Користувач:Заяць Софія

Матеріал з ТерноВікі

Перейти до: навігація, пошук
Помилка створення мініатюри: Очевидно, відсутній файл /srv/wiki.ippo.edu.te.ua/images/5/5f/ЗаяЦ_С_9572.jpg
Заяць С.О.

Зміст

Про себе

В 1990 році закінчила Гає-Розтоцьку середню школу. В цьому ж році вступила в Тернопільський педагогічний інститут , який закінчила в 1995 році за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.

  Свою трудову діяльність розпочала у 1992 році в Новоолексинецькій 

ЗОШ І – ІІ ступенів Кременецького району. Працювала бібліотекарем, педагогом-організатором, вчителькою початкових класів. Була керівником методоб’єднання вчителів початкових класів, спеціаліст І кваліфікаційної категорії.

  З 2002 року працюю в ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Гаїв Розтоцьких. До 2010 року була вихователькою групи продовженого дня, а з першого вересня 

2010 року по даний час є класоводом 4 класу.

Мої інтереси

Мої інтереси: художня література, краєзнавство, туризм, квітникарство.

Проекти в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь. Будучи вихователем групи продовженого дня, працювала над проблемою: « Сучасні підходи до використання ігрової діяльності у навчально-виховному процесі групи продовженого дня» Цікавими для дітей завжди були різноманітні виховні заходи: «У країні Доброти і Справедливості», «Прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим», «Свято весни», «Мандрівки нашим краєм», «Свято осені» та інші. З 2010 року працюю над проектом: Мій шлях професійного розвитку

на 2010 – 2015 роки  з проблеми «Удосконалення диференційованого  підходу у вивченні математики в початкових класах».
  Обґрунтування проблеми. Необхідною умовою успішного навчання математики є якнайповніше використання  потенціальних можливостей кожного учня. Досягти цієї мети нелегко, адже діти по-різному сприймають і засвоюють навчальний матеріал. Завдання, що не становить труднощів для одного учня, для іншого виявляється складним. Тому вчитель, готуючись до уроку, визначає не тільки його загальну навчально- пізнавальну мету, а й способи досягнення її кожним учнем.   

Мої роботи

В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис.

Особисті інструменти