Вчитель року у номінації "Інформатика"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 2-3 хв |
|- | |- | ||
| Рядок 35: | Рядок 35: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 1 хв |
| Рядок 43: | Рядок 43: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 20-25 хв |
| Рядок 51: | Рядок 51: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 5-8 хв |
|- | |- | ||
| Рядок 58: | Рядок 58: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 5-10 хв |
|- | |- | ||
| Рядок 65: | Рядок 65: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 2-3 хв |
|- | |- | ||
| Рядок 72: | Рядок 72: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| - | | | + | | 2-3 хв |
Версія 11:06, 10 лютого 2013
Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:
сформувати: - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; пояснити: - призначення структурних компонентів ПК; - призначення та принцип дії мікропроцесорів; - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; розглянути: - класифікацію апаратних засобів - класифікацію та основні характеристики процесорів розвивати: - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; - встановлювати зв’язки з іншими науками; виховувати: - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
| Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
| Організаційний етап | 2-3 хв | |||
| Оголошення теми уроку | 1 хв
| |||
| Вивчення нового матеріалу | 20-25 хв
| |||
| Осмислення набутих знань | 5-8 хв | |||
| Практичне завдання | 5-10 хв | |||
| Домашнє завдання | 2-3 хв | |||
| Підбиття підсумків уроку | 2-3 хв
|
Список сервісів[1]