Теребовлянська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Адреса, телефони)
(З історії навчального закладу)
Рядок 25: Рядок 25:
==Фотогалерея==
==Фотогалерея==
==З історії навчального закладу==
==З історії навчального закладу==
 +
З ЛІТОПИСУ ШКОЛИ
 +
Будівництво Садівської середньої школи , а з 1990 р.– Теребовлянської загальноосвітньої школи №3,  розпочалося літом 1989 року. Будівництво вів “Райагробуд” (начальник Струнь П.П., виконроб – Ваньо М.І.). Будівництво фінансував радгосп “САДИ” (директор Шеремет П.М., заступник Павук В.В., гол. бухгалтер Курилович В.Д.). Балансова вартість школи у цінах 1991 року – 1 млн. 807 тис. карбованців.
 +
Згідно з планом проектної документації, школа повинна була бути введена в експлуатацію у 1990 році. Але у зв’язку з труднощами із постачанням будівництва будівельними матеріалами, обладнанням, перебоями у фінансуванні , будівництво школи затягнулося аж до 30 грудня 1991, коли був підписаний акт про прийомку школи державною комісією. Велика роль у завершенні будівництва школи належить тодішньому районному керівництву, дирекції радгоспу “Сади”, тодішньому директору школи Пельо І.В.  та завгоспу школи – Гринишину В.М., всім тодішнім вчителям школи.
 +
На честь побудови школи і напередодні її урочистого відкриття , громадою мікрорайону Сади за власні пожертвовання було споруджено капличку Святої Богородиці, посвячення якої відбулося 25 серпня 1991 р.– у перший день незалежної України.У завершенні будівництва школи і офрмленні школи взяли участь підшефні організації: “Райсільгоспхімія”(керівник Янишин В.П., “Агропромтехніка”(керівник Цубера І.Ю.), вчителі, техпрацівники, батьки та учні.
 +
У 1993 році школа була реорганізована в школу з класами з поглибленим вивченням англійської мови.
 +
18 серпня 1994 року директором школи став Бойко В.К.
 +
14 жовтня 1995 року в школі створено товариство “ Сокільський доріст”. Основні напрямки діяльності: національно-патріотичний, спортивно-оздоровчий, туристсько-краєзнавчий..
 +
З 1996 –1997 н.р. школа стає базовою школою району з проблем військово-патріотичного виховання. Школа підписує двохсторонню угоду про співпрацю з 3-ім дивізіном військової частини А-2847.
 +
13 грудня 1996 року до шкільної котельні підведено природний газ. Про це подбали як місцева влада (голова райдержадміністрації Матвійків М.М., мер міста Грод С.С.), так і дирекція радгоспу “Сади”. Завдяки газифікації школи, “голубим паливом” почала користуватися і чимала частина мешканців мікрорайону.
 +
У жовтні 1997 р.,завдяки голові міськради Гроду С.С., школа першою у районі отримала сучасний комп’ютер “Пентіум-133”
 +
18 березня 1998 р. під час урочистостей з нагоди 55-річниці створення З’єднання військової частини А-2847, учні школи виступили із концертною програмою-вітанням. Серед гостей був і перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.
 +
У серпні-вересні 2001 р. в честь святкування 10-річниці незалежності і десятиліття школи проведено переоформлення шкільного вестибюлю у сучасному євродизайні,  коридорів, актового залу завдяки коштам спонсорів та міської ради. 
 +
У березні 2002 р. завдяки спонсору Гавурі М.Й., школа отримала сучасний комп’ютерний клас.
 +
==Наші традиції==
==Наші традиції==
==Творчість учнів==
==Творчість учнів==

Версія 11:11, 13 грудня 2010

Зміст

Назва навчального закладу

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/bf/Гербшкола3.jpg
герб школи
школа№3 м.Теребовля

Теребовлянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов

Адреса, телефони

                        Адреса: 48100, м. Теребовля
                       вул., Шевченка, 188
                       Тел. : (03551)220-39, 643-48
                       Е-mail: School3trb@ukr.net

Адміністрація

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/2/2a/Пельо.jpg
Директор школи Пельо І. В.
                                  Пельо Іван Васильович,     
                                           директор школи,
                               вчитель англійської мови, 
                                 вчитель - методист , випускник 
                                  міжнародних програм академічних
                                і професійних обмінів «Громадські
                                 зв’язки» і «Партнери в освіті»

Фотогалерея

З історії навчального закладу

З ЛІТОПИСУ ШКОЛИ Будівництво Садівської середньої школи , а з 1990 р.– Теребовлянської загальноосвітньої школи №3, розпочалося літом 1989 року. Будівництво вів “Райагробуд” (начальник Струнь П.П., виконроб – Ваньо М.І.). Будівництво фінансував радгосп “САДИ” (директор Шеремет П.М., заступник Павук В.В., гол. бухгалтер Курилович В.Д.). Балансова вартість школи у цінах 1991 року – 1 млн. 807 тис. карбованців. Згідно з планом проектної документації, школа повинна була бути введена в експлуатацію у 1990 році. Але у зв’язку з труднощами із постачанням будівництва будівельними матеріалами, обладнанням, перебоями у фінансуванні , будівництво школи затягнулося аж до 30 грудня 1991, коли був підписаний акт про прийомку школи державною комісією. Велика роль у завершенні будівництва школи належить тодішньому районному керівництву, дирекції радгоспу “Сади”, тодішньому директору школи Пельо І.В. та завгоспу школи – Гринишину В.М., всім тодішнім вчителям школи. На честь побудови школи і напередодні її урочистого відкриття , громадою мікрорайону Сади за власні пожертвовання було споруджено капличку Святої Богородиці, посвячення якої відбулося 25 серпня 1991 р.– у перший день незалежної України.У завершенні будівництва школи і офрмленні школи взяли участь підшефні організації: “Райсільгоспхімія”(керівник Янишин В.П., “Агропромтехніка”(керівник Цубера І.Ю.), вчителі, техпрацівники, батьки та учні. У 1993 році школа була реорганізована в школу з класами з поглибленим вивченням англійської мови. 18 серпня 1994 року директором школи став Бойко В.К. 14 жовтня 1995 року в школі створено товариство “ Сокільський доріст”. Основні напрямки діяльності: національно-патріотичний, спортивно-оздоровчий, туристсько-краєзнавчий.. З 1996 –1997 н.р. школа стає базовою школою району з проблем військово-патріотичного виховання. Школа підписує двохсторонню угоду про співпрацю з 3-ім дивізіном військової частини А-2847. 13 грудня 1996 року до шкільної котельні підведено природний газ. Про це подбали як місцева влада (голова райдержадміністрації Матвійків М.М., мер міста Грод С.С.), так і дирекція радгоспу “Сади”. Завдяки газифікації школи, “голубим паливом” почала користуватися і чимала частина мешканців мікрорайону. У жовтні 1997 р.,завдяки голові міськради Гроду С.С., школа першою у районі отримала сучасний комп’ютер “Пентіум-133” 18 березня 1998 р. під час урочистостей з нагоди 55-річниці створення З’єднання військової частини А-2847, учні школи виступили із концертною програмою-вітанням. Серед гостей був і перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. У серпні-вересні 2001 р. в честь святкування 10-річниці незалежності і десятиліття школи проведено переоформлення шкільного вестибюлю у сучасному євродизайні, коридорів, актового залу завдяки коштам спонсорів та міської ради. У березні 2002 р. завдяки спонсору Гавурі М.Й., школа отримала сучасний комп’ютерний клас.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти