Вчитель року у номінації "Інформатика"-2013
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
| Рядок 24: | Рядок 24: | ||
| Тривалість етапу | | Тривалість етапу | ||
|- | |- | ||
| - | | | + | | Організаційний етап |
| - | | | + | | |
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Оголошення теми уроку | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Вивчення нового матеріалу | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Осмислення набутих знань | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Практичне завдання | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Домашнє завдання | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | | | ||
| + | |||
| + | |- | ||
| + | | Підбиття підсумків уроку | ||
| + | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| + | |||
|} | |} | ||
Версія 11:05, 10 лютого 2013
Тема уроку: Типова архітектура персонального комп’ютера. Мета уроку:
сформувати: - поняття про типову архітектуру персонального комп’ютера; пояснити: - призначення структурних компонентів ПК; - призначення та принцип дії мікропроцесорів; - призначення пристроїв, що входять до складу мультимедійного обладнання; розглянути: - класифікацію апаратних засобів - класифікацію та основні характеристики процесорів розвивати: - вміння аналізувати, порівнювати та робити висновки; - встановлювати зв’язки з іншими науками; виховувати: - працьовитість, спостережливість, наполегливість у здобутті знань.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
| Етап уроку | Назва сервісу | Приклад завдання (гіперпосилання на ресурс) | Діяльність учнів і вчителя | Тривалість етапу |
| Організаційний етап | ||||
| Оголошення теми уроку |
| |||
| Вивчення нового матеріалу |
| |||
| Осмислення набутих знань | ||||
| Практичне завдання | ||||
| Домашнє завдання | ||||
| Підбиття підсумків уроку |
|
Список сервісів[1]