Полівецька ЗОШ I-II ст.

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Назва навчального закладу

Ез.jpg

Список вчителів школи

Стасишин Ігор Богданович- директор школи, вчитель фізики, трудового навчання

Стасишин Людмила Борисівна - вчитель української мови і літератури

Мегас Ольга Володимирівна - педагог-організатор, вчитель української мови і літератури зарубіжної літератури, трудового навчання

Гловань Степан Михайлович- вчитель англійської мови

Якимець Юлія Іванівна - вчитель німецької мови

Семанишин Ганна Михайлівна - вчитель історії і правознавства, ОХЕ

Поселюжна Надія Богданівна - вчитель географії, ОБЖД

Стасишин Марія Григорівна - вчитель біології і хімії

Кавчук Наталія Василівна - вчитель математики

Мельник Іван Васильович - вчитель математики

Швалюк Володимир Степанович - вчитель фізичної культури, образотворчого мистецтва, бібліотекар

Сенюк Іван Володимирович - вчитель музики, художньої культури

Вербіцька Надія Михайлівна - класовод

Сапєгіна Леся Володимирівна - класовод

Годинюк Антоніна Остапівна - класовод

Петрашик Ольга Ярославівна-класовод







Ррр345.jpg

Адреса, телефони

Адміністрація

директор школи - Стасишин Ігор Богданович, стаж роботи 18 років. Кваліфікаційна категорія - вища 45S8304402.JPG


В кабінеті духовності 1S6302155.JPG

З історії навчального закладу

В 2008 році загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Полівці відсвяткувала свій 40 – річний ювілей. А розпочиналось все ще в далекому 1961 році, коли керівництво колгоспу «Прогрес» і жителі села Полівці почали будівництво школи власним коштами, на трудодні, оскільки держава не виділяла грошей на будівництво. Самі копали фундамент, добували камінь у Репінецькому кар’єрі, возили цеглу із Слобідки. Після уроків та під час канікул допомагали і учні старших класів. В 1963 році силами колгоспу і жителів села був побудований перший поверх. Через нестачу грошей, будівництво було тимчасово припинено. В 1965 році будівництво школи було включено в план за рахунок державних капіталовкладень.

1 вересня 1968 року двоповерхова красуня наповнилась дитячим щебетом, символічний ключ вручено директору Фльрковому М.В. Навесні 1969 року перед школою учнями і вчителем біології Середою Г.М. були посаджені туї, фруктові дерева, з правої сторони, вздовж центральної дороги – каштани.

У 1987 р. було перенесено їдальню із старого корпусу в приміщення нової школи. В 2002 році школа була газифікована, побудована нова котельня. Діяльність половецької школи базується на засадах демократизму, творчого пошуку, дотримання принципу партнерства, взаємодопомоги. Колектив засвоює інтерактивні технології, активні методи діалогічного спілкування між учителем та учнями.

Наші традиції

Творчість учнів

Ми гордимося

Гордістю нашої школи є випускники. Декан факультету іноземних мов в Тернопільському національному педуніверситеті імені М.Гнатюка, доцент Гінка Б.І., випускник школи і досі допомагає в поповненні матеріалами кабінету німецької мови. Поет і прозаїк Володимир Погорецький, випускник школи, перший на наших тернах член Національної спілки письменників України. Його перу, як колишньому афганцю належать повість «Афганські сни», публіцистичний нарис «До стін Зарваницької Божої Матері » та поетичні збірки.

Особисті інструменти