Августівська ЗОШ І-ІІІ ст

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Августівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Адреса, телефони

47610
с. Августівка
Козівський район
Тернопільська область
2-77-96

Адміністрація

Список вчителів

Адамик Любомир Іванович

Фотогалерея

З історії навчального закладу

        Августівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
         Козівського району Тернопільської області








                                                        Бінерт Петро Іванович – директор школи
                                                Після хліба найважливіше для народу – школа
                                                                                                   Ж. Дантон


        Августівська ЗОШ І- ІІІ супенів розпочала свою діяльність в 1982 році. Вона була збудована за сприяння тодішньго заступника голови Тернопільського облвиконкому нашого земляка –В.П.Вихруща. На той час в ній навчалося 166 учнів.У школі працювали 21 вчитель. Першим директором школи був Джинджиристий Б.І. Протягом 27 років школу очолювали Бінерт П.І., Щур М.Ф., Корніцька Г.І., Сарницький Є.П., Винницька Д.О.На сьогоднішній день директором школи є Бінерт П.І. , заступник з навчально-виховної роботи
Адамик М.В.
           За час існування школи середню освіту здобули 327 випускників. Серед них багато вчителів, медичних та культосвітніх працівників, економістів, юристів, інженерів,,, 2 науковці- кандидат технічних наук Савків В.Б., кандидат матеатичних наук – Стебелецький М.М. Зараз у школі працює 16 вчителів: 6 мають вищу категорію, 9 - першу категорію, 1 – другу категорію. З них – один «вчитель-методист» і три мають звання «старшого вчителя». 

На даний час в школі навчається 78 учнів. До їх послуг – спортивний зал, де вихованці мають можливість займатися спортом на уроках фізкультури і в післяурочний час. Також для учнів є їдальня на 60 посадочних місць. . Учні школи неодноразово були призерами районних, обласних олімпіад та конкурсів. Зокрема, учениця Савків О. стала дипломанткою Всеукраїнського конкурсу « Село моє, для мене ти єдине». У2006 році учень Білоус В. став переможцем обласної олімпіади з трудового навчання . А випускник Білоус Павло представляв область на першості України з військово- прикладних видів сорту. Неодноразово спортсмени школи займали призові місця з волейболу та легкої атлетики.










          У 1980-90-х роках члени літературно-мистецького гуртка проводили зустрічі і вели активну переписку з поетом-земляком Володимиром Павловичем                                       Вихрущем, Євгеном Дударем, Богданом Бастюком, Левком Крупою, Георгієм Петруком-Попиком та ін.

Особливою цінністю для школи є унікальне видання творів Т. Шевченка болгарською мовою з дарчим написом Олеся Гончара. Відзначаючи 70-річчя від дня народження Володимира Павловича Вихруща, на літературно-мистецьке свято «Я вас і Україну так любив» прибули син Анатолій, брат, родина, однокласники, письменник В. Барна.







      У квітні 2007 р. в честь 130-річчя від дня народження видатного вченого, географа із світовим іменем С. Рудницького в Августівці перебувала делегація науковців-географів з різних міст України. Очолював її профессор із Словаччини, виходець з України М. Мушинка. Гості відвідали  місцеву школу, де залишили письмову згадку в альбомі пам’яті.


Памятною подією залишиться в школі грудень 2006 року, коли ми одержали комп’ютери. Для нас, сільських вчителів і учнів,– це був найкращий подарунок на Святого Миколая. У сучасному світі, мабуть, немає галузі, де б не використовувався комп’ютер. Тому саме у своїй роботі, вчителі Августівської ЗОШ І-ІІІ ступенів використовують їх у навчальному процесі для підвищення ефективності і якості навчання, створення публікацій, презентацій та іншої пошукової інформації.











Активну участь у громадському і позакласному житті школи беруть участь учні початкових класів. Дитяча організація «Козачата» заснована у нашій школі в 1992 році. Її завдання – відкрити, захопити і спрямувати кожну дитину на цікавий, змістовний особистісно і суспільно-корисний шлях самовдосконалення. Кожного року на свято Покрови приймають наймолодших школярів у лави цієї органазації.



       Діти у вихідні дні постійо відвідують Богослужіння у церкві, де вчаться глибоко засвоювати закони християнської моралі. Вже стало традицією, що кожого року другокласники приймають святе Причастя











   Історія школи не закінчується. Вона твориться вчительським та учнівським колективами. Віримо, що наступні покоління впишуть ще не одну цікаву сторінку в літонис історії рідної школи.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти