Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
Шановні керівники ЗНЗ.
 +
до 5 вересня 2012 р. подайте  наступну інформацію:
 +
 +
1. кількість вчителів зареєстрованих у мережі "Щоденник;
 +
 +
2. навантаження кабінету інформатики у годинах та  відсотках;
 +
 +
% викладання інформатики,
 +
% викладання предметів з використанням ІКТ,
 +
% виховні заходи,
 +
% підготовка вчителів предметників до уроків;
 +
 +
 +
3. вчитель, що буде викладати інформатику у 2, 5 класі(Спеціальність за дипломом, стаж роботи , остання курсова підготовка)
 +
 +
Татарин Л.Я.
 +
 +
----
 +
'''До уваги  директорів  ЗНЗ району!
'''До уваги  директорів  ЗНЗ району!
Рядок 41: Рядок 60:
Кошти за замовлені робочі зошити передати у школу-інтернат до 10 вересня.<BR>
Кошти за замовлені робочі зошити передати у школу-інтернат до 10 вересня.<BR>
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
'''До уваги  директорів  ЗНЗ району!, де навчаються діти, що потребують індивідуальної форми навчання'''
 
-
( Федоришин Дмитро 2 клас школа №2, Скрипник Олег 8 клас Білівська ЗОШ І-ІІІ ст., Нина Дмитро 7 клас Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.,
 
-
Бібіков Іван 3 клас Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Чуйко Анастасія 5 клас школа №6, Сокальський Роман 3 клас школа №6,
 
-
Безверха Аліна 4 клас Свидівська ЗОШ І-ІІ ст., Ружицький Олег 10 клас Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст., Боднарчук Тетяна 7 клас Ягільницька ЗОШ
 
-
І-ІІІ ст., Грицак Олег 6 клас Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст., Слободян Олександр 3 клас школа №2, Сібрак Олег 9 клас школа №2,
 
-
Антипов Денис 2 клас школа-інтернат, Драгомерецький Олександр 3 клас Шманьківецька ЗОШ І ст., Крепич Марія і Крепич Мар'яна 3 клас
 
-
школа №5, Цимбалістий Володимир 2 клас школа №5, Ангел Віктор 3 клас Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст., Сенюк Павло 1 клас школа-інтернат,
 
-
Олексієвич Віталій 1 клас школа-інтернат(?))        '''Подати 27.08 2012р в РМК ( Хомяк С.В.):'''
 
-
1. Заява від батьків учнів на ім'я директора навчального закладу;
 
-
2. Виписка із засідання педагогічної ради школи ;
 
-
3. Копія витягу ОПМПК;
 
-
Всі документи в 4 примірниках  ( кожен документ у файлі ).
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
'''До уваги  директорів  ЗНЗ району!'''
 
-
 
-
Надсилаємо методичні рекомендації до проведення у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району Першого уроку та  Дня знань.
 
-
Додаток на 18 арк. Методист РМК Петрів С.М. [https://docs.google.com/document/d/12yG6lb-A90URM2WRvg0GtBYRB7nIZGaw_geTWHeob1s/edit]
 
-
 
Рядок 88: Рядок 80:
-
'''До уваги вчителів англійської мови'''
 
-
 
-
Бажаючі приймати участь у методичній літній школі  з англійської мови звертатись до методиста (серпень, м.Заліщики).
 
-
 
-
Методист Волошина Л.І.
 
Рядок 108: Рядок 95:
Методисти: Волошина Л.І., Гедеон Л.М.
Методисти: Волошина Л.І., Гедеон Л.М.
 +
З 01.09.2012 року по 31.10.2012р. буде проведений Всеукраїнський конкурс «Класний керівник 2012 року»
З 01.09.2012 року по 31.10.2012р. буде проведений Всеукраїнський конкурс «Класний керівник 2012 року»
-
ЗАТВЕРДЖЕНО
 
-
Наказ Міністерства освіти
 
-
і науки, молоді та спорту
 
-
України
 
-
20.12.2011 № 1459
 
-
Зареєстровано в Міністерстві
 
-
юстиції України
 
-
11 січня 2012 р.
 
-
за № 27/20340
 
-
 
-
'''ПОЛОЖЕННЯ'''
 
-
 
-
про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»
 
-
І. Загальні положення
 
-
Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» (далі - конкурс) проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.
 
-
ІІ. Мета та основні завдання конкурсу
 
-
2.1. Конкурс проводиться з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади.
 
-
Основними завданнями конкурсу є:
 
-
 удосконалення фахової майстерності вчителя;
 
-
 виявлення досвіду кращих вчителів - класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології;
 
-
 популяризація педагогічних здобутків класних керівників-новаторів;
 
-
 створення інформаційного освітнього простору з питань роботи класних керівників;
 
-
 привернення уваги представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, виховання підростаючого покоління.
 
-
ІІІ. Учасники конкурсу
 
-
3.1. Участь у конкурсі на добровільних засадах беруть педагогічні працівники - класні керівники 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності та вихователі шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів, спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів, санаторних шкіл (шкіл-інтернатів) І-ІІІ ступенів за основним місцем роботи незалежно від віку, які мають відповідну фахову освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років (далі - учасники).
 
-
3.2. Для участі в конкурсі учасники подають у районний (міський) відділ освіти:
 
-
 анкету за формою згідно з додатком;
 
-
 фотографію (9х13 см);
 
-
 опис досвіду роботи у письмовій формі в одному примірнику державною мовою, в друкованому вигляді та на електронних носіях (опис досвіду, система виховної роботи, яка визначена учасником як ефективна, використання проектних технологій, розробки практичних справ із учнями та їх батьками) (далі - конкурсні роботи).
 
-
ІV. Організація проведення конкурсу
 
-
4.1. Конкурс проводиться один раз на три роки з 1 вересня по 31 грудня, починаючи з 2012 року.
 
-
Умови проведення конкурсу оприлюднюються в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в часописі «Позакласний час», на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
4.2. Конкурс проводиться у три тури:
 
-
1-й тур - районний (міський) (з 1 вересня по 31 жовтня у рік проведення конкурсу), за результатами якого визначаються три переможці;
 
-
2-й тур - республіканський (Автономна Республіка Крим), обласний, міський (міст Києва та Севастополя) (з 1 по 30 листопада у рік проведення конкурсу), за результатами якого визначаються три переможці;
 
-
3-й тур - всеукраїнський (з 1 по 31 грудня у рік проведення конкурсу).
 
-
4.3. Учасниками кожного наступного туру конкурсу стають переможці попереднього туру.
 
-
4.4. Реєстрація учасників 3-го туру конкурсу здійснюється за наявності конкурсних робіт, визначених у пункті 3.2 розділу ІІІ цього Положення, та додатково листа-подання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, висновку відповідного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо професійної діяльності учасник відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 
-
4.5. Конкурсні роботи подаються в одному примірнику державною мовою в друкованому вигляді та на електронних носіях (формат А-4 шрифт TNR; кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5).
 
-
4.6. Конкурсні роботи на 3-й тур надсилаються не пізніше 10 грудня у рік проведення конкурсу з поміткою: «На Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року» на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 36, каб. 212.
 
-
4.7. 3-й тур конкурсу проводиться в два етапи.
 
-
На першому етапі члени журі розглядають та оцінюють конкурсні роботи.
 
-
На другому етапі учасники конкурсу презентують конкурсні роботи із власного досвіду в інтерактивній формі.
 
-
4.8. Результати проведення всіх турів конкурсу оформляються протоколами засідання журі, які підписують голова, відповідальний секретар та всі члени журі.
 
-
4.9. Організацію 3-го туру конкурсу здійснює Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
V. Організаційний комітет конкурсу
 
-
5.1. Для організації та проведення усіх турів конкурсу створюються організаційні комітети за місцем їх проведення з числа керівників навчальних закладів та управлінь освіти, працівників науково-методичних установ, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, товариств, благодійних фондів тощо (за згодою).
 
-
5.2. Склад організаційних комітетів конкурсу затверджується наказами районних (міських) відділів освіти, обласних, міських (міст Києва та Севастополя) управлінь освіти і науки, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
5.3. Голову, заступника і секретаря конкурсу обирають члени організаційних комітетів на своїх засіданнях.
 
-
Голова організаційного комітету розподіляє повноваження між його членами та керує роботою з організації проведення конкурсу.
 
-
Члени організаційного комітету:
 
-
 здійснюють організаційну роботу щодо проведення конкурсу;
 
-
 забезпечують порядок проведення конкурсу;
 
-
 сприяють висвітленню результатів конкурсу у фахових виданнях і засобах масової інформації.
 
-
VI. Журі конкурсу
 
-
6.1. Для визначення переможців конкурсу створюється журі, склад якого затверджується наказами районного (міського) відділу освіти, обласних, міських (міст Києва та Севастополя) управлінь освіти і науки, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за поданням Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
6.2. До складу журі конкурсу можуть входити вчителі, які мають значний досвід практичної та наукової діяльності в системі освіти, володіють умінням експертної оцінки нормативних і методичних матеріалів, фахівці відповідного профілю з числа науково-педагогічних працівників академічних, наукових установ та організацій, вищих навчальних закладів, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук.
 
-
Кількість членів журі може бути від 7 до 15 осіб.
 
-
6.3. Голову, заступника і відповідального секретаря журі 3-го туру конкурсу обирає організаційний комітет і затверджує своїм протоколом.
 
-
6.4. Голова журі:
 
-
 організовує порядок проведення конкурсу;
 
-
 забезпечує об’єктивність розгляду, оцінювання конкурсних робіт учасників.
 
-
6.5. Члени журі:
 
-
 визначають критерії оцінювання конкурсних робіт та оприлюднюють їх;
 
-
 оцінюють роботи, представлені на конкурс;
 
-
 складають оціночні відомості.
 
-
6.6. Відповідальний секретар:
 
-
 оформляє документацію конкурсу;
 
-
 стежить за дотриманням порядку подання конкурсних робіт, своєчасним заповненням оціночних відомостей;
 
-
 систематизує матеріали конкурсних робіт.
 
-
VIІ. Визначення переможців конкурсу
 
-
7.1. На підставі оціночних відомостей журі 3-го туру визначаються переможці конкурсу.
 
-
7.2. Переможцями конкурсу є учасники, які набрали за результатами 3-го туру найбільшу кількість балів.
 
-
7.3. Переможці конкурсу нагороджуються відповідними дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, решта учасників - грамотами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
7.4. Результати конкурсу затверджуються наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та оприлюднюються в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, в часописі «Позакласний час», на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
-
VІІІ. Фінансування конкурсу
 
-
Фінансування підготовки та проведення конкурсу здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів і за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.
 
-
ІХ. Розповсюдження та публікація конкурсних робіт
 
-
Публікація та розповсюдження конкурсних робіт, що надійшли на конкурс, здійснюються Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти відповідно до чинного законодавства.
 
-
Директор департаменту
 
-
загальної середньої
 
-
та дошкільної освіти
 
-
 
-
О.В. Єресько
 
-
 
-
 
-
'''Додаток'''
 
-
до Положення про Всеукраїнський конкурс «Класний керівник року»
 
-
 
-
АНКЕТА
 
-
учасника Всеукраїнського конкурсу
 
-
"Класний керівник року"
 
-
 
-
Прізвище, ім'я, по батькові ____________________________________
 
-
Дата і місце народження ______________________________________
 
-
Місце проживання____________________________________________
 
-
телефон, е-mail_________________________________________________
 
-
______________________________________________________________
 
-
Паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий, адреса місця реєстрації) _______________________________________________________________
 
-
_______________________________________________________________
 
-
Які навчальні заклади Ви закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом ___________________________________________________
 
-
Місце роботи (повна назва, телефон) ____________________________
 
-
Стаж роботи: загальний _______________________________________
 
-
у тому числі педагогічний _____________________________________
 
-
8. Кваліфікаційна категорія ______________________________________
 
-
9. Звання ______________________________________________________
 
-
10. Державні  нагороди, відзнаки (обов'язково вказати рік нагородження) _______________________________________________________________
 
-
11. Клас, у якому Ви є класним керівником _________________________
 
-
12. Мова викладання ____________________________________________
 
-
13. Проблема (тема), над якою працюєте____________________________
 
-
14. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються
 
-
______________________________________________________________
 
-
______________________________________________________________
 
-
15. Ваше педагогічне кредо______________________________________
 
-
 
-
______________         _____________
 
-
(число, місяць рік)                                                          (підпис)
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
'''Шановні вчителі  інформатики, заберіть, будь ласка, диски з конкурсу "Бобер" '''
 
-
 
-
'''''До уваги директорів ЗНЗ району!'''''
 
-
 
-
Для співпраці  загальноосвітніх закладів з  освітньою мережею "Щоденник.ua"надається договір  [https://docs.google.com/document/d/1QmY2LkTQc-xbTXaKbofos3NPUhDLZ6bE8UAa8Upg3l4/edit], який потрібно роздрукувати, заповнити,  завірити та переслати  на адресу проекту(адреса є в договорі) в 2-х екземплярах.
 
-
Після підписання, зі сторони "Щоденник.ua" один екземпляр даного договору
 
-
буде повернуто школі.
 
-
 
-
Кривокульський Любомир, завідувач лабораторією інформатики ОКІППО,
 
-
обласний координатор проекту.  Татарин Л.Я, методист РМК.
 
-
 
-
 
-
'''Терміново ! До уваги адміністраторів "Щоденник.ua"  та керівників шкіл''' до 17.05.2012 активувати  всіх користувачів даної мережі.
 
-
 
-
 
-
'''До уваги директорів освітніх установ!'''
 
-
 
-
Наказ №184 від 23.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012р.[https://docs.google.com/open?id=0B0VGidmOj-jIallFazNVNmNEU0k]
 
-
 
-
Наказ №192 від 24.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу фестивалю загонів юних інспекторів дорожнього руху" [https://docs.google.com/open?id=0B0VGidmOj-jIN0E4V0NXQkFQaVk]
 
-
 
-
Наказ №210 від 04.05.2012р. "Про вивчення стану психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку, які перебувають у дошкільних навчальних закладах району, до навчання в школі" [https://docs.google.com/open?id=0B0VGidmOj-jIMmZvVTV1RXhZUlU]
 
-
----
 
-
''''''До уваги керівників ЗНЗ району!''''''
 
-
 
-
----
 
-
Просимо '''до 15.05.2012р.''' подати інформацію про впровадження в навчальних закладах програм підготовки молоді до подружнього життя та формування відповідального батьківства, а також забезпечення роботи батьківського всеобучу в навчальних закладах. Методист РМК Гикава І.Л.
 
-
----
 
-
'''До уваги керівників ЗНЗ району!'''
 
-
 
-
До 15 травня 2012 року Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводиться конкурс "Хліб очима дітей".Мета- виховання ціннісного та шанобливого ставлення до хліба, розвитку образного мислення і емоційної чуйності. До участі у конкурсі запрошуються учні 3-5, 6-8, 9-11 класів. До кожної роботи додається етикетка(10х6) на зворотній стороні малюнка, де вказано :назва роботи, прізвище, ім'я автора,техніка виконання, повна назва навчального закладу.Фортат А-2.Матеріали:гуаш, акварель, воскова крейда. Роботи здати у РМК до 11 травня. Мачишина В.М.
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
'''До уваги директорів ЗНЗ району!'''
 
-
'''Пам'ятка
 
-
вивчення роботи педагогічного колективу навчального закладу з питань виховної роботи'''
 
-
 
-
1. Наявність нормативних документів щодо організації виховного процесу.
 
-
 
-
2. Державна символіка.
 
-
 
-
3. Правила для учнів.
 
-
 
-
4. Питання, що обговорювалися на засіданнях педрад.  Накази з питань виховної роботи.  Наради при директорові, заступникові з виховної роботи.
 
-
 
-
5. Впровадження програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»:
 
-
 
-
6. Заходи
 
-
 
-
7.Відвідування учнями школи:
 
-
- журнал відвідування.
 
-
 
-
8. Наявність і ефективність виховної системи закладу:
 
-
- модель;
 
-
-презентація.
 
-
 
-
9. Інформаційні стенди з питань виховної роботи.
 
-
 
-
10. Річний план виховної роботи:
 
-
 
-
11. Робота МО класних керівників:
 
-
 
-
12. План роботи класних керівників:
 
-
 
-
13. Діагностування учнів.
 
-
 
-
14. Контроль за станом виховної роботи в школі:
 
-
 
-
15. Організація змістовного дозвілля ;
 
-
-план-сітка;
 
-
 
-
16. Участь у районних заходах.
 
-
 
-
17. Робота учнівського самоврядування:
 
-
 
-
18. Робота з батьками:
 
-
 
-
-батьківський всеобуч (план).
 
-
19. Робота шкільної Ради профілактики:
 
-
20. Гурткова робота:
 
-
'''До уваги керівників ЗНЗ району!''' Надсилаємо для керівництва у роботі Положення про проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва „Сокіл”, „Джура”, яка відбудеться '''18.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІІ ст.''' та '''19.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІ ст.''' на базі урочища "Білавіно", с. Ягільниця, Чортківського р-ну [https://docs.google.com/document/d/1VPpWwg1gYL5Ung5dDNnWG2UMXjvHMLz3vC8doynHxpE/edit]. Методист РМК Кашуба Р.О.
 
  [[Категорія: ЧортківВікі]]
  [[Категорія: ЧортківВікі]]

Версія 06:37, 4 вересня 2012

Шановні керівники ЗНЗ. до 5 вересня 2012 р. подайте наступну інформацію:

1. кількість вчителів зареєстрованих у мережі "Щоденник;

2. навантаження кабінету інформатики у годинах та відсотках;

% викладання інформатики, % викладання предметів з використанням ІКТ, % виховні заходи, % підготовка вчителів предметників до уроків;


3. вчитель, що буде викладати інформатику у 2, 5 класі(Спеціальність за дипломом, стаж роботи , остання курсова підготовка)

Татарин Л.Я.


До уваги директорів ЗНЗ району!

ЗАХОДИ

рекомендовані для проведення в загальноосвітніх навчальних закладів району з метою відзначення 75-ї річниці від дня трагічної загибелі та 130-ї річниця від дня народження українського художника, представника Розстріляного Відродження Михайла Бойчука

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 11.07.2012 №115 «Про відзначення 75-ї річниці від дня трагічної загибелі та 130-ї річниця від дня народження українського художника, представника Розстріляного Відродження Михайла Бойчука», з метою вшанування творчої спадщини художника, маляра-монументаліста, педагога, засновника школи українського монументального живопису, лідера бойчукістів пропонуємо упродовж вересня-грудня 2012 року в загальноосвітніх навчальних закладів району:

1.Провести бесіди, інформаційно-просвітницькі години «Михайло Бойчук- наша гордість, слава і скорбота»; круглі столи, читацькі конференції, усні журнали, лекції «Михайло Бойчук та його концепція розвитку українського мистецтва», «Сакральне у творчості Михайла Бойчука», «Бойчукізм у контексті світового українського процесу першої третини XX століття». Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

2.Провести серед слухачів факультетів, членів літературних студій, гуртків конкурсів стінгазет, рефератів,. науко-дослідницьких робіт «Бойчукізм і проблема стилю в українському мистецтві першої третини XX століття, «Лауреати обласної премії імені Михайла Бойчука». Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

3.Провести презентації творів лауреатів обласної премії імені Михайла Бойчука. Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

4.Провести презентацію художніх творів Михайла Бойчука і його сподвижників на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури. Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

5.Провести перегляд та обговорення відзнятого на кіностудії «Контакт» документального фільму «Червоний _енесанс»(режисери Віктор Шкурін та Олександр Фролов, 2004 рік) Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

6.Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, проведених з нагоди 75-ї річниці від дня трагічної загибелі та 130-ї річниця від дня народження українського художника, маляра-монументаліста, педагога; засновника школи українського монументального живопису Михайла Бойчука. Керівникам загальноосвтніх навчальних закладів району вересень-грудень 2012 року

7.Проведені заходи у паперовому та електронному варіанті подати в рай методкабінет до 20 грудня 2012 року.Мачишина В.М.До уваги вчителів, які викладають курс "Шукачі скарбів" у 2-4 класах!

Кошти за замовлені робочі зошити передати у школу-інтернат до 10 вересня.До уваги директорів ЗНЗ району!

Про відзначення в області 75-ої річниці від дня трагічної загибелі та 130-ої річниці з дня народження українського художника Михайла Бойчука". Упродовж вересня-жовтня 2012 року провести тематичні виховні уроки, вечори пам'яті, засідання круглих столів. У шкільних бібліотеках, кабінетах образотворчого мистецтва оформити виставки. Інформацію про проведені заходи подати у райметодкабінет до 29 жовтня 2012 року. Мачишина В.М.До уваги вчителів художньо-естетичного циклу

Проводиться конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі на регіональному рівні". У конкурсі приймають участь учні 5-17 років. Розмір малюнка А-4, А- 3. Номінації:"Я пізнаю якісну продукцію", "Ми - архітектори якісного світу", "Кращий плакат на споживчу тематику". Малюнки виконуються у довільній формі. Підпис малюнка із зворотнього боку. Роботи подаються у райметодкабінет до 03 верересня 2012 року. Мачишина В.М.

До уваги директорів ЗНЗ району!

Перелік навчальних програм для реалізації варіативної складової навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованих МОНмолодьспорту України

http://skviravo.ucoz.ru/dns1/r.2-s.11-143.pdf

Центр Громадянської освіти оголошує про Конкурс проектів, спрямованих на формування та розвиток громадянського суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються учні, вчителі та батьки учнів ЗНЗ та позашкільних навчальних закладів - учасники соціальних проектів. волонтерських загонів тощо.

Детальніша інформація на сайті:http//n-age.org.ua.

Методисти: Волошина Л.І., Гедеон Л.М.


З 01.09.2012 року по 31.10.2012р. буде проведений Всеукраїнський конкурс «Класний керівник 2012 року»

Особисті інструменти