Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
''До уваги директорів ЗНЗ!''
+
'''''До уваги директорів ЗНЗ!'''''
Для співпраці  загальноосвітніх закладів з  освітньою мережею "Щоденник.ua"надається договір  [https://docs.google.com/document/d/1QmY2LkTQc-xbTXaKbofos3NPUhDLZ6bE8UAa8Upg3l4/edit], який потрібно роздрукувати, заповнити,  завірити та переслати  на адресу проекту(адреса є в договорі) в 2-х екземплярах.
Для співпраці  загальноосвітніх закладів з  освітньою мережею "Щоденник.ua"надається договір  [https://docs.google.com/document/d/1QmY2LkTQc-xbTXaKbofos3NPUhDLZ6bE8UAa8Upg3l4/edit], який потрібно роздрукувати, заповнити,  завірити та переслати  на адресу проекту(адреса є в договорі) в 2-х екземплярах.

Версія 05:51, 10 травня 2012

До уваги директорів ЗНЗ!

Для співпраці загальноосвітніх закладів з освітньою мережею "Щоденник.ua"надається договір [1], який потрібно роздрукувати, заповнити, завірити та переслати на адресу проекту(адреса є в договорі) в 2-х екземплярах. Після підписання, зі сторони "Щоденник.ua" один екземпляр даного договору буде повернуто школі.

Кривокульський Любомир, завідувач лабораторією інформатики ОКІППО, обласний координатор проекту, Татарин Л.Я.


До уваги директорів освітніх установ!

Наказ №184 від 23.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятувальників у 2012р.[2]

Наказ №192 від 24.04.2012р. "Про підсумки проведення районного етапу фестивалю загонів юних інспекторів дорожнього руху" [3]

Наказ №210 від 04.05.2012р. "Про вивчення стану психологічної готовності дітей старшого дошкільного віку, які перебувають у дошкільних навчальних закладах району, до навчання в школі" [4]


'До уваги керівників ЗНЗ району!'


Просимо до 15.05.2012р. подати інформацію про впровадження в навчальних закладах програм підготовки молоді до подружнього життя та формування відповідального батьківства, а також забезпечення роботи батьківського всеобучу в навчальних закладах. Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!

До 15 травня 2012 року Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводиться конкурс "Хліб очима дітей".Мета- виховання ціннісного та шанобливого ставлення до хліба, розвитку образного мислення і емоційної чуйності. До участі у конкурсі запрошуються учні 3-5, 6-8, 9-11 класів. До кожної роботи додається етикетка(10х6) на зворотній стороні малюнка, де вказано :назва роботи, прізвище, ім'я автора,техніка виконання, повна назва навчального закладу.Фортат А-2.Матеріали:гуаш, акварель, воскова крейда. Роботи здати у РМК до 11 травня. Мачишина В.М.

До уваги вчителів французької мови!

11.05.2012 року відбудеться засідання семінару-практикуму вчителів французької мови у Джуринській ЗОШ І-ІІІ ступенів.Від'їзд автобусом Чортків-Джурин о 9.10.(військомат)До уваги директорів ЗНЗ району! Пам'ятка вивчення роботи педагогічного колективу навчального закладу з питань виховної роботи

1. Наявність нормативних документів щодо організації виховного процесу.

2. Державна символіка.

3. Правила для учнів.

4. Питання, що обговорювалися на засіданнях педрад. Накази з питань виховної роботи. Наради при директорові, заступникові з виховної роботи.

5. Впровадження програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»:

6. Заходи

7.Відвідування учнями школи: - журнал відвідування.

8. Наявність і ефективність виховної системи закладу: - модель; -презентація.

9. Інформаційні стенди з питань виховної роботи.

10. Річний план виховної роботи:

11. Робота МО класних керівників:

12. План роботи класних керівників:

13. Діагностування учнів.

14. Контроль за станом виховної роботи в школі:

15. Організація змістовного дозвілля ; -план-сітка;

16. Участь у районних заходах.

17. Робота учнівського самоврядування:

18. Робота з батьками:

-батьківський всеобуч (план).

19. Робота шкільної Ради профілактики:

20. Гурткова робота:

До уваги керівників ЗНЗ району! Надсилаємо для керівництва у роботі Положення про проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва „Сокіл”, „Джура”, яка відбудеться 18.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІІ ст. та 19.05.2012р. - для ЗНЗ І-ІІ ст. на базі урочища "Білавіно", с. Ягільниця, Чортківського р-ну [5]. Методист РМК Кашуба Р.О.

Особисті інструменти