|
|
Рядок 1: |
Рядок 1: |
- | '''Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера.'''
| |
- | Мета уроку:
| |
- | сформувати:
| |
- | - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера;
| |
- | пояснити:
| |
- | - призначення структурних компонентів ПК;
| |
- | - призначення та принцип дії мікропроцесорів;
| |
- | - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання;
| |
- | розглянути:
| |
- | - класифікацію апаратних засобів
| |
- | - класифікацію та основні характеристики процесорів
| |
- | розвивати:
| |
- | - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки;
| |
- | - встановлювати зв’язки з іншими науками;
| |
- | виховувати:
| |
- | - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
| |
- | Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
| |
| | | |
- | {| border="1" cellpadding="2"
| |
- | | Етап уроку
| |
- | | Назва сервісу
| |
- | | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс)
| |
- | | Діяльність учнів і вчителя
| |
- | | Тривалість етапу
| |
- | |-
| |
- | | Організаційний етап
| |
- | | Привітання
| |
- | |
| |
- | | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці
| |
- | | 1 хв
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку.
| |
- | | Блог
| |
- | | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)"
| |
- | | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК?
| |
- | | 1 хв
| |
- |
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Вивчення нового матеріалу
| |
- | | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja
| |
- | | Перегляд презентації
| |
- | | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають
| |
- | | 20-25 хв
| |
- |
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Осмислення набутих знань
| |
- | | Самостійна робота з текстом підручника
| |
- | |
| |
- | |
| |
- | | 5-8 хв
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Практичне завдання
| |
- | | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку
| |
- | |
| |
- | | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій...
| |
- | | 5-10 хв
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Домашнє завдання
| |
- | | Повідомлення домашнього завдання
| |
- | |
| |
- | |
| |
- | | 2-3 хв
| |
- |
| |
- | |-
| |
- | | Підбиття підсумків уроку
| |
- | | Рефлексія
| |
- | |
| |
- | |
| |
- | | 2-3 хв
| |
- |
| |
- |
| |
- | |}
| |
| | | |
| | | |