Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
 +
'''До уваги директорів навчальних закладів та вчителів інформатики'''
 +
 +
Районний етап олімпіади з інформатики проводиться у неділю, 10 грудня 2017 р. '''на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7''' (поч. о 10.00)
 +
 +
Методист РМК Татарин Л.Я.
 +
 +
----
 +
'''До уваги вчителів фізики - учасників районного конкурсу "Вчитель року"!'''  Від'їзд в Білівську школу о 9.00 год. від зупинки "Ореол" (магазин "Наш край") рейсовим автобусом  " с.Біла - Заводське"
'''До уваги вчителів фізики - учасників районного конкурсу "Вчитель року"!'''  Від'їзд в Білівську школу о 9.00 год. від зупинки "Ореол" (магазин "Наш край") рейсовим автобусом  " с.Біла - Заводське"

Версія 09:09, 6 грудня 2017

До уваги директорів навчальних закладів та вчителів інформатики

Районний етап олімпіади з інформатики проводиться у неділю, 10 грудня 2017 р. на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (поч. о 10.00)

Методист РМК Татарин Л.Я.


До уваги вчителів фізики - учасників районного конкурсу "Вчитель року"! Від'їзд в Білівську школу о 9.00 год. від зупинки "Ореол" (магазин "Наш край") рейсовим автобусом " с.Біла - Заводське"

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з укр.мови та літ.2017-2018рр. розміщено на сторінці методиста у рубриці "Олімпіади".

Методист РМК Махно С.І.До уваги вчителів фізики! Нагадую, що 09.12. 2017 р. на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться районна олімпіада з фізики. Члени журі: 7 клас - Гвко О.М. (Білівська ЗОШ), Дуриш І.М. (Скородинська ЗОШ) ; 8 клас - Стасишин І.Б. (Полівецька ЗОШ), Томілович С.М. (Свидівська ЗОШ), 9 клас - Дерій П.Є. (Староягільницька ЗОШ), Ментинський М.М. (Залісянська ЗОШ); 10 клас - Драбик І.С. (Улашківська ЗОШ), Блаженко А.Р. (Заводська ЗОШ); 11 клас - Хом'як О.Я.(Ягільницька ЗОШ), Ярема П.Ф. (Джуринська ЗОШ). Перевірка робіт 11.12.2017 р. о 9.00. год. в приміщенні МНВК.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії !!!

Про організацію та проведення в районі Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека-18»

[1]

[2]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги адміністрації шкіл та вчителів фізики! Вітаємо переможців заочного туру районного конкурсу "Вчитель року" в номінації "Фізика" та запрошуємо взяти участь в очному турі, який відбудеться 07.12.2017 р. о 10.00 год. на базі Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасниками очного туру стали: Івасишин Л.Я. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Конопельська Г.Я. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Хом'яг О.Я. (Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Музика О.К. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.), Томілович С.М. (Свидівська ЗОШ І-ІІ ст.). Учасники конкурсу представляють: 1)опис досвіду (коротка презентація із вказівкою елементів інноваційної технології, яку використовує вчитель, до 5 хв.); 2) фрагмент уроку фізики у 8 класі ( показ елементів даної технології, 15 хв.)

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів хімії !!!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії [3]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів англійської мови!

1. Подати інформацію до 20 грудня про популяризизацію вивчення англійської мови [4] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

2. Про інноваційну діяльність (до 20 грудня) [5] на адресу ludmyla-voloshyna@ukr.net

Методист Волошина Л.І.


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії[[6]]


До уваги вчителів фізичної культури ЗНЗ району !!!

Просимо подати інформацію у районний методичний кабінет про стан позакласної роботи з фізичної культури та стан медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району за встановленим взірцем [7]. Інформацію подати до 11.12.2017р. на паперових та електронних (на електр. адресу ruskash76@gmail.com) носіях.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації "Про впорядкування навчання працівників освітньої галузі області з питань цивільного захисту" необхідно скласти списки проходження курсової підготовки за встановленим взірцем [8]. Списки подати у відділ освіти (районний методичний кабінет) до 11 грудня 2017 року.

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги директора навчального закладу

Чортківським районним центром зайнятості оголошено конкурс відеороликів «Професія очима дітей». Умови участі додаються [9] Роботи передати в Чортківський РМК до 10 грудня 2017р.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів предмета "Захист Вітчизни" ЗНЗ району !!!

02 грудня 2017 року на базі спортивно-технічного клубу ТСО Україна буде проводитись відкрита першість міста Чорткова з кульової стрільби серед учнів ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Запрошуються усі бажачі! Початок змагань о 10.00 год. Надсилаємо Положення про змагання [10].

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району !!!

Нагадування

Просимо терміново подати у районний методичний кабінет матеріали на районний етап конкурсу "Учитель року 2018".

Оргкомітет.


До уваги директорів Базарської, Джуринської, Пробіжнянської, Білівської, Улашківської, Ягільницької, Горішньовигнанської, Колиндянської, Великочорнокінецької, Косівської, Росохацької шкіл! Прохання до 30.11.2017 р. подати в РВУДСНС (пожежна частина) заповнений графік спеціальних об'єктових тренувань. Зразок знаходиться на сторінці "Допомога керівнику школи" (додаток 3 район)


До відома директорів ЗНЗ та вчителів історії.

6 грудня 2017 року, о 13 годині, в приміщенні актової зали Єпархіального управління Бучацької єпархії УГКЦ, за адресою м. Чортків, вул. Монастирська, 1, відбудеться наукова конференція на

тему: «Чортківська офензива: відгомін призабутого тріумфу».

До участі у роботі конференції запрошуються вчителі історії, персонально: методист РМК Гедеон Л.М., Хитра О.В. (Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ремінник І.О. (Горішньовигнанський НВК), Горин Н.І.

(Джуринська ЗОШ І-ІІІст.), Мельник Н.З. (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Андрухів О.Ю. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), Ковальчук В.Д. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.) Шмадило І.І. (Ягільницька ЗОШ І-ІІІ

ст.), Слота О.Р. (Скородинська ЗОШ І-ІІ ст.), Герман І.П. (Свидівська ЗОШ І-ІІ ст.), Конопельська Т.Б. (Джуринськослобідківська ЗОШ І-ІІ ст.).

Начальник відділу освіти Гулька І.М.


До уваги вчителів трудового навчання

У середу, 22 листопада 2017р. (10.00) на базі Чортківського РМК відбудеться засідання районного методичного об’єднання Просимо приготуватися до виступу згідно програми: [11] Мати з собою інструменти та приладдя для бісероплетіння. Явка представника кожного навчального закладу обов’язкова

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів суспільних дисциплін!!!

На підставі наказу управління освіти Тернопільської ОДА № 320 від 08.11.2017року «Про підсумки обласного конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Тернопільщини» учень 9 класу Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Горин Олександр отримав диплом ІІІ ступеня за пошукову роботу «Шануймо подвиг повстанок із Джурина»,(керівник - вчитель Горин Н.І.)

Вітаємо переможця та дякуємо вчителю за кропітку та плодотворну працю!!!

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги директора навчального закладу

Надсилаємо до відома та врахування в роботі інформацію комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільський обласний наркологічний диспансер” щодо епідемічної ситуації з питань розповсюдження захворюваності з ВІЛ-інфекції/СНІДу. [12] Доручаємо активізувати інформаційно-просвітницьку роботу з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та проінформувати до 1 грудня. Електронний варіант тексту, а також фото проведених заходів надсилати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу

13 грудня 2017р. на базі Чортківського МНВК відбудеться районний етап виставки – конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет». Початок роботи о 10.00. Пропонуємо підготувати роботи у номінаціях «Дідух - різдвяний дух» для шкіл Улашківського, Джуринського шкільних освітніх округів, ЦНТТДУМ, Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст., Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст., Угринська ЗОШ І-ІІ ст. «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» для шкіл Ягільницького освітнього округу,ЦНТТДУМ; Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст., Давидківська ЗОШ І-ІІ ст., Заводська ЗОШ І-ІІІ ст. «Новорічна композиція «Різдвяна казка» для навчальних закладів Пробіжнянського, Приміського освітніх округів, ЦНТТДУМ; Ромашівська ЗОШ І-ІІ ст., Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст., Чорнокінецько-Волянська ЗОШ І-ІІ ст.[13], [14] Виступ-захист роботи учнями до 5 хв.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Результати районного етапу олімпіади [15]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів основ християнської етики!!!

CЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ! З благословення Преосвященного Владики Бучацької єпархії УГКЦ Дмитра Григорака запрошуємо вчителів «Основ християнської етики району на семінар-практикум:"ПОКЛИКАНІ ДО ЛЮБОВІ ТА ВИТРИВАЛОСТІ", який відбудеться у четвер 16 листопада 2017 р. у Бучацькому Єпархіальному управлінні за адресою : м.Чортків ,вул.Монастирська,1. Початок- 10.00 год.

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів географії!До уваги заступника директора з НВР Просимо спланувати тиждень профорієнтації: заходи, відповідальних та вказати орієнтовні строки проведення для погодження з працівниками центру зайнятості Інформацію надіслати на електронну адресу gykavairyna@gmail.comдо 15 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги директора навчального закладу та вчителя основ здоров’я

Запланувати і провести Тиждень безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017р. [16], [17] Про виконану роботу інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com до 20 листопада.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги практичних психологів

До 15 листопада інформувати на електронну адресу gykavairyna@gmail.com про надання психологічної допомоги дітям учасників антитерористичної операції за напрямками роботи: психодіагностична робота, психологічне консультування, корекційно-розвивальна робота, психологічна просвіта. Додати фото.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2017/2018 навчальному році ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості"[18]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги вчителів суспільних дисциплін!

Тернопільський ОКІППО рекомендує вчителям суспільних дисциплін взяти участь у заході « У Бандерівські читання». Інформація

тут [19]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До у Шановні колеги! Видавництво National Geographic Learning та компанія Лінгвіст оголошують Всеукраїнський конкурс для вчителів англійської мови – TEACHERtalks. Умови конкурсу та реєстрація для уваги вчителів англійської мови! часті [20].

Методист Волошина Л.І.


До уваги вчителів математики та фізики! Прошу терміново заповнити форму "Вчителі", яка знаходиться на сторінці методиста.

методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги директора навчального закладу

До відома та врахування в роботі лист Громадської організації Ла Страда-Україна [21]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів основ здоров'я

Просимо взяти участь в проведенні он-лайн опитування у межах проекту «Вчимося жити разом» [22]

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючих видів праці

Під час проведення районного етапу олімпіади з трудового навчання дозволяється використовувати свої швейні машини, оскільки швейний цех МНВК обладнаний промисловими машинами. Просимо учасників олімпіади та керівників команд прибути в національному одязі, для виконання практичного туру олімпіади необхідно мати спецодяг.

Методист РМК Гикава І.Л.


До уваги керівників ЗНЗ району та вчителів історії

Про проведенення ХУІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Інформація тут [23]

У конкурсі беруть участь всі ЗНЗ району. Роботи представити в паперовому та електронному варіанті до 20 січня 2018 року на адресу: м. Чортків, РМК, Гедеон Л.М.

Методист РМК Гедеон Л.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про проведення ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності"[24]

Методист РМК Махно С.І.

---

До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо до виконання лист "Про відзначення в районі в 2017 році Дня Гідності та Свободи" [25]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги вчителів трудового навчання ЗНЗ району (технічні види праці) !!!

Надсилаємо доповнення до переліку матеріалів для виконання практичного завдання учнями 11 класу (технічна праця) на ІІ етапі олімпіади з трудового навчання [26]. Дякуємо за розуміння!

Методист РМК Кашуба Р.О.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Управління освіти Тернопільської ОДА рекомендує вчителям історії та правознавства району взяти участь у відкритому конкурсі короткометражних кіно, відеороликів, присвячених правам людини. Інформація тут [27]

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги педагогів-організаторів!

У середу 08.11.2017 р. на базі Чортківського МНВК (10.00) відбудеться засідання лідерів учнівського самоврядування (план роботи додається) [28]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про відзначення 70-річчя операції «Захід». Інформація на електронну пошту

luda111625@gmail.com [29] до 17 листопада 2017 року

Методист РМК Гедеон Л.М.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-202 роки [30]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги педагогів-організаторів!!!

Надсилаємо для ознайомлення та виконання план роботи "Клуб старшокласників "Точка зору"[31]

Методист РМК Госович І.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Про підсумки проведення в районі у 2017– 2018 навчальному році VІІІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка[32] Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ та вчителів екології!

Склад журі та оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з екології [33]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги адміністрації шкіл та вчителів математики! Члени журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики: 6 клас - Сенів Л.П. (Шульганівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ментинська Н.С.(Залісянська ЗОШ І-ІІ ст.); 7 клас - Синявська О.І. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.),Гуменюк Л.Й. (Шманьківська ЗОШ І-ІІ ст., 8 клас - Кушнірик У.І. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пирен Г.І.(Нагірянська ЗОШ І-ІІ ст.), 9 клас - Прокопів М.І. (Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.), Дмитровська Н.І. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.), 10 клас - Лемець О.О.(Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Клак Г.Ю.(Заводська ЗОШ І-ІІІ ст), 11 клас - Кишкан Г.М. (Пробіжнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мельничук О.Д. (Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.). Для перевірки робіт членам журі прибути В МНВК 06.11.2017р. на 9.00 год.

Методист РМК Кастранець Л.М.


До уваги вчителів зарубіжної літератури!!!

Звертаємо Вашу увашу, що реєстрацію у Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower"продовжено до 11 листопада. З умовами участі можна ознайомитися на сайті гри за посиланням: gra-sunflower.com.ua .

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА від 26.10.2017р. №218-од "Про підсумки районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА" [34]

Методисти РМК Госович І.І., Мандзюк У.З.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ "Про проведення в районі у 2017/2018 навчальному році XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика" [35]

Методист РМК Махно С.І.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Наказ відділу освіти Чортківської РДА від 26.10.2017р. №217-од «Про проведення у районі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» [36]

Завідувач РМК Петрів С.М.


До уваги вчителів екології!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення ІІ (районного)етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології у 2017-2018 навчальному році [37]

Методист РМК Сороківська Н. Р.


До уваги керівників ЗНЗ району!!!

Надсилаємо методичні рекомендації щодо проведення Тижня права

[38]

Методист РМК Гедеон Л.М.

Особисті інструменти