Кам'янківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Кам'янківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Підволочиської районної ради Тернопільської області

Кам'янківська школа

Адреса, телефони

вул. Тернопільська 32-А
с. Кам’янки
Підволочиський район
Тернопільська область
47840
тел. (03543) 2-71-75

Адміністрація

Директор школи - Кульбаба Орест Степанович, старший вчитель, вчитель фізики
Заступник з навчально-виховної роботи - Козак Олександра Ярославівна, вчитель географії
Заступник з виховної роботи - Крупа Тетяна Петрівна, вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури

Фотогалерея

Кам'янківська школа Кам'янківська школа

Список вчителів

З історії навчального закладу

Перше офіційне повідомлення про існування школи в селі Кам'янки датується 1857 роком. З 1889року в селі працює однокласна школа. Лише в 1905році побудовано чотирикласну початкову школу, викладання в якій велося польською мовою. Тільки по одній годині діти мали змогу навчатися рідної мови та релігії. У 1939 році в школі навчалося 120 учнів і працювало три вчителі. З першого вересня 1940 року школа стала семирічною. Тут працювало вісім вчителів і навчалося 202 учні, а в 1944-1945 році в школі навчалося 150 учнів і працювало 5 вчителів.

Рішенням №72 засідання виконкому Підволочиської районної ради депутатів трудящих від 19.04.1948 року за школою закріплено частину панського парку. Директором школи була Литвин С.П. У 1953році в школі навчалося 233 учні і працювало дев'ять вчителів. Учні займалися в таких гуртках: драматичний, хоровий, танцювальний, природничий, фізкультурний, математичний і історико-краєзнавчий. У 1955 році Тернопільським облміськсільпроектом складено технічну документацію для будівництва Кам'янківської семирічної школи. Ділянка відведена під будівництво школи мала форму прямокутника загальною площею 0,81 га. В 1960 році будівництво школи було завершено.Директором школи був Процюк М.Н. З 1973року по 1993 рік директор школи Моєвський З.М., а з 1993 року директор школи Кульбаба О.С.

З 1962 року в селі діє школа сільської молоді, а з 1967 року - заочна школа. Нове приміщення Кам'янківської середньої школи введено в дію 01.01.1970 року. її побудовано по типовому проекту відповідно до генерального плану перебудови села. Школа розрахована на 500 учнів. З 1972 по 2007 рік середню освіту здобули 1308 випускників.

Наші традиції

  • Свято Першого дзвоника
  • Свята Літургія з нагоди початку навчального року
  • Свято гімназійної Ватри
  • Проведення декади математики
  • Проведення свята Миколая
  • Проведення декади іноземних мов
  • Новорічні ранки, дескотеки
  • Панахида за студентів полеглих під Крутами
  • Вечір зустрічі з випускниками
  • Проведення місячника правових знань
  • Проведення декади українознавства. Мітинг біля пам'ятника Т.Г.Шевченка. Шевченківські свята.
  • Проведення декади природничих дисциплін
  • Свята Літтургії з нагоди закінчення навчального року
  • Свято Останнього дзвоника
  • Випускний вечір


- День знань «Свято першого дзвоника». Перший урок. - Загально шкільне свято квітів «Осінній вернісаж». Осінній бал. - Свято до Дня вчителя «Уклін тобі, учителю». - Тиждень, присвячений створенню УПА «Козацькому роду — нема переводу». - Тиждень; присвячений Дню української мови і писемності «Передаймо нащадкам цей дар рідну мову». - Тиждень пропаганди здорового способу життя присвячений Міжнародному Дню боротьби зі СНІДом «Ми за здоровий спосіб життя». - Тиждень Збройних сил України. - Свято Миколая «Дивна і чарівна ніч перед Миколаєм». - Свято Новорічної ялинки. - «Навіки залишиться не розмежованою» - до Дня Злуки. - «Герої Крут — ми пам'ятаємо про вас».(тиждень) - Вечір закоханих «З Днем святого Валентина». - «Дочка Прометея» Дні Лесі Українки. - Шевченківський тиждень. - «Ймення зорі цій - Чорнобиль» - тиждень. - Тиждень «Icyс за тебе постраждав». - Тиждень благоустрою.

- Свято Матері. - День Героїв. - Свято останнього дзвоника. - Свято «Юність крокує».

Творчість учнів

Ми гордимося

Особисті інструменти