Користувач:Кавецький Віктор
Матеріал з ТерноВікі
(Створена сторінка: <table border="0" width="100%"> <tr><td valign="top"> {| border="1" cellpadding="4" style="vertical-align:text-top;" |- style="background-color: #EEE8AA;" | ''...)
Наступне редагування →
Версія 08:32, 7 грудня 2017
|
Про себе
Кавецький Віктор Євгенович
освіта
З 1991 р. до 1996 р. навчався в Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, де отримав вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія», кваліфікація – практичний психолог.
У 2000 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка захистив кандидатську дисертацію на тему «Підготовка учнів загальносвітніх шкіл до професійного самовизначення в сучасних умовах» зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.
Професійна діяльність Після закінчення ВНЗ працював практичним психологом у Березовицькій і Великоглибочецькій загальноосвітніх школах.
З 2000 р. до 2010 р. працював на посаді викладача, доцента, завідувача кафедри психології Тернопільського експериментального інституту педагогічної освіти.
Протягом 2005 – 2006 рр. працював головним спеціалістом, інспектором, начальником відділу вищої та професійної освіти управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.
З 2010 р. працював на посадах викладача, доцента кафедри педагогіки і психології Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.
З 2016 р. – доцент кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти (в. о. завідувача кафедри) Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.
Керівник випускних робіт практичних психологів, соціальних педагогів, вихователів ДНЗ.
Організовує і проводить тренінги, практикуми для практичних психологів області на тему «Формування компетенцій з надання консалтингових послуг учасникам навчально-виховного процесу».
Коло наукових інтересів
У науковому доробку понад 30 публікацій. Сферою наукових інтересів є підготовка особистості до професійного самовизначення, психологія професійної діяльності педагогічних працівників, формування життєвих компетентностей школярів, психологічне консультування суб’єктів навчально-виховного процесу в закладах освіти.