Термінові оголошення

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 15: Рядок 15:
'''Явка всіх шкіл обов'язкова!'''
'''Явка всіх шкіл обов'язкова!'''
-
http://www.yurincom.com/ua/consultation/faq/?id=3861  прочитайте будь-ласка
 
'''До уваги керівників навчальних закладів І-ІІІ ступеня району.'''<br>
'''До уваги керівників навчальних закладів І-ІІІ ступеня району.'''<br>

Версія 17:58, 4 листопада 2011

Шановні керівники ЗНЗ!

Перевірте чи всі працівники пройшли курси ІКТ (зокрема Цифрові технології).

Педагогічним працівникам, що не пройшли тестування з'явитись 09.10.2011 на 11.00 в Чортківськийф МНВК.


Шановні вчителі інформатики!

Завдання на конкурс "Бобер" розіслані на електронні скриньки шкіл та вчителів інформатики, хто не отримав завдань звертайтесь до методиста Татарин Л.Я. або завантажити за адресою http://www.ex.ua/view/10815731 в опері, в режимі опера-турбо завантажуватись не буде...

коди до завдань будуть надіслані 4.11.2011

5 листопада конкурс знавців комп'ютерної техніки. Початок 10.00 год в СТЮ.

Явка всіх шкіл обов'язкова!

До уваги керівників навчальних закладів І-ІІІ ступеня району.
Просимо до 15 листопада подати в райметодкабінет списки дітей 1 класу,які відчувають труднощі у навчанні.До списку додати характеристику на цих учнів.У випадку відсутності дітей даної категорії просимо повідомити про це письмово.
методист Бакун Л.Б.

Вимоги до написання психолого-педагогічної характеристики учня
1.Прізвище,ім'я та по-батькові дитини.Склад сім'ї.
2.Відношення батьків до виховання дитини.Взаємовідносини у сім'ї.
3.Яку школу,клас відвідує дитина?
4.Як складаються відносини з дитячим колективом,вчителями?
5.Засвоєння програми загальноосвітньої школи за усіма розділами(докладно описати засвоєння математичних знань)
прямий та зворотній рахунок
числовий ряд,склад числа,компоненти арифметичних дій
лічильні операції в межах...з переходом через десяток
розуміння та розв'язування задач на....дії

Описати граматичні здібності дитини,відмітити характерні(незнання правил знання,але невміння їх засосувати,помилки дисграфічного характеру і т.д.)

Відмітити особливості читання(знання букв,уміння зливати їх,вільно читати,уміння переказувати розуміння прочитаного та прихованого змісту.) Стан словникового запасу,зв'язної мови,звуковимови,фонематичного слуху і т.д.Розвиток сенсорних процесів,моторики(дрібної та великої)
6.Розвиток уваги,пам'яті,мислення(наочно-дійове,наочно-образне,словесно-логічне.)
7.ВІдношення до доручень,суспільних обовязків,трудової діяльності.
8.Характер дитини,особливості,інтереси.
9.Методи педагогічного впливу на дитину.
Вказати дату написання характеристики. Психолого-педагогічну характеристику потрібно завірити підписом вчителя та психолога.

До уваги керівників навчальних закладів І-ІІІ ступеня району.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 09.08.2011 р. №946 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році», з метою інформування випускників загальноосвітніх навчальних закладів про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році, підвищення культури пошуку інформації в мережі Інтернет,відповідно наказу відділу освіти Чортківської райдержадміністрації №423 від 01.11.2011 року " Щодо проведення інтернет-конференцій з випускниками навчальних закладів району"повідомляємо, що протягом навчального року будуть відбуватися Інтернет- конференції з випускниками ЗНЗ, педагогами та залученими педагогічними працівниками. Просимо відповідального за ЗНО підійти у РМК, щоб скинути на диск потрібні протоколи Інтернет-конференції до 10.11.2011р. Мачишина В.М.


До уваги вчителів основ здоровя загальноосвітніх навчальних закладів району !

11.11.2011 р. (поч. о 10.00.) на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст.№7 відбудеться засідання районного методичного обєднання на тему: "Тренінгова система навчання основ здоровя у 5-9 класах". Мати з собою конспект уроку з основ здоровя у 7 класі на тему: "Хвороби цивілізації". Методист Гикава І.Л.


До уваги вчителів обслуговуючої праці загальноосвітніх навчальних закладів району !

23.11.2011 р. (поч. о 10.00.) на базі Чортківської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. відбудеться засідання районного методичного обєднання на тему: "Методика організації роботи над учнівськими проектами, передбаченими навчальними модулями програми для 5-6 класів" Методист Гикава І.Л.


До уваги працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів району !

24.11.2011 р. (поч. о 9.00.) на базі Чортківського МНВК відбудеться засідання школи становлення професійної майстерності на тему: "Психологічний супровід допрофільної підготовки та профільного навчання" Методист Гикава І.Л.


До уваги педагогів - організаторів шкіл району !

Семінар практикум педагогів - організаторів відбудеться 02.11.2011р. у Сосулівській ЗОШ І-ІІст. Відїзд учасників о 9 год. від зупинки в центрі міста (біля магазину "Все для дому"). Методист Петрів С.М.


До уваги керівників ЗНЗ І-ІІІ ступенів!

Інформаційні листівки "Пробне-2012"не будуть надіслані електронною поштою, а роздруковані будуть у скриньках Ваших шкіл відділу освіти.Забрати терміново.Мачишина В.М.
До уваги керівників навчальних закладів І-ІІІ ступеня!.

Для ознайомлення учнівської молоді з етапами проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році просимо розповсюдити інформаційні листівки "Пробне тестування 2012:читали,чули, знаємо!(формат А-4, з двох сторін)серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів.Ці листівки, підписані випускниками та завірені директорами навчальних закладів, необхідно до 09.11.2011 р.повернути в райметодкабінет.Зміст листівок буде вислано електронною поштою в школу.Мачишина В.М.
Про участь у Всеукраїнському конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» Відповідно до Плану міжнародних та всеукраїнських очно-заочних масові заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік (наказ Міністерства в 18.01.2011 року №37) з 18 по 20 листопада ц.р. у м. Полтаві Українським держави* центром позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром естетично виховання учнівської молоді буде проведений Всеукраїнський конкурс юних гуморист «Посміхнемось щиро Вишні». До участі у конкурсі запрошуються вихованці позашкільних, загальноосвітніх професійно-технічних навчальних закладів віком від 10 до 17 років включно. Заїзд та реєстрація учасників відбудеться 18 листопада ц.р. за адресою: м. Полтаї вул. Шевченка, 96, гуртожиток Полтавського обласного інституту післядипломн педагогічної освіти. Проїзд від залізничного вокзалу «Полтава-Київська»: тролейбусе №1 до зупинки «Вулиця Сінна»; від автовокзалу - тролейбусом або маршрутним та* №6 до зупинки «Вулиця Сінна». Від'їзд учасників конкурсу - 20 листопада ц.р. після 14.00. Просимо завчасі придбати проїзні квитки на зворотний шлях. Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Відповідальність за життя і здоров'я дітей просимо покласти на осіб, і супроводжують. Заявки на участь і необхідну документацію в очному конкурсі, номінація «Вишне усмішки» просимо подати до 31 жовтня 2011 року. Додаткова інформація у Києві: (044) 253-01-05, контактна особа - Герчико Єлизавета Захарівна; у м. Полтаві : (05322) 7-22-12; 7-22-64, контактна особа - Проц Яна Володимирівна.


Зміст

Інформуємо, що Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує про старт П'ятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Головна мета конкурсу - об'єднання зусиль, бачення та досвіду заради відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних та соціальних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської і студентської молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об'єднань.

Звертаємо увагу учасників конкурсу «Добро починається з тебе» на зміни умов конкурсу. По-перше, на відміну від попередніх років, у конкурсі можуть брати участь благодійні проекти, які - повністю або частково - реалізуються з початку календарного року, а не навчального; з січня, а не з вересня. І по-друге, - підсумкові матеріали надсилаються виключно в електронній формі на адресу: (1оЬгокопкигк(а атаіі.сот : приміткою «Конкурс благодійних проектів».

Отже, цьогорічний конкурс проводиться у чотири етапи: • Перший етап (січень 2011 року - лютий 2012 року) - реалізація конкурси* благодійних проектів. • Другий етап (15 лютого 2012 року - 1 березня 2012 року) - надання організатор; підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів. • Третій етап (березень - квітень 2012 року) - оцінювання надісланих на конк} благодійних проектів Національною конкурсною комісією.

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізова (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом конкурс Також у конкурсі можуть брати участь постійно діючі та довготривалі благодійі проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведень конкурсу (1 січня 2011 року - 29 лютого 2012 року). Всі заходи, час проведення ЯКУ виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсно; комісією.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях: • Перша номінація - конкурс серед дитячих колективів загальноосвітні: професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадськи організацій та об'єднань. • Друга номінація - конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальна закладів, молодіжних громадських організацій та об'єднань.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками: • соціальні; • екологічні; • культурологічні.

У кожній номінації в трьох тематичних напрямках (соціальному, екологічном) культурологічному) Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друг та третє місця).

Переможці будуть нагороджені відзнаками, цінними призами та грошовими преміями.

Оцінювання проектів та визначення переможців здійснюється членами Національне конкурсної комісії на підставі відкритої і прозорої процедури, визначеної умовам] Положення про конкурс.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі - 1 березня 2012 року.

З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можні ознайомитися на сайтах: лууулу.икгаіпеЗООО.оге.иа; \у\у\у.сіоЬгі.іп.иа. Консультації за телефоном: (063) 422 39 82, е-таіі: сіоЬгокопкиг5(а),етаі1.сот.


До уваги директорів шкіл

Графік проведення районних олімпіад в розділі "Олімпіади"

До уваги вчителів інформатики

Детальніше [1]До уваги керівників навчальних закладів району та керівників МО!


"На виконання листа управління освіти і науки "Про відзначення 1000-річчя заснування Софійського собору" провести у школах: цикл бесід, лекцій, уроків, годин спілкування, виставок документів, книг з історії Софійського собору. Інформацію про проведену роботу подати у РМК до 30 листопада 2011р.

"На виконання доручення Президента України від 08.04.2011 № 1-1/637 з нагоди 20-ї річниці ратифікації Україною Конвенції про права дитини просимо забезпечити проведення протягом 2011 року у закладах освіти району навчально-виховних заходів на тему"Права людини починаються з прав дитини", про проведену роботу інформувати РМК (Гедеон Л.М.)до 15.12.2011 року


Керівникам ЗНЗ шкіл


У рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Кришталевий жайвір» 19-20 листопада 2011 року у Тернополі буде обласний конкурс української народної пісні «Соловейко», присвячений 140-річчя народження Соломії Крушельницької, співорганізатором якого є управління освіти обласної державної адміністрації.

Для участі у конкурсі представникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів необхідно до 10 жовтня 2011 року надати реєстраційний лист, фонограму одної української народної пісні, яка буде виконуватись у конкурсі, цифрову кольорову фотографію з чіткий обличчя на СО-диску в лабораторію виховної роботи та громадянської освіти Т Громницького,1. т.53-39-59, Барська Н.П.) Учасники очного конкурсу будуть нагороджені дипломами Міжнародного конкурсу.


РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЛИСТ УЧАСНИКА КОНКУРСУ 19-20 лиспютіоа 2011 року


Прізвище, ім'я учасника

Назва дуету,тріо,квартету,квінтету

Дата народження

Вікова категорія

Відомча належність(ЗНЗ, ПНЗ, БК, інше )

Повна домашня адреса (почтовий індекс)учасника/керівника колективу


Контактні телефони

Е-таі1:

Назва пісні,, які виконується

Викладач з вокалу/керівник

Який супровід використовуєте: акомпанемент, фонограма(необхідне підкреслити)

Який музичний інструмент використовуєте

НОСІЇ фОНОГраМ : МD абО СD) (необхідне підкреслити)

Чи потрібне організоване проживання та харчування Супроводжуючий (і)


"----" ---------- рік -------------(підпис)


До уваги вчителів початкових класів та вчителів української мови і літератури

Увага! Нагадуємо, що триває І етап щорічного регіонального конкурсу “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу” серед учнів 4 - 5 класів. Звіт про проведення І етапу Конкурсу за зазначеною формою, копію протоколу підсумкового засідання журі, оформлені відповідно до Положення відгуки переможців І етапу Конкурсу представити в РМК до 16 листопада 2011 року.

Данильчак О.Я., Гевко І.М.


'До уваги вчителів іноземної мови !

Номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»


Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.07.2011, протокол № 1/4-19, Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2012» відбудеться за номінаціями: «Українська мова та література», «Англійська мова», «Біологія», «Етика», «Фізичне виховання».


Центр творчих ініціатив "Клєвєр" запрошує учнів середніх навчальних закладів України взяти участь у наступних мовознавчих конкурсах у 2011-2012 навчальному році:

1. Англійська мова "Greenwich" (greenwich@uclever.com). Письмова заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску надіслати до 3 жовтня 2011 року.

2. Французька мова "Галлус" (gallus@uclever.com). Письмова заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску надіслати до 3 листопада 2011 року.

3. Німецька мова "Орлятко" (orlyatko@uclever.com). Письмова заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску надіслати до 3 листопада 2011 року.

Детальніша інформація про правила проведення конкурсу на сайті http://www.uclever.com.


Методист Волошина Л.І.

Особисті інструменти