Інструменти ІКТ у роботі вчителя

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Powtoon

  • Опис
  • Інструкція роботи
  • Приклади використання(застосування, впровадження, тощо)
Тема Предмет Адреса посилання Автор
Клітинка 1*3 Клітинка 2*3 Клітинка 3*3 Клітинка 3*4

Prezi

Learningapps

  • Онлайн сервіс для створення інтерактивних вправ http://learningapps.org
  • [ Інструкція роботи]
  • Приклади використання(застосування, впровадження, тощо)
Тема Предмет Адреса посилання Автор
Збереження малюнка з Інтернет інформатика http://learningapps.org/view1183385 Сівінська О. З.

Сівінська Олена 12:41, 18 червня 2015 (EEST)

Інтернет-ресурси 

Блог

Персональний веб-сайт

Хмарні сервіси

Microsoft PowerPoint

Macromedia Flash

Picasa

  • Опис програми

Picasa — безкоштовна програма для роботи с цифровими фотографіями, створена фірмою Lifescape в 2002. Назва «Picasa» є грою слів: сполученням імені іспанського художника Пабло Пікассо, фрази «мій дім» (ісп. mi casa) і «фотка», «картинка» (англ. pic). 13 червня 2004 року Picasa була куплена компанією Google. Picasa інтегрована з фотохостингом Web Albums (веб-альбоми Picasa), а також Blogger, Gmail, YouTube і Google Plus.

  • Можливості програми

Завантаження фотографій в комп'ютер зі сканера і камери. Автоматична індексація фотографій на жорсткому диску комп'ютера. Перегляд фотографій в звичайному і повноекранному режимах, у тому числі у вигляді слайд-шоу. Picasa може записувати координати в метадані EXIF. З версії 3.5 для цього вже не потрібен встановлений Google Earth. Редагування фотографій, включаючи ретушування, кадрування та вирівнювання. Застосування до фотографій різних ефектів, у тому числі корекція ефекту червоних очей. Присвоєння фотографіям ярликів і ключових слів. Роздруківка фотографій. Створення колажів фотографій. Відправка фотографій по електронній пошті і публікація їх в блогах. Створення на основі фотографій екранних заставок і компакт-дисків зі слайд-шоу з фотографій. При редагуванні зображення зберігає його оригінал в прихованій папці, папці знаходження редагованого файлу.

  • Недоліки

GIF-файли відображаються не анімованими. Іноді проблеми з відображенням альфа-каналу в PNG. Не можна створювати всередині альбомів інші альбоми (так звані «вкладені»). За замовчуванням сортує картинки не по імені файлу, як це роблять файлові менеджери. Не відображає багатосторінкові TIFF-файли. Незручно змінювати розміри зображень (тільки через експорт в іншу папку).

  • Офіційна сторінка для завантаження програми:[1]

--Герасимчук Олександр 11:21, 4 серпня 2015 (EEST)

Мережеві спільноти

Office365

Тема Предмет Адреса посилання Автор

Павлів Анатолій 08:52, 23 червня 2015 (EEST)

OneNote

Google-інструментарій

G-диск

Cпільні документи

Тема Предмет Адреса посилання Автор
Об'єкти файлової системи. Навігація файловою системою. Операції над об'єктами файлової системи. Інформатика https://docs.google.com/document/d/1l_crNCye0fVWhh_DmtMUR_2sC1dlhzsqM6rI-ub3C28/edit?usp=sharing Демидюк Ю. В.

Демидюк Юлія 14:12, 15 липня 2015 (EEST)

iSpring

Hangauts

Електронний підручник

Особисті інструменти