Допомога керівникам школи Чортківського району

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Замінено вміст на « {|width="100%"style="background:#E9F9FB;color:#0F4E6E;" !style="background:#AFEEEE;color:#32CD32"|[[Нормативно-правова база з матем...»)
Рядок 1: Рядок 1:
-
нормативно-правова база
 
-
----
 
-
навчально-методичне забезпечення
 
-
 
+
{|width="100%"style="background:#E9F9FB;color:#0F4E6E;"
-
 
+
!style="background:#AFEEEE;color:#32CD32"|[[Нормативно-правова база з  математики фізики]]
-
 
+
!style="background:#40E0D0;color:#32CD32"|[[кабінет математики,фізики]]
-
[[Категорія:ЧортківВікі| Головна]]
+
!style="background:#AFEEEE;color:#32CD32"|[[Олімпіади, конкурси з математики, фізики]]
-
 
+
-
'''Рекомендації щодо складання перспективного плану роботи школи'''
+
-
 
+
-
1. Науково і методологічно вивірене планування визначає найбільш педагогічно доцільні напрями і зміст функціонування навчального закладу на наступний період. Його підготовка вимагає спеціального попереднього дослідження й узагальнення таких основних складників: передбачення змін у навчально-виховному процесі на основі триваючої розбудови системи освіти у державі, перспективи розвитку мікрорайону школи, в т. ч. зміни у демографічній ситуації; стан навчально-матеріальної бази і фінансового забезпечення, побажання учнів та їх батьків, кадрове забезпечення та ін.
+
-
 
+
-
2. Глибокий попередній аналітико-узагальнюючий підхід при вивченні стану системи ліквідує поверховість і формалізм у розроблюваній перспективній і поточній плановій документації.
+
-
 
+
-
3. До планування повинні бути залучені кращі, творчо мислячі представники педколективу.
+
-
На цій основі виділяється кілька найактуальніших проблем, які необхідно буде вирішити у найближчі 5 років. По кожній з них бажано розробити такий план вирішення: короткий опис стану проблеми, система заходів (завдань) для її подолання, критерії оцінки стану реалізації проблеми, терміни, виконавці, контроль за вирішенням  проблеми, поточний і підсумковий аналіз одержуваних результатів та ін.
+
-
Ця попередньо розроблена інформація і кладеться в основу перспективного плану (найчастіше на 5 років) роботи школи, інакше – плану її розвитку (Концепції розвитку навчально-виховного закладу). Він, таким чином, є стратегічним документом діяльності навчального закладу на ряд років, у якому визначено найважливіші орієнтири і головні напрями його функціонування.
+
-
 
+
-
'''Структура плану'''
+
-
 
+
-
1. Вступ. 2. Перспективи (концепція) розвитку школи. 3. Кадрове забезпечення. 4. Управління навчально-виховним процесом. 5. Розвиток навчально-матеріальної бази.
+
-
Алгоритм складання
+
-
 
+
-
'''Вступ.''' Короткий аналіз  роботи школи за минулий період (5 років), досягнення школи, якісний аналіз кадрів. Проблема, над якою працювала  школа та її результативність. Визначення проблеми  на наступні 5 років та конкретизація  підпроблем  на кожний рік ( або 2-3 роки).
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Перспективи (концепція) розвитку школи.''' Головні завдання школи і напрямки діяльності педагогічного колективу на наступні 5 років.
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Кадрове забезпечення.'''  План атестації на 5 років; курси і інші форми підвищення кваліфікації на 5 років;  вихід на пенсію; потреба в  кадрах; навантаження вчителів та ін.
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Управління навчально-виховним процесом.''' Перспективна мережа по роках. Контроль за всіма предметами інваріантної та варіативної складової навчального плану. Допрофільна підготовка та профільне навчання старшої школи, введення нових курсів, факультативів.
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Розвиток навчально-матеріальної бази.'''  .Проведення поточних ремонтів по роках. Капітальні ремонти. Добудови господарських споруд. Раціональне використання землі, навчально-дослідних ділянок. Обладнання майданчиків, спортивного поля чи стадіону. Оформлення кабінетів, збереження майна, ТЗН, поповнення навчально-методичної бази школи.
+
-
 
+
-
 
+
-
 
+
-
Методист РМК                                          Л.М.Кастранець.
+

Версія 07:21, 10 червня 2016

Нормативно-правова база з математики фізики кабінет математики,фізики Олімпіади, конкурси з математики, фізики
Особисті інструменти