Староскалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Адреса, телефони)
(Ми гордимося)
Рядок 62: Рядок 62:
[[Категорія:ПідволВікі| Головна]]
[[Категорія:ПідволВікі| Головна]]
[[Категорія:Навчальний заклад]]
[[Категорія:Навчальний заклад]]
 +
Антонів Василь Федорович (рос. Василий Федорович Антонив, 24 грудня 1936, с. Ославиця, нині Саноцького повіту, Польща) — український і російський вчений-оториноларинголог, громадський діяч. Доктор медичних наук (1982). Професор (1983). Член правління Всесвітньої федерації УЛТ. Заслужений діяч науки РФ. Голова Товариства української культури (м. Москва, нині РФ).
 +
1946 з родиною депортований з Лемківщини в Ук раїну, проживав у с. Полупанівка Підволочиського району Тернопільської області.
 +
Нав чався у Чернівецькому медичному інституті, закінчив навчання у Тернопільському медичному інституті (1961, нині ТДМА).
 +
3 роки працював оторіноларінгологом в районній лікарні м. Краснодону Луганської області.
 +
Від 1964 живе і працює в Москві (нині РФ): клінічний ординатор, доцент, професор Центрального інституту вдосконалення лікарів; від 1992 — завідувач кафедри отори-ноларингології Університету дружби народів (нині Російський університет дружби народів).
 +
Впровадив у клінічну практику понад 30 нових операцій при пухлинах лорорганів.
 +
Автор більш як 200 наукових робіт, у тому числі 6 моно графій, 2 атласів. Голова ради Товариства українців Москви «Славутич».

Версія 13:55, 8 серпня 2011

Зміст

Назва навчального закладу

Староскалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Підволочиської районної ради Тернопільської області

Адреса, телефони

47845

Тернопільська область

Підволочиський район

село Старий Скалат

вулиця Шевченка 4

телефон 0354336213

Адміністрація

Скібньовський Андрій Тарасович - директор школи

Рибак Аделя Володимирівна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Минда Оксана Денисівна - заступник директора школи з виховної роботи

Список вчителів

Поцілуйко Галина

Фотогалерея

З історії навчального закладу

Після першого поділу Польщі у 1772 року Галичина переходить до Австрії, якю правили Габсбурги. 145 років перебували ми під владою осирійського цісаря. людям жилося тяжко.

Нам відомо, що в 1844 році у селі була заснована перша початкова школа, яка розміщувалася у приватних будинках. Працювала в ній вчителька пані Мальчус.

Приміщення старої школи було збудовано в 1928 році за Польщі, воно мало два поверхи і першим директором цієї новозбудованої школи був поляк пан Мармуль. Коли почалась радянсько - польська війна і наше село перебувало спочатку під німцями, а потім під більшовиками - то тоді директором школи до 1947 року був Павло Гуменний. Він був прекрасним педагогом, прибув до нас на роботу з іншого району. У1947 році він був заарештований і засудженний на каторжні роботи сталінським режимом.

Одним з директорів школи був Володимир Гладкий, пізніше професор Тернопільського педагогічного університету і доктор філософських наук.

Пізніше, коли директором школи був Кузняк Роман Михайлович у 1972 році, було добудовано третій поверх старого приміщення школи, а протягом 1987 - 1988 років було побудовано новий корпус школи, уякій ми зараз навчаємось

Наші традиції

Перше вересня.

Свято Миколая.

Відкриті уроки.

Новий рік.

День 8 березня.

Літературні свята.

День Матері.

Останній дзвоник.

Творчість учнів

Ми гордимося

Антонів Василь Федорович (рос. Василий Федорович Антонив, 24 грудня 1936, с. Ославиця, нині Саноцького повіту, Польща) — український і російський вчений-оториноларинголог, громадський діяч. Доктор медичних наук (1982). Професор (1983). Член правління Всесвітньої федерації УЛТ. Заслужений діяч науки РФ. Голова Товариства української культури (м. Москва, нині РФ). 1946 з родиною депортований з Лемківщини в Ук раїну, проживав у с. Полупанівка Підволочиського району Тернопільської області. Нав чався у Чернівецькому медичному інституті, закінчив навчання у Тернопільському медичному інституті (1961, нині ТДМА). 3 роки працював оторіноларінгологом в районній лікарні м. Краснодону Луганської області. Від 1964 живе і працює в Москві (нині РФ): клінічний ординатор, доцент, професор Центрального інституту вдосконалення лікарів; від 1992 — завідувач кафедри отори-ноларингології Університету дружби народів (нині Російський університет дружби народів). Впровадив у клінічну практику понад 30 нових операцій при пухлинах лорорганів. Автор більш як 200 наукових робіт, у тому числі 6 моно графій, 2 атласів. Голова ради Товариства українців Москви «Славутич».