Користувач:Магера Тетяна

Матеріал з ТерноВікі

Версія від 15:46, 31 січня 2019; Wikiadmin (обговорення | внесок)
(різн.) ← Старіша версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Посада і місце роботи: методист відділу інформаційно-методичної та організаційно-видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти
Магера Т.В.

Про себе

Магера Тетяна Володимирівна

ГромадянствоУкраїнка.

Народилась 2 травня 1974 року у м. Бережани Тернопільської області.

Освіта Вища

У 1991 році закінчила Тернопільську ЗОШ № 26.

З 1991 по 1996 рік - навчалась у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка (спеціальність «Українська мова та література»).

З 2005 по 2007 рік здобула другу вищу освіту (спеціальність «Англійська мова») при Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка.

З 2013 по 2016 рік - навчання за спеціальністю «Соціальна робота» при Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій.

У 2016 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та здобула кваліфікацію спеціаліста з соціальної роботи.

Професійний досвід:

З 1996 по 2004 рік - працювала вчителем української мови та літератури у Тернопільській ЗОШ № 18 з поглибленим вивченням іноземних мов.

З 2004 по 2017 рік - старший викладач кафедри соціального управління Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій. На даний час працюю на посаді методиста відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Стажування та підвищення кваліфікації:

У 2005 році пройшла міжнародне стажування у Польщі (м. Жешів) з проблем розвитку новітніх навчальних програм та інновацій. 2006 рік - переможець Всеукраїнського конкурсу «Волонтер року».

Є сертифікати за участь у Всеукраїнських конференціях та про міжнародне стажування, грамоти та подяки. 13 наукових публікацій з проблем філології, психології, педагогіки, методики викладання та 7 навчально-методичних комплексів з гуманітарних та соціально-психологічних дисциплін.
Особисті інструменти