкільних освітніх округів, вчителі світової літератури зі шкіл Чортківського освітнього округу. Методист РМК Данильчак О.Я.


До уваги вчителів Чортківського округу

Відкриті уроки в ЗОШ №5 переносяться з 05.12 на 11.12 в 10:25 год у 4 класі(Математика, Я і Україна), а також урок "Я і Україна" 3 клас на 14.12 в 10:25 год


До відома керівників ЗНЗ І-ІІІст. району!

5 грудня на базі ЧортківськоїЗОШ І-ІІІст. № 6 (о 10.00 год) відбудеться семінар заступників директорів з виховної роботи на тему :"Проектні технології". Методист РМК Петрів С.М.


До відома керівників ЗНЗ району!

22.12.2012р. на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбудеться районне військово-спортивне свято "Козацькому роду - нема переводу", присвячене 11-й річниці Збройних Сил України. Початок змагань о 10.00 год. Положення додається [2] Методист РМК Кашуба Р.О.


До відома керівників ЗНЗ району!

5 грудня на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться 2 засідання школи молодого вчителя обслуговуючих видів праці [3].Мати з собою зошити самоосвіти. Бути готовим до виступу.Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги працівників психологічної служби

Просимо до 15.12. здати в РМК статистичний звіт за І семестр та аналітичний звіт про проведену роботу у школах І-ІІ ступенів. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів ЗНЗ району

З метою підготовки звітної інформації про стан виконання розпоряджень районної та обласної державної адміністрації, наказів відділу освіти та управління освіти і науки обласної державної адміністрації просимо подати звіт про проведені заходи щодо профілактики алкоголізму до 03.12.[4], профілактики тютюнопаління до 20.12.[5], попередження ВІЛ до 20.12. [6], репродуктивного здоров'я до 20.12. [7], програми "Стоп насильству!" до 20.12.[8] та профорієнтаційної роботи до 20.12.[9] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів ЗНЗ району

На виконання розпорядження голови РДА № 42/01 від 07.11.2012р розроблені заходи з відзначення 100- річчя від дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Марії Савченко. З метою виховання у підростаючого покоління любові до праці забезпечити проведення тематичних уроків, бесід, засідань "круглих столів", семінарських занять: "Праця возвеличує людину". Організувати експозиції і виставки, присвячені 100-річчю від дня народження М. Савченко; організувати виставки стінних газет, публікацій літератури у шкільних біблотеках "Трудовий подвиг Марії Савченко". Інформувати про проведену роботу РМК до 20 лютого 2013 року. Методист Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічних видів праці (8, 9, 10, 11 класи) відбудеться на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Крім інструментів та матеріалів, учасникам олімпіади мати з собою чисті зошити. Початок роботи о 9.30 год. Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ст. району 29.11.2012р. на базі Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст. 2 відбудеться засідання районного постійно-діючого семінару вчителів інформатики на тему "Робота з обдарованими учнями у контексті підготовки до районного етапу олімпіади з інформатики". Початок роботи о 9.00 год.

Відїзд з автостанції в 7.45, автобус "Чортків-Трускавець"

Методист РМК Прокопів М. І.

До уваги керівників ЗНЗ району

Проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. НАКАЗ відділу освіти №491 від“14”11.2012р.

Наказ про проведення районного туру конкурсу в розділі Керівникам ЗНЗ

Данильчак О.Я.
До уваги керівників ЗНЗ району

Увага!!! Матеріали на конкурс "Вчитель року" передати в РМК до 05.12.2012 року.

Данильчак О.Я.


До уваги керівників ЗНЗ району

На виконання наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації №580 від 2.11.2012р. "Про проведення моніторингових досліджень стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах" просимо заповнити по одному бланку анкет кожної категорії та до 04.12.2012р. передати методисту РМК Гикавій І.Л.

Додатки: анкета для батьків[10],анкета для вчителя основ здоров'я[11], анкета для вчителя, що викладає курс "Школа проти СНІДу" (пройшов навчання з даного курсу) [12],анкета заступника директора з виховної роботи [13], учнівська анкета з питань профілактики шкідливих звичок [14] (заповнити окремо десятикласнику та одинадцятикласнику),учнівська анкета з питань профілактики ВІЛ/СНІДу [15](заповнити окремо десятикласнику та одинадцятикласнику)


До уваги керівників ЗНЗ району

Відповідно до наказу МОН, молоді та спорту України від 24. 10. 2012р. № 1143 у 2012/13 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова» (французька), «Музичне мистецтво», «Російська мова». Наказ про проведення районного туру конкурсу в розділі Керівникам ЗНЗ

Данильчак О.Я.


До відома керівників ЗНЗ району!

У зв'язку з недостатнім рівнем матеріально-технічного забезпечення для виконання практичної роботи районний етап олімпіади з обслуговуючих видів праці (8,9,10,11 класи) буде проведено на базі Чортківського МНВК. Початок роботи о 9.30. Крім інструментів та матеріалів, зазначених у листі відділу освіти №01/1198 від 16.11.2012р. "Щодо проведення олімпіади з обслуговуючої праці", учасникам олімпіади мати з собою чисті зошити. Методист РМК Гикава І.Л.


До відома керівників ЗНЗ району!

5 грудня на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться 2 засідання школи молодого вчителя обслуговуючих видів праці [16].Мати з собою зошити самоосвіти. Бути готовим до виступу.Методист РМК Гикава І.Л.


До відома керівників ЗНЗ району!

30 листопада 2012р. на базі Улашківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться засідання районного методичного об'єднання працівників психологічної служби [[17]]Мати з собою зошити самоосвіти. Бути готовим до виступу. Від'їзд о 8.30.автобусом "Чортків - Заболотівка" Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Розробіть план заходів щодо формування інформаційно-навчального середовища ЗОШ на 2012-2013 рік за зразком у додатку.[18]

Методист РМК Прокопів М. І.

До уваги директорів ЗНЗ І-ІІІ ст. районуДо уваги директорів ЗНЗ району


На виконання плану роботи відділу освіти на 2012-2013 н.р. у грудні 2012 року вивчається питання " Рівень організації та результативність туристсько-краєзнавчої роботи в школах Чортківського освітнього округу ( Білівська, Горішньовигнанська ЗОШ І-ІІІ ст., Чортківські ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,5,7, ЗОШ-інтернат)

Методист Гедеон Л.М.

До уваги керівників ЗНЗ району!


Прошу терміново до 23 листопада забрати з райметодкабінету картки суб'єктів персональних даних вчителів, які залучені до проведення ЗНО.Може бути один представник зі школи,який буде мати особисті дані про всіх інших на листку для звірки, а саме:ПІП,№і серія паспорту, код,моб. телефон, рахунок в банку, для перевірки бази даних до проведення Пробного ЗНО-2013.Мачишина В.М.
До уваги керівників ЗНЗ району

Активізуйте роботу у Всеукраїнській шкільній освітній мережі "Щоденник.ua" до 25.11.

До уваги керівників ЗНЗ

До 25.12 2012 року подати інформацію про заходи щодо підтримки та розвитку українського шкільництва за кордоном на 2012-2015 роки.

Заходи на сайті "Керівникам навчальних закладів ..."

Данильчак О.Я., Волошина Л.І


До уваги керівників ЗНЗ району!

У зв'язку з початком реєстрації осіб, які бажають пройти пробне ЗНО-2013 року, ІФРЦОЯО оголошує про проведення наступних акцій:"Нетбук-собі і другові","Нетбук-собі і директорові школи", "Нетбук-собі і класному керівникові". Призи для переможців надають депутати Івано-Франківської обласної ради Богдан Гдичинський та Петро Шкутяк, громадська організація "Асоціація "Землевпорядна спілка України". Учасники пробного тестування зможуть зареєструватися для участі в акціях на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділі меню "Пробне ЗНО 2013(у своєму "Персональному кабінеті").Просимо довести до відома учнів 11-х класів. Мачишина В.М.

До уваги керівників ЗНЗ району та працівників психологічної служби

https://docs.google.com/document/d/1QmvVSfd_KUz7Uno3uLwTKzGjZwcPpv10HhG_o2kiDQA/edit


До уваги керівників ЗНЗ району! Наказ про вивчення управлінської компетентності керівників навчальних закладів щодо організації профільного навчання та допрофільної підготовки [19]


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів ТН (технічні види праці) району!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) у 2012-2013 н.р. Лист додається [20] Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги адміністрації ЗНЗ!

До відома вчителів інформатики, які подали заявки на участь у конкурсі "Бобер2012"! На електронні адреси шкіл були розісланні завдання конкурсу. Хто не отримав завдань, прошу звертатися до методиста інформатики Прокопів М. І.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Умови проведення літературного конкурсу для учнів 4-11 класів "Ми за тверезе життя!" читайте на сайті: http://www.tvereza.info/sobriety/projects/konkurs-l.html Просимо проінформувати районний методичний кабінет (Гикава І.Л.) про результативність участі у зазначеному Конкурсі

До уваги вчителів обслуговуючих видів праці зміни в підготовці районної олімпіади. [21] Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директорів ЗНЗ району!' Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.10.12 р. "Про проведення Всеукраїнської біологічної школи "Від теорії до практики один крок" 15 - 20 листопада 2012 р. на базі Київського національного університету імені Тараса шевченка відбудеться Всеукраїнська біологічна школа для учнів 10 - 11 класів ЗНЗ. Інформацію про умови проведення Біологічної школи можна довідатись на Українському біологічному сайті (www.biology.org.ua). Телефон для довідок: 067 368 60 25 (Скрипник Наталія Вячеславівна). Недокус О.Т.


До уваги керівників ЗНЗ району! Доводимо до Вашого відома інформацію про конкурс народної іграшки. Лист додається [22]Просимо проінформувати районний методичний кабінет (Гикава І.Л.) про результативність участі у зазначеному Конкурсі


До уваги директора Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст. Просимо подати в РМК (Гикавій І.Л.) роздруковану інформацію про гурток юних рятувальників "Школа безпеки"


До уваги керівників ЗНЗ району! Реєстрація учасників пробного ЗНО-2013 здійснюватиметься тільки в мережі Інтернет на офіційному сайті Івано-Франківського РЦОЯО www.test.if.ua. з 1 до 30 листопада 2012 р. включно. Під час реєстрації особа, яка бажає пройти пробне тестування, повинна вказати у спеціальній формі заяви: прізвище, ім’я, по батькові; номер контактного телефону;місце постійного проживання (назву населеного пункту, району, області); перелік предметів, з яких бажає пройти пробне ЗНО; мову, якою необхідно здійснити переклад тестів (у разі потреби). Під час реєстрації для проходження пробного ЗНО абітурієнти самостійно обиратимуть місце проходження пробного тестування із запропонованого програмою реєстрації переліку міст (селищ). Це будуть районні центри та міста обласного підпорядкування. Також під час реєстрації майбутні учасники пробного тестування повинні роздрукувати квитанцію про оплату послуги та оплатити її в будь-якій банківській установі України впродовж 7-и робочих днів після дня реєстрації. Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО. Одночасно з реєстрацією на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua створюються персональні інформаційні сторінки учасника пробного тестування «Особистий кабінет учасника ПЗНО». Про конкретний пункт пробного тестування (навчальний заклад) кожен учасник зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО» на сайті центру після 20 січня 2013 р Пробне тестування відбудеться 23 та 30 березня 2013 р. 23 березня 2013 р. особи, які зареєструвалися та оплатили послугу, зможуть пройти пробне тестування з таких предметів: українська мова та література; біологія: фізика; всесвітня історія; англійська мова; французька мова; німецька мова; іспанська мова; російська мова. 30 березня 2013 р. відбудеться пробне тестування з таких предметів: математика; історія України; хімія; географія; світова література. (Вартість одного тестування для абітурієнтів – 89 грн.)Мачишина В.М.


До уваги керівників ЗНЗ району Для виконання олімпіадних завдань учасникам ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін мати з собою чисті зошити. Данильчак О.Я.


До уваги керівників ЗНЗ району Із 12 листопада 2012 року розпочинається І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Наказ відділу освіти у розділі Керівникам ЗНЗ Данильчак О.Я.


До уваги директора навчального закладу Просимо забезпечити участь обдарованих учнів у конкурсі "Творча молодь - майбутнє маркетингу" Лист додається [23]


До уваги вчителів основ здоровя Просимо ознайомитись зі змістом листа про особливості викладання предмету у 2012-2013 н.р. Лист додається [24]


До уваги керівників ЗНЗ району

Відповідно до наказу МОН, молоді та спорту України від 24. 10. 2012р. № 1143 у 2012/13 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова» (французька), «Музичне мистецтво», «Російська мова». Звертаю Вашу увагу на зміну номінації "основи здоров'я" на "російська мова".

Данильчак О.Я.


До уваги керівників ЗНЗ району

До 01.11.2012 року подати в РМК заявки на участь учнів у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін.

Данильчак О.Я.


До уваги вчителів основ здоровя, які проходили курси з предмету протягом 2011-2012 н.р.! Просимо подати ксерокопії посвідчень про проходження курсової перепідготовки з основ здоровя


До уваги керівників ЗНЗ району

У розділі Керівникам ЗНЗ розміщено перелік матеріалів учасників конкурсу "Вчитель року"

До уваги вчителів англійської мови

20 листопада, 10.00, Шманьківська ЗОШ І-ІІ ступенів - семінар-практикум вчителів англійської мови.

Запрошуються вчителі Чортківських ЗОШ І-ІІІ ступенів №№2,4,5,7,інтернату, Колиндянської, Пробіжнянської, Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Давидківської,Залісянської ЗОШ І-ІІ ступенів. Мати із собою зошити самоосвіти. Від'їзд 0 10.00. від ЗОШ №2.

Волошина Л.І

До уваги керівників ЗНЗ району Надсилаємо для підготовки до районного етапу олімпіади з трудового навчання лист ТОКІППО від 18.10.2012р. №01/756 [25] Методисти РМК Гикава І.Л., Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району Доводимо до вашого відома методичні рекомендації щодо створення сприятливого психологічного мікроклімату в учнівських колективах Просимо опрацювати на засіданні шкільних методичних комісій вчителів початкових класів та домогтись неухильного виконання в роботі [26]


9 листопада 2012 року - І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика наказ відділу освіти у розділі Керівникам ЗНЗ


Районні змагання з користування НК, web-дизайну та програмування відбудуться 11 листопада 2012 р. о 10.00 год. на базі РЦ НТТДУМ.


До уваги директорів району!Просимо до 20.10.2012р. подати в РМК (Хом'як С.В.) узагальнені результати анкетування з метою вивчення готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання. Анкети додаються.[27]


До уваги директорів Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №2, Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №5, Чортківської ЗОШ І-ІІІст. №6, Чортківської ЗОШ І-

ІІІст. №7, Чортківської ЗОШ-інтернат І-ІІІст., Білівської ЗОШ І-ІІІ ст., Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст., Колиндянської ЗОШ І-

ІІІ ст., Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст., Свидівської ЗОШ І-ІІ ст., Угринської ЗОШ І-ІІ ст., Ромашівської ЗОШ І-ІІ

ст., Чортківської ЗОШ І ст., Шманьківчицької ЗОШ І ст. Просимо до 20.10.2012р. подати в РМК (Хом'як С.В.) узагальнені результати анкетування з метою вивчення готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання. Анкети додаються.[28]


До уваги директорів ЗНЗ району!

Надсилаємо для керівництва у роботі наказ по відділу освіти «Про проведення І,ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2012 -2013 н.р.» [29] В.о. завідувача РМК О.Я. ДанильчакОсобисті інструменти