Милівецька ЗОШ I-II ст.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Адреса, телефони)
Рядок 17: Рядок 17:
==Адміністрація==
==Адміністрація==
-
Директор школи - Скриник Богдан Львович.  
+
'''Директор школи''' - Скриник Богдан Львович.  
Освіта вища. Вчитель біології та хімії. Відмінник освіти України. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії".
Освіта вища. Вчитель біології та хімії. Відмінник освіти України. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії".
Рядок 23: Рядок 23:
-
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Рисак Марія Олексіївна.  
+
'''Заступник директора школи з навчально-виховної роботи''' Рисак Марія Олексіївна.  
Вчитель української мови та літератури. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Стаж педагогічної роботи - 16років. Стаж керівної діяльності - 3роки.
Вчитель української мови та літератури. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Стаж педагогічної роботи - 16років. Стаж керівної діяльності - 3роки.

Версія 11:18, 10 грудня 2010

Зміст

Назва навчального закладу

Милівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/a/a4/Милівецька_ЗОШ_І-ІІ_ступенів..jpg

Адреса, телефони

Тернопільська обл.,

Чортківський р-н.,

с. Милівці

Телефон школи 6-53-38

Телефон директора 0962103044

Адміністрація

Директор школи - Скриник Богдан Львович.

Освіта вища. Вчитель біології та хімії. Відмінник освіти України. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Звання "старший вчитель". Стаж педагогічної роботи - 45років.


Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Рисак Марія Олексіївна.

Вчитель української мови та літератури. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Стаж педагогічної роботи - 16років. Стаж керівної діяльності - 3роки.

Фотогалерея

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/3a/Емблема_Милівецької_ЗОШ_І-ІІ.jpg
Емблема Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів


З історії навчального закладу

Окрасою кожного села з давніх давен була школа – скарбниця мудрості, любові і доброти. В Милівцях школа була заснована у 1886 році. На той час село належало до Заліщицького повіту. 26 червня 1886 року шкільна округова рада ухвалила заснування в Милівцях школи-філії, яка належала до місцевої школи села Лисівці.

На підставі резолюції сейму 2 квітня 1892 року крайова шкільна рада прийняла рішення про зміну статусу філіальної школи в Милівцях на місцеву. В цей час була створена в селі шкільна місцева рада. Шкільна окружна рада в Заліщиках затвердила її головою пана Короля Герінгера, місцевого властителя. Проте він не сприяв розвитку школи в селі. Громада 5 років збирала гроші на будівництво нової школи, діти ж навчалися в одній тісній та холодній кімнаті.

Постановою від 23 квітня 1907 року однокласову школу змінено на двокласову, збільшилась кількість вчителів. Будівництво школи так і не проводилося, хоч громада на це збирала кошти. В зв’язку з хворобою пана Герінгера в 1907 році були проведені вибори шкільної місцевої ради. Після цього розпочалося будівництво нової школи, на місці якої тепер побудовано медпункт. Керував будівництвом місцевий майстер Антон П’ясецький. За переказами, в цей час у Милівцях вчителював добродій Сохацький з дружиною. Ці вчителі досягли високого рівня навчання сільських дітей.

В 1912 році було побудовано нову школу. Навчання проводилося на двох мовах: українській і польській до 1939 року. Навчанням і вихованням дітей в цей період займалися сестри-законниці Розалія Яницька і Марія Приємська. В 1939 році директором школи було призначено Лопушинську, вчителями Богдана Івасіва, Тадея і Мечислава Чайковських. Школа була двокласовою. В кожному класі навчалися два роки, навчання було організоване в дві зміни. В 1942-1943 р.р. вчителювали Надія Андрейців і Павло Щебаловський, котрий проводив велику просвітницьку роботу, керував церковним хором, малював.

У 1944-1945 р.р. директором навчального закладу був Федорович. Вчителювали Ліда Олександрівна Костелян, Рая Василівна Риштаненко, Софія Ващенко, Марія Зимня.

З 1946 року – школа семирічна. Крім школи для навчання використовувались хати в селі. В 1956 р. добудовано ще дві класні кімнати на 36 учнів кожна і коридор. Директором школи в цей час був Олександр Васильович Здоров.

У повоєнний період директорами школи були Петро Михайлович Гановський, Олександр Васильович Здоров, Мотря Павлівна Валюх, Орест Данилович Карабін, Євген Михайлович Гульчак, Василь Васильович Павликівський, Марія Антонівна Салевич.

З вересня 1974 року директором школи в селі Милівці став Богдан Львович Скриник. Ще зовсім юним у свої 28 років він очолив педагогічний колектив і розпочав у цьому ж 1974 році будівництво нової школи. 24 серпня 1978 року було здано в експлуатацію новий двоповерховий навчальний заклад на 192 учнівських місць, в якому – 10 класних кімнат, спортивний зал, майстерня, бібліотека, три препараторських та їдальня на 72 посадкових місця. Загальна площа школи – 1220,20 м2 .

За рейтингом серед шкіл району школа неодноразово займала призові місця. На даний час у школі навчається 101 учень , працює 14 педагогів, з них 3 вчителі – спеціалісти вищої категорії, відмінники освіти України, 7 вчителів – спеціалісти першої категорії, 1 вчитель другої категорії і 3 – спеціалісти .

Слід згадати також про родинні учительські династії. Вчитель української мови та літератури Пасечка О.М., обравши професію своєї матері Ричаківської М.С., уже 24 роки навчає підростаюче покоління рідної мови. У школі працює також її чоловік Пасечка В. В. 27 років працюють у даній школі вчителі математики Квас О. В. та Квас Г.Р. Два роки тому влилась у педагогічний колектив і їх дочка Рисак М.О. Винничук Г.К. 19 років викладає у початкових класах. У цьому році, закінчивши педагогічне училище, у школу прийшла на роботу її дочка Винничук О.О. Випускники часто повертаються у стіни рідної школи на роботу. Так можна сказати про вчителів початкових класів Куртяк Г.Б. та Солтис Н.Я., вчителя образотворчого мистецтва Ткачика В.М., вчителя інформатики Винничук О.О. та педагога-організатора Мороз Г.В.

На сучасному етапі учні школи регулярно беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, є активними учасниками конкурсу знавців рідної мови імені П. Яцика. В школі діють предметні гуртки, створено танцювальний колектив, організовано станицю ім. Марусі Чурай молодіжного товариства «Сокіл».

У 2007-2008 н.р. за рейтингом серед шкіл району школа зайняла перше місце серед закладів І-ІІ ступенів .

Весь педагогічний колектив гордиться своїми учнями та випускниками, прагне створити атмосферу доброти, взаєморозуміння, затишку і співпраці.

Наші традиції

Творчість учнів

Виявляти та розвивати творчі здібності і таланти кожної дитини – одне з основних завдань педагогічного колективу школи. З цією метою проводиться значна робота з обдарованими дітьми і талановитою молоддю.

Робота проводиться в різних напрямках. Вчитель української мови та літератури Пасечка О. М. регулярно залучає учнів до участі в конкурсах «Об’єднаймося ж, брати мої», «Вір. В майбутнє твоє, Україно», «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Учні4-5класів беруть участь у конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Організаторами шкільного етапу даного конкурсу є вчитель української мови та літератури Рисак М. О. та вчитель початкових класів Винничук Г. К.

Значна робота проводиться в школі з екологічного виховання. Вчитель біології Скриник Б. Л. залучає учнів до участі в трудовій акції «Парад квітів біля школи», «Галерея кімнатних рослин». У школі організовано екологічну агітбригаду «Надія», що неодноразово була переможцем обласного етапу конкурсу екологічних агітбригад.

Традиційно школа бере участь у конкурсах малюнків: «Увага! Діти на дорозі», «За Волю і Честь!», «Діти за чисту енергію» та у конкурсі малюнків на антиСНІДівську тематику, часто займаючи призові місця. Велика заслуга тут вчителя образотворчого мистецтва Ткачика В. М. , який вчасно виявляє здібності до малювання.

Вчитель трудового навчання Квас Г. Р. залучає дітей до виготовлення сувенірів, прикрас. Учні брали участь в конкурсах «Овації» у номінації «Українська народна іграшка» та «Об’єднаймося ж, брати мої».

Ми гордимося

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/65/Досягнення_Милівецької_ЗЛШ_І-ІІ.jpg


Екологічна агітбригада школи « Надія » є призером обласного конкурсу на кращу учнівську екологічну агітбригаду.

Танцювальний колектив школи неодноразово був переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості « Таланти твої, Україно» у номінації « Хореографічне мистецтво».

У 2007 році хореографічний ансамбль школи став переможцем обласного етапу ХVІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості « Таланти твої, Україно», « Мистецтвом юних сяє Тернопілля » у номінації « Хореографічні колективи». В цьому ж році колектив учнів школи переміг у обласному фестивалі дитячих та юнацьких колективів « Овації» у номінаціях « Дитячі молодіжні театральні колективи», « Ляльковий театр».

Дипломом управління освіти і науки України облдержадміністрації нагороджено у 2007-2008 н.р. вокальний ансамбль учнів – учасників обласного огляду-конкурсу повстанської пісні і поезії, творів образотворчого мистецтва , присвяченого 100-й річниці з дня народження Романа Шухевича та 65-й річниці створення УПА « Свята Покрова » у номінації « Повстанська пісня » . Учні школи часто займають перші місця у традиційному районному злеті молодіжного товариства « Сокіл » та туристичних змаганнях.

Школа є багаторазовим переможцем у трудовій акції « Парад квітів біля школи », за що не раз отримували подяки від Тернопільського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Учні школи багато разів займали І місце у першості району з настільного тенісу, а тому брали участь в обласних спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу, входячи в трійку кращих.

У 2010 році ансамбль учнів школи під керівництвом вчителя музики Пасечки В.В. зайняв І місце у районному етапі фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії « За волю і честь » та ІІІ місце в обласному етапі даного конкурсу.

Вчителі школи

Особисті інструменти