Користувач:Хом'як Лілія
Матеріал з ТерноВікі
|
[[Файл:|200px|thumb|left|Криховець-Хом'як Л.Я.]]
Про себе
Криховець-Хом'як Лілія Ярославівна
Громадянство - українка
Освіта вища
Навчання: 1987-1992 р.р. – Тернопільський державний педагогічний інститут (природничий факультет, присвоєно кваліфікацію «Учитель географії і біології»).
У 2004 році закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію «Магістра з економіки підприємства». Місце роботи: викладач економічних дисциплін Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, голова ЦК економічних дисциплін.
Професійна діяльність
Учитель економіки Тернопільської Української гімназії імені І.Франка.
Учні є учасниками і призерами обласних та республіканських олімпіад з економіки та щорічного конкурсу наукових робіт у галузі економіки Малої Академії наук (2008, 2012, 2014, 2015 р.р.).
Працюю з обдарованою молоддю в школі олімпійського резерву учасників ІV-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
З 2002 року читаю лекції з проблем методики викладання економіки на курсах підвищення кваліфікації вчителів з економіки в Тернопільському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
Публікації
Є автором кількох статей в галузі економіки (Азбука підприємницької діяльності // «Обдарована дитина». – 2007. № 8), та науково-методичних розробок (Урок-конференція на тему «Попит, пропозиція, ринкова рівновага» //
«Географія та основи економіки в школі». – 2010. № 4. (98), -- визнана кращою методичною розробкою року).
Конспект заняття «Підприємець як особистість: хто він?» // Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти за ред. В. Одзімека, Я. Квятковського, А. Окрашевської, М. Товкало. – Краків: МІСТІА, 2012,.
Конспект-схема уроку на тему «Бізнес-план: зміст, структура.» // «Географія та економіка в сучасній школі». – 2013,№ 5. (135) -- визнана кращою методичною розробкою року.
Позаурочний захід «Подорож фінансовим лабіринтом» // «Географія та економіка в сучасній школі». – 2013. № 10. (140),
Кейс-методика як засіб оптимізації навчання майбутніх економістів // «Освіта. технікуми, коледжі (навчально-методичний журнал)- випуск 1,2 (32) 2014– С.31-33.
Посібник «Вступний курс мікроекономіки», - рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-професійною програмою молодшого спеціаліста з галузі знань «Економіка і підприємництво» (2011р.).
Співавтор посібників та програм для початкової школи курсів за вибором «Фінансова абетка», «Фінансова арифметика», «Фінансова поведінка» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора Т.С. Смовженко (Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, 2015р.).
Проекти
Учасник навчальних проектів: Джуніор Ечівмент «Прикладна економіка» (2000-2003р.р.),
«Школа фінансової грамотності та підприємництва» (з 2013р.),
«Ініціативна молодь – Регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти». (2012р.),
«Ініціативна молодь 2– інноваційні методи формування підприємництва в українській системі освіти» 2013-2014рр.,
«Ініціативна молодь 3 – Практичне застосування інструментів навчання підприємництву в українській системі освіти» 2015р, (Співпраця ФРМД (Фундація розвитку місцевої демократії)
«Малопольський Інститут територіального самоврядування і адміністрації» (Краків),
«Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес» на 2012-2019 роки».
Контактна інформація
моб. т.: 0673697610