Нараївська ЗОШ І-ІІІ ст.
Матеріал з ТерноВікі
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
Вчитель інформатики - [[Користувач:Сеник Ольга|Сеник Ольга Петрівна]] | Вчитель інформатики - [[Користувач:Сеник Ольга|Сеник Ольга Петрівна]] | ||
<br>Вчитель фізики - [[Користувач:Проскуренко Софія Михайлівна|Проскуренко Софія Михайлівна]] | <br>Вчитель фізики - [[Користувач:Проскуренко Софія Михайлівна|Проскуренко Софія Михайлівна]] | ||
+ | <br>Вчитель математики- [[Користувач:Сеник Ольга|Сеник Ольга Петрівна]] | ||
+ | <br>Вчитель математики- [[Користувач:Здебська Катерина Григорівна|Здебська Катерина Григорівна]] | ||
+ | <br>Вчитель математики- [[Користувач:Сімора Ольга Михайлівна|Сімора Ольга Михайлівна]] | ||
<br>Вчитель зарубіжної літератури - [[Користувач:Хименець Лілія Володимирівна|Хименець Лілія Володимирівна]] | <br>Вчитель зарубіжної літератури - [[Користувач:Хименець Лілія Володимирівна|Хименець Лілія Володимирівна]] | ||
<br>Вчитель зарубіжної літератури - [[Користувач:Окопна Ольга Василівна|Окопна Ольга Василівна]] | <br>Вчитель зарубіжної літератури - [[Користувач:Окопна Ольга Василівна|Окопна Ольга Василівна]] | ||
Рядок 19: | Рядок 22: | ||
<br>Вчитель географії - [[Користувач:Красниця Ярослава Григорівна|Красниця Ярослава Григорівна]] | <br>Вчитель географії - [[Користувач:Красниця Ярослава Григорівна|Красниця Ярослава Григорівна]] | ||
<br>Вчитель хімії - [[Користувач:Гладка Оксана Едуардівна|Гладка Оксана Едуардівна]] | <br>Вчитель хімії - [[Користувач:Гладка Оксана Едуардівна|Гладка Оксана Едуардівна]] | ||
- | <br>Вчитель | + | <br>Вчитель біології- [[Користувач:Фортуна Галина Василівна|Фортуна Галина Василівна]] |
+ | <br>Вчитель фізичного виховання - [[Користувач:Савочка Ярослав Іванович|Савочка Ярослав Іванович]] | ||
<br>Вчитель історії - [[Користувач:Окопний Михайло Степанович|Окопний Михайло Степанович]] | <br>Вчитель історії - [[Користувач:Окопний Михайло Степанович|Окопний Михайло Степанович]] | ||
- | <br>Вчитель | + | <br>Вчитель образотворчого мистецтва - [[Користувач:Окопна Ольга Василівна|Окопна Ольга Василівна]] |
- | <br>Вчитель | + | <br>Вчитель технологій- [[Користувач:Красниця Ігор Степанович|Красниця Ігор Степанович]] |
+ | <br>Вчитель військової підготовки - [[Користувач:Савочка Ярослав Іванович|Савочка Ярослав Іванович]] | ||
+ | <br>Вчитель медико-санітарної підготовки- [[Користувач:Хименець Лілія Володимирівна|Хименець Лілія Володимирівна]] | ||
<br>Вчитель англ.мови - [[Користувач:Горен Світлана Євгенівна|Горен Світлана Євгенівна]] | <br>Вчитель англ.мови - [[Користувач:Горен Світлана Євгенівна|Горен Світлана Євгенівна]] | ||
<br>Вчитель англ.мови - [[Користувач:Стасюк Юлія Володимирівна|Стасюк Юлія Володимирівна]] | <br>Вчитель англ.мови - [[Користувач:Стасюк Юлія Володимирівна|Стасюк Юлія Володимирівна]] | ||
- | <br>Вчитель | + | <br>Вчитель музичної культури - [[Користувач:Пашуля Олег Володимирович|Пашуля Олег Володимирович]] |
+ | <br>Вчитель початкових класів- [[Користувач:Шадура Світлана Степанівна|Шадура Світлана Степанівна]] | ||
+ | <br>Вчитель початкових класів- [[Користувач:Джуравська Марія Ільївна|Джуравська Марія Ільївна]] | ||
+ | <br>Вчитель початкових класів- [[Користувач:Ребрик Ольга Миколаївна|Ребрик Ольга Миколаївна]] | ||
+ | <br>Вчитель початкових класів- [[Користувач:Красниця Марія Йосипівна|Красниця Марія Йосипівна]] | ||
<br>Педагог-організатор - [[Користувач:Фортуна Любов Ярославівна|Фортуна Любов Омелянівна]] | <br>Педагог-організатор - [[Користувач:Фортуна Любов Ярославівна|Фортуна Любов Омелянівна]] | ||
==Фотогалерея== | ==Фотогалерея== |
Версія 11:37, 26 січня 2011
Зміст |
Назва навчального закладу
Нараївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Адреса, телефони
с. Нараїв, Бережанський район, Тернопільська область тел. (03548)3-71-82
Адміністрація
Директор школи: Сімора Ольга Михайлівна
Заст.директора по навчальній роботі: Здебська Катерина Григорівна
Заст.директора по виховній роботі: Гладка Оксана Едуардівна
Педагогічний колектив
Вчитель інформатики - Сеник Ольга Петрівна
Вчитель фізики - Проскуренко Софія Михайлівна
Вчитель математики- Сеник Ольга Петрівна
Вчитель математики- Здебська Катерина Григорівна
Вчитель математики- Сімора Ольга Михайлівна
Вчитель зарубіжної літератури - Хименець Лілія Володимирівна
Вчитель зарубіжної літератури - Окопна Ольга Василівна
Вчитель вчитель укр.мови та літератури - Яремчук Любов Омелянівна
Вчитель вчитель укр.мови та літератури - Лозинська Марія Григорівна
Вчитель укр.мови та літератури - Окопна Ольга Василівна
Вчитель географії - Красниця Ярослава Григорівна
Вчитель хімії - Гладка Оксана Едуардівна
Вчитель біології- Фортуна Галина Василівна
Вчитель фізичного виховання - Савочка Ярослав Іванович
Вчитель історії - Окопний Михайло Степанович
Вчитель образотворчого мистецтва - Окопна Ольга Василівна
Вчитель технологій- Красниця Ігор Степанович
Вчитель військової підготовки - Савочка Ярослав Іванович
Вчитель медико-санітарної підготовки- Хименець Лілія Володимирівна
Вчитель англ.мови - Горен Світлана Євгенівна
Вчитель англ.мови - Стасюк Юлія Володимирівна
Вчитель музичної культури - Пашуля Олег Володимирович
Вчитель початкових класів- Шадура Світлана Степанівна
Вчитель початкових класів- Джуравська Марія Ільївна
Вчитель початкових класів- Ребрик Ольга Миколаївна
Вчитель початкових класів- Красниця Марія Йосипівна
Педагог-організатор - Фортуна Любов Омелянівна