ЗОШ І-ІІ ст. с.Серетця
Матеріал з ТерноВікі
Зміст |
Назва навчального закладу
Гімн школи
У краю прозорих озерець
Де лани, ліси й луги довкола,
Є село привітне Серетець,
В нім така прикрасна рідна школа.
У обіймах зелені садів
Бачимо твої ми білі стіни.
Тут тепло і мудрість вчителів,
Тут до знань дитчче серце лине.
Адреса, телефони
Тернопыльська обл, Зборывський р-н,с.Серетець тел.3-32-05
Адміністрація
Рарок Лариса Михайлівна - директор школи.
Вчителі школи
- Рарок Лариса Михайлівна
- Базан Ольга Ярославівна
- Волянюк Людмила Володимирівна
- Гула Наталія Зіновіївна
- Тішин Марія Дмитрівна
- Храбцьо Наталія Степанівна
- Яцковська Світлана Остапівна
- Федчина Ольга Олександрівна
- Кара Ірина Тарасівна
- Мотяшок Марія Ігорівна
- Петрів Михайло Володимирович
- Хронович Петро Володимирович
- Сюрин Оксана Володимирівна
- Назаревич Зеновій Володимирович
Фотогалерея
З історії навчального закладу
«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, фантазії, творчості. І саме тоді можна виховувати дитячу душу: вразливу, чутливу до чужого болю, небайдужу до краси», - сказав Сухомлинський.
*І саме в такому оазисі затишку і душевної теплоти проводять своє дитинство учні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Серетця. *Однокласова школа з українською мовою викладання заснована в селі Серетець у 1873 році. Навчання проводив дяк – учитель. *З 1920 по 1939 роки в селі існувала чотирикласна школа з українською та польською мовами навчання. Певний час вчителькою працювала Марія Паньковська. *В 1949 році – відкрито семирічну школу. Тут навчались діти ще із сіл Підберізці та Кутищі. *В 1964 році Серетецька школа набула статусу восьмирічної. А з 1991 року вона функціонує як загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. *Директорами школи працювали: Дроздовський, Гусак М.К., Кубант М.І., Різник М.І., Петрів В.М., Марфіян П.В., Гула Н.З.. *Сьогодні в школі навчаються 52 учні. Гордістю школи є учениця Петрів Світлана, яка неодноразово займала призові місця на районних олімпіадах: з географії І місце, математики І місце; обласній олімпіаді з математики ІІ місце.
- Школа - це мала держава, золотий фонд якої – персонал. В навчально-виховному процесі зайняті 17 вчителів, кваліфікаційний рівень яких становить:
- Вища кваліфікаційна категорія - 4
- І кваліфікаційна категорія – 3
- ІІ кваліфікаційна категорія – 1
- «Спеціаліст» - 6
- «Молодший спеціаліст» - 3
- Вони створили гуманну демократичну атмосферу, де панує взаємна повага педагогів та учнів.
Цікавою і змістовною є позакласна робота школярів. Вони – активні учасники тематичних вечорів, конкурсів, КВК, козацьких забав …. В школі учні не тільки добре навчаються, а й з великим задоволенням займаються в гуртках «Бісероплетіння», «Природа і фантазія». Все це дає їм змогу розкрити свої таланти і творчі здібності.
- На належному рівні проводиться спортивно-масова робота, про що свідчать результати участі школярів у змаганнях. За програмою ХІІ Спортивних ігор Зборівщини футбольна команда школи зайняла І місце, а команда тенісистів ІІ місце; туристичних змаганнях – ІV місце, геолого-географічних – ІІІ місце.
В школі утвердилась і своя модель управління, яка складається з таких структурних компонентів: ради школи учнівського парламенту, загально-шкільного батьківського комітету, педагогічної ради, збори трудового колективу.
Школа завжди сумлінно виконувала своє соціальне замовлення: ростила грамотних, відданих своїй землі трудівників. *З 1950 року по 2010 рік путівку в життя одержали 970 випускників. Вони працюють в різних куточках України та за її межами. Після закінчення вищих навчальних закладів в стіни школи повернулися такі вчителі: Хронович П.В., Гула Н.З., Петрів М.В., Мотяшок М.І., Марфіян П.В., Рарок Л.М..
В Камянець-Подільському в сільськогосподарському університеті викладачем працює випускник школи професор Рарок Василь Антонович, який вивів новий сорт гречки («Енеїда»). Матеріально- технічна база школи постійно покращується. Обладнано 9 класних кімнат, кабінет інформатики, кабінет християнської етики, проведено капітальний ремонт спортивного залу, встановлено додаткові світильники, придбано новий газовий котел, замінено вхідні двері, озеленено територію біля школи.
- Дирекція школи здійснює постійний контроль за дотриманням прав і свобод усіх учасників навчально-виховного процесу. Кредом роботи директора школи Л.М.Рарок є: «Найталановитішому вчителеві і найслабшому учневі в школі має бути комфортно». Тому тут панує домашній затишок і навчальна дисципліна.