Вчитель року у номінації "Інформатика"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
Рядок 25: | Рядок 25: | ||
|- | |- | ||
| Організаційний етап | | Організаційний етап | ||
- | | | + | | Привітання |
| | | | ||
- | | | + | | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці |
- | | | + | | 1 хв |
|- | |- | ||
- | | Оголошення теми уроку | + | | Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. |
- | | | + | | Блог |
- | | | + | | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" |
- | | | + | | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? |
| 1 хв | | 1 хв | ||
Рядок 40: | Рядок 40: | ||
|- | |- | ||
| Вивчення нового матеріалу | | Вивчення нового матеріалу | ||
- | | | + | | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja |
- | | | + | | Перегляд презентації |
- | | | + | | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають |
| 20-25 хв | | 20-25 хв | ||
Рядок 48: | Рядок 48: | ||
|- | |- | ||
| Осмислення набутих знань | | Осмислення набутих знань | ||
- | | | + | | Самостійна робота з текстом підручника |
| | | | ||
| | | | ||
Рядок 55: | Рядок 55: | ||
|- | |- | ||
| Практичне завдання | | Практичне завдання | ||
- | | | + | | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку |
| | | | ||
- | | | + | | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... |
| 5-10 хв | | 5-10 хв | ||
|- | |- | ||
| Домашнє завдання | | Домашнє завдання | ||
- | | | + | | Повідомлення домашнього завдання |
| | | | ||
- | | | + | | |
| 2-3 хв | | 2-3 хв | ||
|- | |- | ||
| Підбиття підсумків уроку | | Підбиття підсумків уроку | ||
- | | | + | | Рефлексія |
| | | | ||
| | | |
Версія 11:26, 10 лютого 2013
Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:
сформувати: - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; пояснити: - призначення структурних компонентів ПК; - призначення та принцип дії мікропроцесорів; - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; розглянути: - класифікацію апаратних засобів - класифікацію та основні характеристики процесорів розвивати: - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; - встановлювати зв’язки з іншими науками; виховувати: - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
Організаційний етап | Привітання | Побажання гарного настрою, позитивного спілкування, активної роботи. Повідомлення про організацію роботи на уроці | 1 хв | |
Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми, мети уроку. | Блог | Показ слайдів. "Асоціації на дошці (квітка)" | Для чого людина використовує комп'ютер? З чого складається ПК? | 1 хв
|
Вивчення нового матеріалу | http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fastra.hmarka.net%2Fhard%2Fhardware.ppt&ei=zn8XUeuhHYzDtAbc34HQCQ&usg=AFQjCNFX3i1ldqxmXVJ7wEycryVNM-J_UA&bvm=bv.42080656,d.Yms&cad=rja | Перегляд презентації | Вчитель демонструє презентацію, учні спостерігають | 20-25 хв
|
Осмислення набутих знань | Самостійна робота з текстом підручника | 5-8 хв | ||
Практичне завдання | Демонстрація будови комп'ютера на прикладі реального системного блоку | Учитель демонструє як підключити/відключити той, чи інший пристрій... | 5-10 хв | |
Домашнє завдання | Повідомлення домашнього завдання | 2-3 хв | ||
Підбиття підсумків уроку | Рефлексія | 2-3 хв
|
Список сервісів[1]