Олімпіади Чортківського району
Матеріал з ТерноВікі
Рядок 10: | Рядок 10: | ||
ІІІм. Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІст. | ІІІм. Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІст. | ||
+ | |||
10 клас І м. Цвєткова Оксана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | 10 клас І м. Цвєткова Оксана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||
+ | |||
ІІм. -Гуменюк Вадим - Чортківсьа гімназія ім М.Шашкевича | ІІм. -Гуменюк Вадим - Чортківсьа гімназія ім М.Шашкевича | ||
+ | |||
ІІм.-Мацишин Марія - Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІм.-Мацишин Марія - Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
11 клас І м.- Кульба Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 клас І м.- Кульба Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
Ім.- Лозінська наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№7 | Ім.- Лозінська наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№7 | ||
+ | |||
ІІІм. Атаманчук Тамара - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | ІІІм. Атаманчук Тамара - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | ||
Рядок 21: | Рядок 27: | ||
8 клас - Ім.-Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | 8 клас - Ім.-Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ||
+ | |||
ІІм. -Скрипник Маркіян - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича | ІІм. -Скрипник Маркіян - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича | ||
+ | |||
ІІІм. - Головенчак Василь - Косівська ЗОШ І-ІІІст. | ІІІм. - Головенчак Василь - Косівська ЗОШ І-ІІІст. | ||
- | ІІІм. - Маслюк Олена - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | + | |
+ | ІІІм. - Маслюк Олена - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||
+ | |||
9 клас - Ім. -Боцян Ольга -Бичківська ЗОШ І-ІІ ст. | 9 клас - Ім. -Боцян Ольга -Бичківська ЗОШ І-ІІ ст. | ||
+ | |||
ІІм -Рожанська Наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ІІм -Рожанська Наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ||
ІІм. -Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст. | ІІм. -Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІм. - Мазур Аліна -Базарська ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІІм. - Мазур Аліна -Базарська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
10 клас Ім. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | 10 клас Ім. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ||
+ | |||
ІІм.- Тупісь Віктор - Ягільницька ЗОШ І=-ІІІ ст. | ІІм.- Тупісь Віктор - Ягільницька ЗОШ І=-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІм.-Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ІІІм.-Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||
11 клас - Ім. -Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича | 11 клас - Ім. -Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича | ||
+ | |||
ІІм.- Лапуть Василь - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІм.- Лапуть Василь - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІм - Ратушняк Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ІІІм - Ратушняк Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||
Рядок 39: | Рядок 56: | ||
7 клас Ім.- Гусак Ірина - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 7 клас Ім.- Гусак Ірина - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | ||
+ | |||
ІІм.- Капустинський Віктор - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІм.- Капустинський Віктор - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІм. - Мероник Тетяна - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ІІІм. - Мероник Тетяна - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ||
+ | |||
8 клас Ім. - Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | 8 клас Ім. - Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ||
+ | |||
ІІм. -Фукалюк Олег - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІм. -Фукалюк Олег - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІ м. - Штогрин Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ІІІ м. - Штогрин Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ||
+ | |||
9 клас Ім. - Синишин Руслан - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | 9 клас Ім. - Синишин Руслан - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ||
+ | |||
ІІм.- Жаб"юк Марія - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ІІм.- Жаб"юк Марія - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ||
+ | |||
ІІм - Франків Ростислав - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІм - Франків Ростислав - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
- | ІІІм. - Демкович Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | + | |
+ | ІІІм. - Демкович Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
10клас Ім. - Міщанчук Віктор - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | 10клас Ім. - Міщанчук Віктор - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 | ||
+ | |||
ІІм. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ІІм. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 | ||
+ | |||
ІІІм. - Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ІІІм. - Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 | ||
+ | |||
11 клас І м.- Волянська Іванна - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 11 клас І м.- Волянська Іванна - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІм. Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ІІм. Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича | ||
+ | |||
ІІІм. - Кіндрат Юрій - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | ІІІм. - Кіндрат Юрій - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст. | ||
+ | |||
ІІІм. - Гоба Роман - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ІІІм. - Гоба Роман - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 | ||
Версія 11:10, 27 листопада 2012
Призери районної олімпіади з правознавства (2012р.)
9 клас
Ім.- Синишин Андрій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
ІІм.- Франків Тетяна - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм.-Барчук Юлія - Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм. Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІст.
10 клас І м. Цвєткова Оксана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
ІІм. -Гуменюк Вадим - Чортківсьа гімназія ім М.Шашкевича
ІІм.-Мацишин Марія - Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.
11 клас І м.- Кульба Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ім.- Лозінська наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст.№7
ІІІм. Атаманчук Тамара - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Призери районної олімпіади з історії (2012р.)
8 клас - Ім.-Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
ІІм. -Скрипник Маркіян - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
ІІІм. - Головенчак Василь - Косівська ЗОШ І-ІІІст.
ІІІм. - Маслюк Олена - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
9 клас - Ім. -Боцян Ольга -Бичківська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІм -Рожанська Наталія - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ІІм. -Капустинський Василь - Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст.
ІІІм. - Мазур Аліна -Базарська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 клас Ім. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
ІІм.- Тупісь Віктор - Ягільницька ЗОШ І=-ІІІ ст.
ІІІм.-Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
11 клас - Ім. -Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича
ІІм.- Лапуть Василь - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм - Ратушняк Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Призери районної олімпіади з географії (2012р.)
7 клас Ім.- Гусак Ірина - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ІІм.- Капустинський Віктор - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм. - Мероник Тетяна - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича
8 клас Ім. - Німанчук Віталій - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
ІІм. -Фукалюк Олег - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ м. - Штогрин Павло - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
9 клас Ім. - Синишин Руслан - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
ІІм.- Жаб"юк Марія - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича
ІІм - Франків Ростислав - Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм. - Демкович Галина - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10клас Ім. - Міщанчук Віктор - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
ІІм. - Сухінська Діана - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
ІІІм. - Юрчак Владислав - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
11 клас І м.- Волянська Іванна - Білівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІм. Івасюк Христина - Чортківська гімназія ім.М.Шашкевича
ІІІм. - Кіндрат Юрій - Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІм. - Гоба Роман - Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
Переможці
Призери олімпіад з хімії - 2012
7 клас
І місце - Гузік У.В. (Джуринськослобідківська ЗОШ І-ІІ ст.);
ІІ місце - Ушій В.О. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2);
ІІІ місце - Чинкалюк О.П. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5); Каплунова А.С. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.).
8 клас
І місце - Скрипник М.І. (Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича);
ІІ місце - Штогрин П.П. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7); Антонюк С.Я. (Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст.);
ІІІ місце - Поповська А.Ю. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Кубасова К.С. (Білобожницька ЗОШ І-ІІІ ст.).
9 клас
І місце - Синишин А.Р. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7);
ІІ місце - Євсюков В.Ю. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Недокус А.О. (Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича);
ІІІ місце - Демкович А.Є. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5); Рожанська Н.П. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6); Калюжна А.С. (Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.).
10 клас
І місце - Недокус О.О. (Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича);
ІІ місце - Міщанчук В.А. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Старовойт Ю.Є. (Чортківська ЗО школа - інтернат);
ІІІ місце - Боднарчук В.В. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6); Стефанчук С.С. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7); Юрчак В.В. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5).
11 клас
І місце - Хорощак К.С. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4);
ІІ місце - Бунікевич О.І. (Великочорнокінецька ЗОШ І-ІІІ ст.); Михальчук Х.Д. (Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича);
ІІІ місце - Атаманчук Т.М. (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Кульба Г.Б. (Білівська ЗОШ і-ІІІ ст.); Лапуть В.Д. (Джуринська ЗОШ І-ІІІ ст.).