Користувач:Вербіцька Марія

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 06:45, 5 липня 2018; Wikiadmin (обговорення | внесок)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: Методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Бабич М.Я.

Зміст

Про себе

Освіта: Вища

Кваліфікаційна категорія: Вища

Стаж роботи: з 2004 року

Бабич Марія Ярославівна, народилась 31 травня 1982 року. У 1999 році закінчила Бучацьку загальноосвітню школу №3 І-ІІІ ст. З 1999 по 2004 роки навчалась у Тернопільському державному педагогічному університету імені В.Гнатюка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики" та здобула кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики. Працюю методистом центру інформатики, ІКТ та дистанційної освіти ТОКІППО. Займаюсь плануванням і організацією навчально-методичної роботи різних видів і форм із вчителями інформатики ЗНЗ Тернопільської області. Вивчаю, узагальнюю і впроваджую ППД за фахом. Беру участь в організації та проведенні предметних олімпіад, конкурсів. Надаю адресні консультації. Підтримую свій власний блог, веду сайт центру інформатики, ІКТ та ДО, проводжу вебінари, веб-конференції з педагогами Тернопільської області. Перебуваю у постійному діалозі з учителями інформатики за допомогою форумів, чатів, Google APS. Надаю аналітичні звіти, звіти про апаратне і програмне забезпечення комп'ютерних класів в школах, у служби освіти. Раніше працювала вчителем інформатики та математики.

Сертифікати: • Програма Інтел «Навчання для майбутнього» (версія 10.1) (№B10-0448, 2014) • Курс міжнародного тренінгового центру «Освітні інновації» «Технологія скафолдингу в роботі методиста інформатики» (2014) • Курс Microsoft із цифрових технологій (№329488, 2008)

Професійний досвід: У 2004р. закінчила фізико-математичний факультет ТДПУ ім. В.Гнатюка.
Вересень 2004. Вчитель математики у Медведівській загальноосвітній школі І-ІІ ст., Бучацького району.
Вересень 2008. Вчитель математики та інформатики у Бучацькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1.
Вересень 2010. Методист інформатики у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Мої інтереси

  • Методика навчання інформатики.
  • Використання хмарних технологій

Проекти в який беру участь

Microsoft"Партнерство в навчанні" (Тренер)

Intel"Навчання для майбутнього" (Тренер)

Методист радить

Особисті інструменти