Таурівська ЗОШ І-ІІ ст

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Назва навчального закладу)
(D0tIgQ Cool:) I would say say it exploded my brain..!!)
 
(22 проміжні версії не показані.)
Рядок 1: Рядок 1:
<div style="background-color:#98FB98">
<div style="background-color:#98FB98">
-
==Назва навчального закладу==
+
D0tIgQ Cool:) I would say say it exploded my brain..!!
-
'''Таурівська ЗОШ І-ІІ ступенів'''
+
-
[[Файл:Заболотівська ЗОШ.jpg|300 px Заболотівська ЗОШ]]
+
-
[[Файл:D://1235337282_p1010234.jpg]]
+
==Адреса, телефони==
==Адреса, телефони==
-
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Тернопільська_область Тернопільська область] [http://uk.wikipedia.org/wiki/Чортківський_район Чортківський район]
+
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Тернопільська_область Тернопільська область] [http://uk.wikipedia.org/wiki/Козівський_район Козівський район]
-
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Заболотівка с. Заболотівка]
+
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Таурів с. Таурів]
-
індекс 48562
+
індекс 47622
-
телефон 65-3-40
+
 
 +
телефон 2-44-40
==Адміністрація==
==Адміністрація==
-
Директо школи [[Користувач: Попадюк Ганна|Попадюк Ганна Євгенівна]]
+
Директор школи - [[Користувач: Осів Іван|Осів Іван Олексійович]]
 +
 
 +
Заступник з навчально-виховної роботи -  [[Мовчко Людмила Іванівна]]
 +
 
==Фотогалерея==
==Фотогалерея==
  </div>
  </div>
Рядок 19: Рядок 20:
==З історії навчального закладу==
==З історії навчального закладу==
-
У кожної людини, в кожного міста чи села своя історія. Має свою історію і школа. Для кожної людини школа – це храм знань, колиска розуму, справедливості, добра. Є такий храм і в селі Заболотівка.  
+
Документальні згадки про Таурівську школу починаються із 1848 року. На той час це була парохіяльна однокласова школа.
-
Історичні корені нашої школи сягають більш ніж у сторічну давнину. Десь у кінці ХІХ століття в центрі села було побудоване двокімнатне приміщення, в якому розмістилася сільська школа. Зараз на цьому місці стоїть шкільна майстерня і їдальня.
+
 
-
Історико –мемуарний  збірник  Чортківської округи за 1935 рік подає статистичні відомості про село Заболотівку за 1900  рік:
+
Для реформування шкільної системи в Галичині 2 травня 1873 року був затверджений шкільний статут. Реорганізація Таурівської школи відбулася 17 травня 1874 року. В однокласовій школі з одним вчителем заняття проводилися шість днів на тиждень, протягом трьох годин. Урок тривав півгодини. Вивчалися предмети: читання, читання з переказом, декламація, вправи, письмо-орфографія, каліграфія, рахунки, географія з історією, релігія, гімнастика, співи, рисунки.
-
«У громаді нараховувалося  947 жителів, з них 608 українців, 339 поляків. Школа однокласна. Жило два вчителі».
+
 
-
Після першої світової війни Заболотівка, як і інші землі східної Галичини відійшла до Польщі. В одній із перших декларацій польського уряду від 20 листопада 1918 року йшлося про створення  «загальної, світської,безкоштовної школи, однаково доступної для всіх». Школа стала чотирикласною, діти поляків і діти українців вчилися окремо.  Обов’язковим предметом була релігія. Кожного тижня у школу для викладів приходив римо –католицький ксьондз і греко-католицький священик. Навчання велося на польській і українській мові. Директором школи «за Австрії» був Й. Стеліга. Нова польська  влада призначила директором  вихідця з села Улашківці Гаврилюка Дмитра.
+
Із травня 1886 року школа згадується як двокласова, а з листопада 1894 чотирикласова. Тут працювали чотири вчителі. З 1910 року школа шестикласова, у якій було 8 вчителів. В 1911 році впроваджується польська мова навчання. З 1932 року школа семикласова.
-
Школа знаходилася в старому непристосованому приміщенні. В 1939 році на пожертви членів «Просвіти», учасників хорового та драматичного гуртка , а також жителів села почалося  будівництво  нової школи.  
+
 
-
Школу будували, як кажуть у селі, три влади польська, німецька і радянська. Почали будівництво поляки. В липні 1941 року в село увійшли німці. До 1944 року було побудовано перший поверх, який використовували як склад.  
+
У 1936 році Таурівська школа в документах згадується вже з двома мовами навчання.
-
Нову школу відкрили в 1947 році. (фото 1). Першим директором  було призначено Овчарука М.І.,піонервожатою – Камінник Юзефу. Це була семирічна  школа.
+
У повоєнні роки директорами закладу були: Ревенко Ганна Романівна, Пилипченко Ганна Романівна, Себало В.І., Ротко Іван Трохимович, Ковальова Віра Григорівна, Шимків Василь Михайлович, Петрів Дмитро Матвійович, Бандура Петро Іванович, Базан Олег Євгенович, Колісник Мирон Володимирович, Іваськів Володимир Дмитрович, Сень Євген Михайлович, Бойко Зеновій Миколайович, Дмитрик (Швед) Ганна Йомипівна, Осів Іван Олексійович – з 2007 року й донині.
-
З 1950 по 1958 рік посаду директора  займала  випускниця Кременецького вчительського інституту, уродженка Хмельниччини Онищук (Юрків) Ольга Михайлівна (фото 2).
+
 
-
Вчителі : Келеберда Діна Петрівна, - вчитель російської мови і літератури, родом з Харківської області.  
+
Усі вчителі, які працювали в Таурівській школі у повоєнний і пізніші часи, були фахівцями високої кваліфікації, справжніми педагогами, що любили свою нелегку справу.
-
Карпенко І.І. – вчитель природознавства
+
 
-
Гербут І.М. вчитель математики
+
Багато вчителів, які походили із різних куточків України і були направлені на роботу у Таурівську школу, залишилися в селі, де створили сім’ї: Наталя Павлівна Сімон (Мовчко) з Полтавщини; Богданна Володимирівна Стецько (Басараба) із сусіднього села Плотичі; Ганна Петрівна Мельничук (Любінська) з Вінничини; Надія Михайлівна Білозьорова – з Чернігівщини.
-
Дученчук С.І. вчитель німецької мови
+
 
-
Дісяк М.В. вчитель початкових класів
+
Школа з 50-х років минулого століття розташовувалась у двох будівлях. Нинішнє приміщення споруджене в 1968 році.
-
Сцібан Є. Ю. вчитель початкових класів і музики.
+
 
-
Переважна більшість вчителів були вихідцями з східних областей.
+
Частина учнів, після закінчення Таурівської семирічки, а з 1961 року – восьмирічної школи продовжували навчання у Козлівській середній школі, а з 1981 року здобувають середню освіту в Городищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
-
З 1958 по 1961 рік директором  школи працював Лисак Петро Васильович, який пізніше довгі роки очолював Улашківську середню школу..
+
 
-
20 років з 1961 по 1981 школу очолював Маньовський Володимир  Данилович. За цей час було побудовано приміщення майстерні, нову їдальню , біля школи виріс черешневий сад. В школі діяли різні гуртки. Учасники художньої самодіяльності під керівництвом Сцібан Євстахії Юріївни  займали призові місця на районних і обласних конкурсах. На весь район славився шкільний духовий оркестрпрацювала музична студія (керівник Гедеон Михайло Павлович) (фото 3)  
+
Станом на вересень 2010 року у Таурівській школі навчається 94 учнів у 1-9 класах. Педагогічний колектив складається із 17 вчителів:
-
З 1981 року школу очолював Данилюк Володимир  Петрович, який згодом був призначений завідуючим районного відділу освіти.
+
Осів Іван Олексійович (математика) – директор школи, Белебезєва Ганна Степанівна (початкові класи), Бойко Віктор Зеновійович (математика), Бойко Зеновій Миколайович (фізика), Дрозд Тетяна Володимирівна (педагог-організатор), Козак Ольга Володимирівна (початкові класи), Корбак Іван Іванович(фізичне виховання), Корбак Світлана Валеріївна (педагог-організатор), Мовчко Людмила Іванівна (завуч школи, природознавство,трудове навчання), Мовчко Тетяна Володимирівна (обратворче мистецтво), Митреньга Олена Іванівна (німецька мова), Осів Людмила Іванівна ( біологія, географія ,основи здоров'я), Осів Марія Володимирівна (українська мова та література), Пісьо Іван Іванович (музика), Пісьо Любов Євгенівна (початкові класи), Стратійчук Лідія Василівна (початкові класи), Хома Ольга Володимирів (світова література), Шуст Світлана Михайлівна (історія).
-
З вересня1982 року директором став Подоляк Олег  Петрович, який зробив для школи багато доброго. Стіни школи були обкладені керамічною облицювальною плиткою, завезено нові меблі, класи поповнилися навчальним обладнанням. Зараз Подоляк Олег Петрович - директор  Чортківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 .
+
Серед випускників школи є фахівці, які досягнули значних цспіхів у галузі освіти, науки, техніки, управління підприємством, у військовій справі та інших професіях.
-
11 років школою керував колишній випускник Фойдюк Василь Антонович. Його естафету  прийняли інші випускники школи -  Винничук Олег Володимирович, Микиташ Петро Володимирович . Змінювалися директори  - змінювався і вигляд школи. Було заасфальтовано шкільне подвір’я, поставлена металева огорожа, проведено воду, побудовано газову котельню.
+
 
-
Зараз у школі працює 13 вчителів, 11 із них мають вищу освіту. Шість вчителів мають І категорію. Заступник директора школи з навчально виховної роботи  Баглей Марія Василівна має звання «Старший вчитель». Очолює школу педагог з багаторічним стажем роботи Попадюк Ганна Євгенівна.
+
Праця вчителя була і є складною та жертовною. Адже немає нічого благороднішого, ніж формування з дитини особистості, якій властиві працелюбність, чесність, порядність, патріотизм, висока духовність, прагнення до знань. У цьому процесі роль учителя надзвичайно важлива, і дуже часто особисті якості людини розкриваються завдяки саме шкільному навчанню та вихованню.
-
У педагогічному колективі працює багато  колишніх випускників  школи. Це Баглей Марія Василівна, Фойдюк Василь Антонович, Микиташ Петро Володимирович, Ладан Оксана Петрівна, Попадюк Галина Михайлівна, Винничук Світлана Михайлівна, Маланюк Ольга Петрівна.
+
 
-
У школі склалися і працюють  родинні вчительські династії. Це директор школи Попадюк Ганна Євгенівна і її дочка Винничук Світлана Михайлівна, дочка колишнього директора школи Онищук Ольги Михайлівни Майданик Марія Йосифівна, дочка колишньої вчительки іноземної мови Попадюк Марії Володимирівни Попадюк Галина Михайлівна, дочка колишньої вчительки математики Доскочинської Ірини Михайлівни Федорович Оксана Ярославівна.
+
У складні періоди нашої історії вчитель, разом зі священиком, були тими особистостями, які завжди несли людям правду пізнання та світло освіти, формували національну свідомість та духовність.
-
Учні школи приймають участь в районних предметних олімпіадах, є активними учасниками  Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика. Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ». Вчителі школи є активними учасниками конкурсу  «Вчитель року»
+
 
-
В народі кажуть : «Поки живе школа – живе село». І це дійсно так. Ні один захід в селі не обходиться  буз участі учнів і вчителів. Це відзначення урочистих свят, концертів, урочистих подій.  Зовсім недавно, 1 березня 2009 року в селі відбулося свято, про яке почула вся Україна – урочисто відкривали третій в Україні пам’ятник головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу. Ідея встановити  пам’ятник саме у Заболотівці виникла не  випадково. Адже тут з травня по серпень 1945 року був командний пункт, у якому керував головний командир УПА Роман Шухевич. Пам’ятник  встановлений на подвір’ї школи.(Фото 4)Під час мітингу прозвучала думка про доцільність надати  школі право носити ім’я генерала Шухевича.  
+
Саме зараз роль учителя у формуванні високоморальних, національно свідомих громадян України є дуже важливою. «Слід пам’ятати, що якими є вчителі – такими будуть і діти, а якими будуть діти – таким буде народ, а значить такою буде в майбутньому і наша держава» - таку думку висловила випускниця Таурівської школи, заслужена вчителька України Ярослава Омелянівна Баб’як.
-
Проходять роки, десятиліття. Покоління за поколінням діти вступають до школи, закінчують і відлітають у вир життя. Змінюються вчителі, а школа живе і буде жити, гостинно відкриваючи двері іншим...
+
 
</div>
</div>
<div style="background-color:#98FB98">
<div style="background-color:#98FB98">
 +
==Наші традиції==
==Наші традиції==
Рядок 80: Рядок 82:
'''Свято останнього дзвінка'''
'''Свято останнього дзвінка'''
-
На свято останнього дзвінка до школи запрошується багато гостей: ветерани Великої Вітчизняної війни, батьки. На урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року, директор школи Попадюк Ганна Євгенівна нагороджує похвальними грамотами відмінників навчання, почесними грамотами та дипломами - переможців Всеукраїнських оліімпіад з базових дисциплін, учасників Всеукраїнських конкурсів та змагань, активних у шкільному житті учнів та батьків.
+
На свято останнього дзвінка до школи запрошується багато гостей: ветерани Великої Вітчизняної війни, батьки. На урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року, директор школи Осів Іван Олексійович нагороджує похвальними грамотами відмінників навчання, почесними грамотами та дипломами - переможців оліімпіад з базових дисциплін, учасників конкурсів та змагань, активних у шкільному житті учнів та батьків.
'''Випускний вечір'''
'''Випускний вечір'''
Рядок 90: Рядок 92:
Школа гордиться своїми випускниками . Багато з них здобули вищу освіту, займають певні посади. Серед них – авіаконструктор Бартків Онисим Антонович, інженер Запорізького  автозаводу Попадюк Остап Степанович, колишній військовий, полковник запасу  Попадюк Володимир Антонович, директор Чортківського ВПУ, Павлюк  Богдан Іванович, керуючий  банком Левчук Степан Петрович, заступник  генерального директора російсько – ангольського  підприємства «АлРоса» Гут Володимир Дмитрович і багато інших – лікарів, вчителів, працівників сільського господарства і просто хороших людей.
Школа гордиться своїми випускниками . Багато з них здобули вищу освіту, займають певні посади. Серед них – авіаконструктор Бартків Онисим Антонович, інженер Запорізького  автозаводу Попадюк Остап Степанович, колишній військовий, полковник запасу  Попадюк Володимир Антонович, директор Чортківського ВПУ, Павлюк  Богдан Іванович, керуючий  банком Левчук Степан Петрович, заступник  генерального директора російсько – ангольського  підприємства «АлРоса» Гут Володимир Дмитрович і багато інших – лікарів, вчителів, працівників сільського господарства і просто хороших людей.
<div style="background-color:#98FB98">
<div style="background-color:#98FB98">
-
== Кадрове забезпечення Заболотівської ЗОШ І-ІІ ступенів==
+
== Кадрове забезпечення Таурівської ЗОШ І-ІІ ступенів==
[[Файл:Колектив Таурівської ЗОШ copy.jpg|300 px]]
[[Файл:Колектив Таурівської ЗОШ copy.jpg|300 px]]
-
[[Користувач:Осів Іван|Осів Іван Олексійович]]
 
 +
1. Белебезєва Ганна Степанівна – початкові класи
 +
 +
2. Бойко Віктор Зеновійович – матеметика
 +
 +
3. Бойко  Зеновій Миколайович – фізика
 +
 +
4. Дрозд Тетяна Володимирівна – педагог -організатор
 +
 +
5. Козак Ольга Володимирівна – початкові класи
 +
 +
6. Корбак Іван Іванович – фізичне виховання
 +
 +
7. Корбак Світлана Валеріївна – педагог- організатор
 +
 +
8. Митреньга Олена Іванівна – німецька мова
 +
 +
9. Мовчко Людмила Іванівна – природознавство
 +
 +
10. Мовчко Тетяна Володимирівна – образотворче мистецтво
 +
 +
11. Лосик Галина Михайлівна – англійська мова
 +
 +
12. Осів Іван Олексійович – математика
 +
 +
13. Осів Людмила Іванівна – біологія, географія
 +
 +
14. Осів Марія Володимирівна – українська мова і література
 +
 +
15. Пісьо Іван Іванович – музичне мистецтво
 +
 +
16. Пісьо Люба Євгенівна – початкові класи
 +
 +
17. Стратійчук Ліда Василівна – початкові класи
 +
 +
18. Хома Ольга Володимирівна – світова література
 +
 +
19. Шуст Світлана Михайлівна – історія, географія
-
[[Категорія:Козова Вікі]]
+
[[Категорія:КозоваВікі]]
[[Категорія:Навчальний заклад]]
[[Категорія:Навчальний заклад]]

Поточна версія на 03:49, 12 лютого 2012

D0tIgQ Cool:) I would say say it exploded my brain..!!

Зміст

Адреса, телефони

Тернопільська область Козівський район с. Таурів

індекс 47622

телефон 2-44-40

Адміністрація

Директор школи - Осів Іван Олексійович

Заступник з навчально-виховної роботи - Мовчко Людмила Іванівна

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Документальні згадки про Таурівську школу починаються із 1848 року. На той час це була парохіяльна однокласова школа.

Для реформування шкільної системи в Галичині 2 травня 1873 року був затверджений шкільний статут. Реорганізація Таурівської школи відбулася 17 травня 1874 року. В однокласовій школі з одним вчителем заняття проводилися шість днів на тиждень, протягом трьох годин. Урок тривав півгодини. Вивчалися предмети: читання, читання з переказом, декламація, вправи, письмо-орфографія, каліграфія, рахунки, географія з історією, релігія, гімнастика, співи, рисунки.

Із травня 1886 року школа згадується як двокласова, а з листопада 1894 – чотирикласова. Тут працювали чотири вчителі. З 1910 року школа шестикласова, у якій було 8 вчителів. В 1911 році впроваджується польська мова навчання. З 1932 року школа семикласова.

У 1936 році Таурівська школа в документах згадується вже з двома мовами навчання. У повоєнні роки директорами закладу були: Ревенко Ганна Романівна, Пилипченко Ганна Романівна, Себало В.І., Ротко Іван Трохимович, Ковальова Віра Григорівна, Шимків Василь Михайлович, Петрів Дмитро Матвійович, Бандура Петро Іванович, Базан Олег Євгенович, Колісник Мирон Володимирович, Іваськів Володимир Дмитрович, Сень Євген Михайлович, Бойко Зеновій Миколайович, Дмитрик (Швед) Ганна Йомипівна, Осів Іван Олексійович – з 2007 року й донині.

Усі вчителі, які працювали в Таурівській школі у повоєнний і пізніші часи, були фахівцями високої кваліфікації, справжніми педагогами, що любили свою нелегку справу.

Багато вчителів, які походили із різних куточків України і були направлені на роботу у Таурівську школу, залишилися в селі, де створили сім’ї: Наталя Павлівна Сімон (Мовчко) – з Полтавщини; Богданна Володимирівна Стецько (Басараба) – із сусіднього села Плотичі; Ганна Петрівна Мельничук (Любінська) – з Вінничини; Надія Михайлівна Білозьорова – з Чернігівщини.

Школа з 50-х років минулого століття розташовувалась у двох будівлях. Нинішнє приміщення споруджене в 1968 році.

Частина учнів, після закінчення Таурівської семирічки, а з 1961 року – восьмирічної школи продовжували навчання у Козлівській середній школі, а з 1981 року здобувають середню освіту в Городищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Станом на вересень 2010 року у Таурівській школі навчається 94 учнів у 1-9 класах. Педагогічний колектив складається із 17 вчителів: Осів Іван Олексійович (математика) – директор школи, Белебезєва Ганна Степанівна (початкові класи), Бойко Віктор Зеновійович (математика), Бойко Зеновій Миколайович (фізика), Дрозд Тетяна Володимирівна (педагог-організатор), Козак Ольга Володимирівна (початкові класи), Корбак Іван Іванович(фізичне виховання), Корбак Світлана Валеріївна (педагог-організатор), Мовчко Людмила Іванівна (завуч школи, природознавство,трудове навчання), Мовчко Тетяна Володимирівна (обратворче мистецтво), Митреньга Олена Іванівна (німецька мова), Осів Людмила Іванівна ( біологія, географія ,основи здоров'я), Осів Марія Володимирівна (українська мова та література), Пісьо Іван Іванович (музика), Пісьо Любов Євгенівна (початкові класи), Стратійчук Лідія Василівна (початкові класи), Хома Ольга Володимирів (світова література), Шуст Світлана Михайлівна (історія). Серед випускників школи є фахівці, які досягнули значних цспіхів у галузі освіти, науки, техніки, управління підприємством, у військовій справі та інших професіях.

Праця вчителя була і є складною та жертовною. Адже немає нічого благороднішого, ніж формування з дитини особистості, якій властиві працелюбність, чесність, порядність, патріотизм, висока духовність, прагнення до знань. У цьому процесі роль учителя надзвичайно важлива, і дуже часто особисті якості людини розкриваються завдяки саме шкільному навчанню та вихованню.

У складні періоди нашої історії вчитель, разом зі священиком, були тими особистостями, які завжди несли людям правду пізнання та світло освіти, формували національну свідомість та духовність.

Саме зараз роль учителя у формуванні високоморальних, національно свідомих громадян України є дуже важливою. «Слід пам’ятати, що якими є вчителі – такими будуть і діти, а якими будуть діти – таким буде народ, а значить такою буде в майбутньому і наша держава» - таку думку висловила випускниця Таурівської школи, заслужена вчителька України Ярослава Омелянівна Баб’як.

Наші традиції

Свято першого дзвоника

1 вересня відбувається зустріч дітей зі школою, вчителями, однокласниками. На урочистій лінійці лунає перший дзвінок, який запрошує учнів до нового навчального року.

День учителя

Цього дня учні школи вітають своїх вчителів із професійним святом, готують для них концерт, стінгазети, фотовиставки. Багато посмішок, квітів, щирих теплих слів дарують діти своїм улюбленим учителям - це є найдорожчий подарунок для всього колективу школи.

Фольклорні свята

На початку грудня вчителі української мови та літератури запрошують учнів та батьків школи на традиційні різдвяні українські свята. Готуються тематичні вистави та ігри. З піснями, танцями, колядками, щедрівками знайомлять учнів та гостей. Свята Калити, Святого Миколая і Різдва залишаються у пам'яті кожного надовго.

Новорічне свято

Новорічне свято - найулюбленіше свято учнів школи. Для молодших школярів учні 8-9-х класів готують мандрівку до новорчної казки, класні кімнати облаштовують казковими елементами і проводять з дітьми різноманітні конкурси, де вони розкривають свої таланти, отримують подарунки та призи від Діда Мороза та Снігуроньки. Старшокласники також готують для вчителів та учнів школи святкову виставу, після якої розважаються на дискотеці. Під час свята проходить виставка - конкурс "Замість ялинки-букет", до якої заздалегідь готуються всі класи.

День закоханих

14 лютого в школі святкують День закоханих. Працює святкова пошта, послугами якої всі діти можуть висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учні школи запрошуються на концерт.

Свято 8 Березня

У цей день учні нашої школи вітають усіх дівчат, жінок, рідних. Хлопці дарують дівчатам сувеніри, готують святкові газети та велику фотовиставку.

Прощання з буквариком

Це свято для першокласників. У цей день наші найменшіі учні прощаються зі своїм першим підручником - Букварем! На свято запрошуються батьки, вчителі та адміністрація школи. Наші маленькі друзі розповідають, чому їх навчив перший підручник та як вони готуються до зустрічі нових знань.

Свято останнього дзвінка

На свято останнього дзвінка до школи запрошується багато гостей: ветерани Великої Вітчизняної війни, батьки. На урочистій лінійці, присвяченій закінченню навчального року, директор школи Осів Іван Олексійович нагороджує похвальними грамотами відмінників навчання, почесними грамотами та дипломами - переможців оліімпіад з базових дисциплін, учасників конкурсів та змагань, активних у шкільному житті учнів та батьків.

Випускний вечір

Це душевне, тепле, дуже зворушливе і трошки сумне свято, бо школа прощається з випускниками. На святі випускникам вручаються атестати, лунають вітання адміністрації школи, вчителів, батьків, гостей, побажання йти по життю з високо піднятою головою, досягати поставлених цілей, бути гідними громадянами України, і, звичайно, ніколи не забувати школу, яка дала їм путівку в життя.

Творчість учнів

Ми гордимося

Школа гордиться своїми випускниками . Багато з них здобули вищу освіту, займають певні посади. Серед них – авіаконструктор Бартків Онисим Антонович, інженер Запорізького автозаводу Попадюк Остап Степанович, колишній військовий, полковник запасу Попадюк Володимир Антонович, директор Чортківського ВПУ, Павлюк Богдан Іванович, керуючий банком Левчук Степан Петрович, заступник генерального директора російсько – ангольського підприємства «АлРоса» Гут Володимир Дмитрович і багато інших – лікарів, вчителів, працівників сільського господарства і просто хороших людей.

Кадрове забезпечення Таурівської ЗОШ І-ІІ ступенів

300 px


1. Белебезєва Ганна Степанівна – початкові класи

2. Бойко Віктор Зеновійович – матеметика

3. Бойко Зеновій Миколайович – фізика

4. Дрозд Тетяна Володимирівна – педагог -організатор

5. Козак Ольга Володимирівна – початкові класи

6. Корбак Іван Іванович – фізичне виховання

7. Корбак Світлана Валеріївна – педагог- організатор

8. Митреньга Олена Іванівна – німецька мова

9. Мовчко Людмила Іванівна – природознавство

10. Мовчко Тетяна Володимирівна – образотворче мистецтво

11. Лосик Галина Михайлівна – англійська мова

12. Осів Іван Олексійович – математика

13. Осів Людмила Іванівна – біологія, географія

14. Осів Марія Володимирівна – українська мова і література

15. Пісьо Іван Іванович – музичне мистецтво

16. Пісьо Люба Євгенівна – початкові класи

17. Стратійчук Ліда Василівна – початкові класи

18. Хома Ольга Володимирівна – світова література

19. Шуст Світлана Михайлівна – історія, географія
Особисті інструменти