Золотниківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Scribbler, give me a student's record-book!)))))
(Totally agree with you, about a week ago wrote about the same in my blog..!!)
Рядок 14: Рядок 14:
Scribbler, give me a student's record-book!))))
Scribbler, give me a student's record-book!))))
-
==Фотогалерея==
+
Totally agree with you, about a week ago wrote about the same in my blog..!!
-
[[Файл:Зол-Вчителі1.jpg|250px|thumb|left|Вчителі школи]]
+
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
 
-
[http://picasaweb.google.com/116760332741896729600/pfrZfH?authkey=Gv1sRgCKHE9OzJwOP3Ng&feat=directlink Вчителі-фото]
 
==З історії навчального закладу==
==З історії навчального закладу==
Перша письмова згадка про школу в Золотниках відома з 1864 року. Автором цього документа був великий український патріот та громадський діяч Східної Галичини, вчитель-керівник школи в Золотниках, дідусь Богдана і Левка Лепких – Теодор Лепкий (1805-1876).
Перша письмова згадка про школу в Золотниках відома з 1864 року. Автором цього документа був великий український патріот та громадський діяч Східної Галичини, вчитель-керівник школи в Золотниках, дідусь Богдана і Левка Лепких – Теодор Лепкий (1805-1876).

Версія 17:45, 13 лютого 2012

ЗолШкола1.jpg


A8I4ra Right from this article begin to read this blog. Plus a subscriber:DD

Good! Wish everybody wrote so:DD

Hi! Everyone who reads this blog - Happy Reconciliation and Accord..!!

I do`t regret that spent a few of minutes for reading. Write more often, surely'll come to read something new!....

Scribbler, give me a student's record-book!))))

Totally agree with you, about a week ago wrote about the same in my blog..!!

З історії навчального закладу

Перша письмова згадка про школу в Золотниках відома з 1864 року. Автором цього документа був великий український патріот та громадський діяч Східної Галичини, вчитель-керівник школи в Золотниках, дідусь Богдана і Левка Лепких – Теодор Лепкий (1805-1876). До сьогодні зберігся будинок школи кінця XIX століття 1953 рік став роком введення в дію нової, типової для свого часу школи, а у 1986 році. завершено будівництво сучасного навчального та спортивного корпусів. За роки існування Золотниківської середньої школи, перший випуск якої відбувся у 1950 році, її закінчили 1789 випускників. 16 з них стали кандидатами і докторами наук, академіками. Сьогодні в школі створено добрі умови для навчання учнів, тут є 18 навчальних кабінетів і лабораторій, обладнано майстерні по дереву і по металу, спортивний зал, радіовузол і телецентр. У різний час вчителями школи працювали Орлик Марія Андріївна, яка в 70-80-х рр. минулого століття була заступником Голови Ради Міністрів УРСР, Орлик Петро Іванович – доктор філологічних наук, проректор по науковій роботі Київського державного педінституту ім. М. Горького, Думанський Едуард Йосипович – кандидат фізико-математичних наук, Федуник Богдан Ярославович – кандидат географічних наук, Хоменко Людмила Яківна – кандидат педагогічних наук, Щесюк Тамара Михайлівна – ”Заслужений вчитель УРСР”. Директорами школи в різний час були Гуменюк Олександр Анрійович, Модестова Тетяна Дмитрівна, Стогнут Борис Степанович, Щесюк Віталій Олександрович, Сокіл Петро Данилович, Вернигора Євген Іванович, Бойко Володимир Сільвестрович.

Наші традиції

Наші традиції Традиції нашої школи формуються спільними зусиллями педагогічного і учнівського колективів за активного сприяння батьків, громадськості села, добродіїв та випускників. Крім проведення Дня знань, Дня вчителя, свята букварика, Новорічних та Різдвяних свят, свята Останнього дзвоника календарем нашої школи передбачено проведення свята талантів, на якому ми вшановуємо учнів – відмінників, переможців і призерів олімпіад та конкурсів. Радою школи встановлені грошові винагороди цим школярам та їхнім вчителям. Учням – відмінникам надано право піднімати Державний прапор України. На честь колишнього вчителя предмета «Захист Вітчизни» нашої школи щорічно проходять міжшкільні змагання «Ігри патріотів» на кубок імені Ореста Стельмаха. В ювілейні роки шкільної історії проводяться загально сільські свята «Рідна школо, ми твої діти», на які запрошуються випускники школи різних років, вчителі – ветерани, шкільні добродійники. Перед початком нового навчального року ми вшановуємо добродійників, які допомагали відремонтувати школу, виділили кошти на придбання сучасного обладнання, меблів. Їм вручаються листи – подяки, на їх честь виконується пісня «Многая літа!». На всіх шкільних урочистостях виконується гімн школи.

Наші традиції


Ми гордимося

Від часу першого випуску Золотниківської середньої школи її випускниками стали майже 2300 юнаків і дівчат. 17 з них здобули звання кандидата і доктора наук, а Дусановському Степану Львовичу і Сивульському Миколі Івановичу присвоєно звання академіків. В різні роки вчителями школи працювали Орлик Марія Андріївна,яка пізніше була заступником Голови ради міністрів УРСР та Щесюк Тамара Михайлівна – заслужений вчитель УРСР, депутат Верховної Ради УРСР останнього скликання. У 2004 році вийшла з друку (видавництво “Тернограф”) книжка “Історія школи в Золотниках”. Її авторами є випускники школи Бойко В.С. та Лисак В.М. Матеріали для написання книжки збирали вчителі і учні школи. В школі працює видавництво “Горизонти”, в якому вийшли ряд брошур з історії села та природи рідного краю і які вчителі викрристовують на уроках.

Творчість учнівї

Календар

Карта
Особисті інструменти