Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''До уваги вчителів математики!'''  
+
'''До уваги вчителів математики!'''  
Прохання до 22.08.2019 р. замовити календарно-тематичне планування з математики (заповнити таблицю) [https://drive.google.com/file/d/185JCIxxfCodlJqpgnsg1iHRhrP3If_uE/view?usp=sharing]
Прохання до 22.08.2019 р. замовити календарно-тематичне планування з математики (заповнити таблицю) [https://drive.google.com/file/d/185JCIxxfCodlJqpgnsg1iHRhrP3If_uE/view?usp=sharing]

Версія 12:07, 20 серпня 2019

До уваги вчителів математики! Прохання до 22.08.2019 р. замовити календарно-тематичне планування з математики (заповнити таблицю) [1]


До уваги керівників ЗЗСО району!!!

Поступили підручники для 2 класу на 2019-2020 н.р. Рознарядка [2]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги педагогічних працівників!!!

Графік проведення серпневих педагогічних зустрічей [3]


До уваги директорів ЗНЗ, педагогічних працівників району!

Просимо звернути увагу та прийняти участь!

«Інноваційні освітні технології» проводить конкурс на отримання грантів від Благодійного Фонду LEGO Foundation серед загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти державної (комунальної) форми власності.

У 2019/2020 навчальному році оголошуються наступні гранти:

- трирічний грант для 10 нових закладів освіти державної (комунальної) форми власності, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) та бажають до неї приєднатися;

- трирічний грант для 2 нових закладів освіти державної (комунальної) форми власності, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися.

Заявки заклади освіти можуть подати до 29 липня 2019 року:

Анкета для подачі на трирічний грант на участь у програмі FIRST LEGO League: https://forms.gle/UQmb4d5zeydE5ZGL8

Анкета для подачі на трирічний грант на участь у програмі FIRST LEGO League Junior: https://forms.gle/iJdV74pXA6R8YFnZ8

Більш детальну інформацію про конкурсний відбір можна дізнатися на офіційному сайті за посиланням: http://firstlegoleague.org.ua/ (розділ «Останні новини»)

Участь у заході безкоштовна.

Методист Татарин Л.Я


До уваги педагогічних працівників району!

«З березня по листопад 2019 року проводяться змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House».

Портфоліо проектів можна подавати до організаційногокомітету до 15 липня 2019 року (включно).

Для практичної реалізації проектів-фіналістів (виготовлення моделей «розумних» пристроїв) командам надаються матеріали за кошти співорганізаторів та партнерів змагань.

Докладніше: https://smls.com.ua/.

Також портфоліо Проектів-учасників, які не потрапляють до фіналу, але з найцікавішою ідеєю щодо 3D-друку буде відзначено 3D-принтером.

Участь у змаганнях безкоштовна. Організаційний комітет покриває витрати команд учасників (1-3 особи) та керівників (1 особа) на проїзд та харчування .

Методист Татарин Л.Я


До уваги вчителів «Основ християнської етики», психологів, класних керівників!

З благословення правлячого Єпископа Бучацького Димитрія Григорака, Комісія у справах освіти та виховання запрошує вчителів «Основ християнської етики»,психологів,класних керівників та всіх педагогів,які бажають викладати предмет «Основи сім’ї» у 10-11 класах на курси, що відбудуться 26-27 серпня 2019р.Б. у м.Чортків, вул.Монастирська,1.

Методист Татарин Л.ЯЛист МОН №1/9-378 від 13.06.2019 "Щодо збору інформації про використання вчителями підручників і посібників з іноземних мов українських авторів у закладах ЗСО" [4] [5]

Методист РМК Маслянко В.О.


До уваги адміністрації шкіл! Прошу до кінця дня 18.06 2019 заповнити дану таблицю [6]

Методист РМК Кастранець Л.М.
До уваги керівників ЗНЗ І-ІІ ступенів!!!

Фінальні змагання з міні-футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів відбудуться 27.05.2019р. на стадіоні «Харчовик» [7]. Початок змагань о 10.00 год.

Методист Кашуба Р.О.


До уваги освітян

Видавнича група «Шкільний світ» оголошує про щорічний Всеукраїнський конкурс «Панорама творчих уроків — 2019»,що стартує з 13 травня по 09 червня 2019 року. Мета конкурсу — професійне зростання педагогічної спільноти України, поширення провідного досвіду освітян та їхня творча реалізація. Участь у конкурсі безкоштовна.

Деталі про конкурс на офіційному сайті видавничої групи «Шкільний світ» за посиланням:[8]


До уваги вчителів інформатики ЗНЗ району!

Бажаючим пройти курс "Інформаційна безпека" від академії cisco прохання зареєструватись [9]

Методист Татарин Л.Я


До відома керівників закладів освіти,бібліотечних і педагогічних працівників!

З метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії у 2019-2020 навчальному році буде проведено Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2020".

Особисті інструменти