Старопочаївська ЗОШ I-III ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Старопочаївська ЗОШ I-III ст.

P3230226.JPG

Адреса, телефони

с. Старий Почаїв вулиця. Шевченка Кременецького району Тернопільської області

Телефон школи - 0354665507


Електронна скринька для листування: st-pochaiv@rambler.ru
Сайт школи == http://st-pochaiv.at.ua/

Проблема, над якою працює школа

«Забезпечення оновлення змісту навчально-виховного процесу,
шляхом впровадження новітніх інформаційних технологій, засобів навчання нового покоління,забезпечення доступності інформації»


Адміністрація

Директор школи Заступник директора

з навчально-виховної роботи

Заступник директора

з виховної роботи



Стецюк Олекчандр Леонтійович



Левченко Віктор Миколайович



Саган Наталія Василівна


Wlm.png

Список вчителів

Список вчителів школи

Фотогалерея

Вчителі школи

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e9/Вчителі_старопочаївської_школи.jpg

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/3f/Кабінет_інформатики_1.JPG
кабінет інформатики
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/bf/Кабінет_Української_мови1.JPG
ПКабінет Української мови
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/3a/Спортзал1.JPG
Спортзал
/td>

З історії навчального закладу

У селі Старий Почаїв ще в довоєнні часи жителі навчали дітей в початковій школі, яка знаходилася на пагорбі біля церкви. Після війни відкрито семирічну школу (з часом стала восьмирічною), яка знаходилася вже у двох приміщеннях.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/2/29/Стара_школа.png

З 1965 року, за кошти тодішнього колгоспу, методом народної будови розпочато будівництво нової школи за типовим проектом, в стінах якої в 1971 р. пролунав перший дзвоник.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/6/68/Будівництво_школи.png

З часом виникла потреба добудови навчального закладу. Вона успішно була завершена у 1990 р., а у 2000 р. реорганізована у навчальний заклад І-ІІІ. Зараз у ній навчається 218 учнів та працює 26 учителів.
За цей час у навчальному закладі склалися багатолітні традиції, які бережуть і примножують вчителі, учні та батьки. Разом з тим, тут запроваджуються нові освітні технології, йде пошук сучасних ефективних методів навчання та виховання, які допомагають зробити процес пізнання цікавим і різноманітним, результативним та демократичним. Головною метою школи є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/d/dd/Гурток.png

Педагогічний колектив школи працює над проблемою “Забезпечення оновлення змісту навчально-виховного процесу шляхом впровадження новітніх інформаційних технологій, засобів навчання нового покоління, забезпечення доступності інформації». Високих результатів в роботі досягають учитель біології Корчинська Г.І., заст. директора з НВР, вчитель історії Левченко В.М., учителі української мови та літератури Галушка О.М., Чух Л.Б., Миронюк Г.М., початкових класів Сагайдак Г.П.

В школі проводиться робота щодо пошуку, навчання й виховання обдарованої молоді. Впроваджується комплексна програма “Юний талант”, що є складовою районної програми роботи з обдарованими дітьми. Діти мають доступ до мережі Інтернет. Під керівництвом учителів математики та фізики Пришляк Н.П., Паляниці О.П. беруть участь у Всеукраїнських конкурсах з фізики й математики «Левеня» та «Кенгуру». У школі працюють гуртки (хоровий–керівник. Галушка А.І., художньої обробки деревини–керівник Мірецький О.В., хореографічний–керівник. Олійник Т.І.), спортивна секція–керівник Дармограй О.В. Кілька років підряд учасники гуртка правових знань під керівництвом Левченка В.М. приймають участь у конкурсі творчих робіт «Мої права». Дирекція школи приділяє велику увагу вдосконаленню навчального процесу та виховної роботи шляхом вивчення та впровадження інноваційних технологій. З метою популяризації нестандартних форм та методів роботи уже 2 роки успішно проводиться «Ярмарок педагогічних ідей». Кожен вчитель в електронній формі представляє свої найцікавіші здобутки: розробки нестандартних уроків, фрагмент уроку, сценарій виховного заходу, комп’ютерні презентації тощо. Цікавими є розробки вчителя зарубіжної літератури Костюк С.О., англійської мови Вілівчук О.В., історії–Левченка В.М., географії Лесик С.М.,
Слід відзначити високий рівень комп’ютерної грамотності учнів початкових класів, для навчання яких використовується комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики». Її використовують класоводи Гробницька З.М., Саган Н.В., Семенишин Ж.С., Сагайдак Г.П.. Учні 5-9 класів мають змогу відвідувати факультативні заняття з інформатики. Щороку серед старших класів проводиться конкурс дослідницьких робіт, які вони подають у вигляді комп’ютерних презентацій. Велику допомогу в освоєнні і використанні комп’ютерної техніки учнями і вчителями надає вчитель інформатики Мацишин П.М.
Учні школи, крім районних предметних олімпіад, де виборюють 1-2 призових місця, приймають участь ще й у багатьох районних конкурсах:
• Стрілецької і повстанської пісні (ІІІ місце);
• Плакатів на антиснідівську тематику (І місце);
• Лялькових театрів (ІІ місце);
• Художнього читання гумору і сатири (ІV місце);
• Плакатів на тему «Молодь обирає здоров’я» (переможець районного етапу);
• Фестивалю-конкурсу духовної пісні «Гімн Богу» (ІІ місце).
Значну роботу проводить психолог Клуб О.П.: тренінгові заняття з учнями та вчителями, індивідуальна допомога; спільно з учителями індивідуальних занять Вівчарем М.П. і Сторожук Н.І. здійснюється корекційна робота. Стержнем усієї системи виховання є національна ідея, тому школа працює над відродженням національних традицій. Під керівництвом педагога-організатора Дяків Н.А. проведено свята: “Посвята в соколята”, “Вечорниці на Андрія”, “Щедрівки”, “Мамині руки ласкаві” та ін.

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/88/Ляльковий_театр.png

У школі створений краєзнавчо-народознавчий гурток «Пошук». Уже протягом 5 років учасники гуртка під керівництвом Дяків Н.А. проводять пошукову роботу в рамках  експедиції «Любіть Україну вишневу свою».

В роботі з сім’єю педагогічний колектив школи головними завданнями визначає впровадження форм роботи, які сприятимуть гуманізації взаємин “педагоги – батьки ”та підвищення педагогічної грамотності батьків.
Школа має напрацьований досвід активізації сил педагогічного колективу для розв’язання невідкладних навчально-виховних завдань та залучення потенціалу батьківської громади для вирішення першочергових проблем, пов’язаних із створенням належних умов для навчання дітей. За декілька останніх років саме завдяки такій тісній взаємодії колективу, який очолює директор Стецюк О.Л. і батьківської громади вдалося відремонтувати частину класних кімнат, придбати навчальне обладнання, комп’ютерну техніку, створити належні умови для харчування учнів.


Наші традиції

Творчість учнів

Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/9/96/Піднос.JPG
піднос
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/8/81/Рамка.JPG
Рамка
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/7/72/Виставка.JPG
Виставка
/td>
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/e/e3/Піднос_2.JPG
Піднос
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/3/35/Роботи.JPG
Роботит учнів
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/b/b7/Роботи_уч.JPG
Роботи учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти