Великогаївська ЗОШ І-ІІІ ст.
Матеріал з ТерноВікі
(відмінності між версіями)
| Рядок 23: | Рядок 23: | ||
{|border="1" | {|border="1" | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителi української мови і літератури''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителi української мови і літератури''' | ||
| - | |Онуферко Ірина Іванівна<br>[[Користувач:Бойко Мирослава Михайлівна|Бойко Мирослава Михайлівна]]<br>Майка Ольга Ростиславівна<br>Кравчук Людмила Іванівна<br> | + | |Онуферко Ірина Іванівна<br>[[Користувач:Бойко Мирослава Михайлівна|Бойко Мирослава Михайлівна]]<br>[[Користувач:Майка Ольга|Майка Ольга Ростиславівна]]<br>Кравчук Людмила Іванівна<br> |
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель зарубіжної літератури''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель зарубіжної літератури''' | ||
|[[Користувач:Лапшинська Світлана|Лапшинська Світлана Ярославівна]] | |[[Користувач:Лапшинська Світлана|Лапшинська Світлана Ярославівна]] | ||
| Рядок 33: | Рядок 33: | ||
|- | |- | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель фізики''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель фізики''' | ||
| - | |Дишкант Лариса Петрівна | + | |[[Користувач:Дишкант Лариса|Дишкант Лариса Петрівна]] |
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель хімії''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель хімії''' | ||
|Піскор Надія Зиновіївна | |Піскор Надія Зиновіївна | ||
| Рядок 40: | Рядок 40: | ||
|Гладка Ольга Ярославівна | |Гладка Ольга Ярославівна | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителі географії''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителі географії''' | ||
| - | |Титаренко Андрій Васильович <br> | + | |[[Користувач:Титаренко Андрій|Титаренко Андрій Васильович]] <br> |
|- | |- | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель англійської мови''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель англійської мови''' | ||
| Рядок 63: | Рядок 63: | ||
|- | |- | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителi початкових класів''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчителi початкових класів''' | ||
| - | |Ступак Неоніла Амброзіївна <br>Дорош Антоніна Григоріївна <br>Кашуба Любов Антонівна <br>Івахів Надія Василіївна <br>Гудима Оксана Семенівна <br>Кохман Людмила Іванівна<br> Городиська Наталія Андріївна <br> Середюк Наталія Володимирівна | + | |Ступак Неоніла Амброзіївна <br>[[Користувач:Дорош Антоніна|Дорош Антоніна Григоріївна]] <br>Кашуба Любов Антонівна <br>Івахів Надія Василіївна <br>[[Користувач:Гудима Оксана|Гудима Оксана Семенівна]] <br>[[Користувач:Кохман Людмила|Кохман Людмила Іванівна]]<br> [[Користувач:Городиська Наталія|Городиська Наталія Андріївна]] <br> Середюк Наталія Володимирівна |
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель основ християнської етики''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Вчитель основ християнської етики''' | ||
|Тарас Галина Євгенівна | |Тарас Галина Євгенівна | ||
|- | |- | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Психолог''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Психолог''' | ||
| - | | | + | |Користувач:Великоцька Юлія|Великоцька Юлія Володимирівна]] |
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Соціальний педагог''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Соціальний педагог''' | ||
| - | |Стахів Надія Петрівна | + | |[[Користувач:Стахів Надія|Стахів Надія Петрівна]] |
|- | |- | ||
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Педагог-організатор''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Педагог-організатор''' | ||
| - | | | + | |Тетяна |
|style="background-color:#F0FFF0"|'''Зав. бібліотекою''' | |style="background-color:#F0FFF0"|'''Зав. бібліотекою''' | ||
|Новосад Ольга Деонізіївна | |Новосад Ольга Деонізіївна | ||
Версія 13:15, 12 січня 2011
Зміст |
Назва навчального закладу
Великогаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Адреса, телефони
Адреса: Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї
Електронна адреса: schoolvgai@gmail.com
Телефон: 49-00-35, 49-03-62
Місце на карті: будівля школи
Адміністрація
Директор школи: Кость Оксана Миколаївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи: Сеник Лариса Петрівна
Заступник директора з виховної роботи: Дідик Олександра Володимирівна
Заступник директора по господарській частині: Телейко Юрій Олегович
Фотогалерея
З історії навчального закладу
Працівники школи
| Вчителi української мови і літератури | Онуферко Ірина Іванівна Бойко Мирослава Михайлівна Майка Ольга Ростиславівна Кравчук Людмила Іванівна | Вчитель зарубіжної літератури | Лапшинська Світлана Ярославівна |
| Вчителi математики | Кужда Надія Юліанівна Сеник Лариса Петрівна Кость Оксана Миколаївна | Вчитель інформатики | Сівінська Олена Зіновіївна |
| Вчитель фізики | Дишкант Лариса Петрівна | Вчитель хімії | Піскор Надія Зиновіївна |
| Вчителi біології | Гладка Ольга Ярославівна | Вчителі географії | Титаренко Андрій Васильович |
| Вчитель англійської мови | Дідик Олександра Володимирівна Житкевич Галина Миколаївна Пласконіс Ірина Романівна | Вчителі історії | Шаварин Ганна Миколаївна Гуменюк Олег Федорович Майка Світлана Юріївна |
| Вчитель ОБЖД | Кордуба Світлана Михайлівна | Вчитель трудового навчання | Василенко Олександр Васильович |
| Вчитель обслуговуючої праці | Швед Оксана Романівна | Вчителі фізкультури | Біднюк Петро Іванович Глуха Антоніна Богданівна |
| Вчитель образотворчого мистецтва | Швед Оксана Романівна | Вчитель музичного мистецтва | |
| Вчителi початкових класів | Ступак Неоніла Амброзіївна Дорош Антоніна Григоріївна Кашуба Любов Антонівна Івахів Надія Василіївна Гудима Оксана Семенівна Кохман Людмила Іванівна Городиська Наталія Андріївна Середюк Наталія Володимирівна | Вчитель основ християнської етики | Тарас Галина Євгенівна |
| Психолог | Великоцька Юлія Володимирівна]] | Соціальний педагог | Стахів Надія Петрівна |
| Педагог-організатор | Тетяна | Зав. бібліотекою | Новосад Ольга Деонізіївна |
| Діловод | Павук Леся Степанівна | Лаборант | Піскор Надія Зиновіївна |
| Медсестра | Сабадаж Марія Іванівна |