Користувач:Мороз Галина Пертівна

Матеріал з ТерноВікі

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Wikiadmin (обговорення | внесок)
(Створена сторінка: <table border="0" width="100%"> <tr><td valign="top"> {| border="1" cellpadding="4" style="vertical-align:text-top;" |- style="background-color: #EEE8AA;" | ''...)

Поточна версія на 09:03, 4 грудня 2017

Посада і місце роботи: методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Мороз Г.П.

Про себе

Мороз Галина Петрівна

Закінчила Чортківське педагогічне училище та Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Теорія і методика початкового навчання».

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Трудова діяльність Працювала вихователем групи продовженого дня, вчителем початкових класів у Бучацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

З 1991 року – вчителем початкових класів Борщівської ЗОШ І-ІІ ст.,

з 1996 р – заступником директора з навчально-виховної роботи Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

з 2002 року - У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на посаді методиста, завідувача лабораторії сільської школи, з березня 2011 року (у зв’язку з реорганізацією структури інституту) – методиста лабораторії моніторингу якості освіти, з 2017 року - методист відділу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

у 1996р за результатами атестації присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист».

Видавнича діяльність

Є автором-упорядником методичних посібників «Ми йдемо у 1 клас» - настільна книга для роботи з першокласниками (Тернопіль :Астон , 2003р. та 2006р.),

«Навчально-виховний процес – планування, організація, моніторинг» - на допомогу керівнику школи І ступеня (Тернопіль: Астон , 2005, 2007р),

«Орієнтир керівника загальноосвітньої школи», «Щоденник заступника директора з навчально-виховної роботи» (Тернопіль : Астон, 2007 р.),

«Профільне навчання у загальноосвітній школі: нормативно-організаційні та науково-методичні аспекти» (Тернопіль: Астон, 2009 р.) .

З проблем співпраці школи та сільської громади неодноразово публікувала свої статті у інформаційно-методичному віснику Тернопільської обласної ради «Рада».
Особисті інструменти